Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi


No gierka fantastyczna , killer :) A im dalej tym lepiej nie piszę nic :):)

Wszystko co najlepsze z Tomba , Far Cry , Wieśka zmiksowane w idealnych pqoproprcjach , modern adventure . Po czasie tylko do wody bym się przyczepił na siłę troszkę razi na tle tej zajebiozy (pewnie na pro lepiej )  , no i musze przysiedzieć i jeszcze bardziej zminimalizować ten hud bo widziałem sporo tam opcji . A tak wypas , konsolowy Crysis :)

Tak to by mogło Beyond Good & Evil 2 wyglądać . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że jest fajnie przetłumaczona. Podobają mi się nazwy robostworów i zbieranych przedmiotów, całkiem kreatywnie i nie tandetnie, przynajmniej do tej pory.

Ale kurna nie miałem jednak na tyle odwagi, żeby grać z polskim dubbingiem... Oryginalny jest bardzo przyjemny i raczej przy nim zostanę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram po polsku. Też fajnie jest. Ogólnie gra przerosła moje oczekiwania. Jest cudowna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mix wszystkiego co było dobre w poprzednich grach, grafa opad szczeny. Po 6 godzinach gry dopiero minąłem Próbę, robię najpierw wszystko poboczne, filmików nie przyśpieszam. Odkryty ułamek mapy i zapowiada się największa mapa w historii gier. Grać nie pieprzyć :listek:

 

p. s. Tylko czekam, aż jakiś po...kręcony za 2-3 dni napisze, że ukończył grę/wątek główny, gra ok, ale nudna i krótka i na PS4 nie ma w co grać...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to na zwykłym ps4 czasami jest nawet brzydka zależy jaka pora dnia ogólnie jest bardzo ładnie ale są momenty ze jest średnio ale jak na tak ogromny świat to stale 30 fps I taka grafa to na prawdę wyczyn 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tomi915 napisał:

Odkryty ułamek mapy i zapowiada się największa mapa w historii gier

 

Zaczyna was trochę ponosić :vxoAZzf:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdecydowanie nie jest największa... Największy to chyba miał któryś z pierwszych elder's scrolli, ale nie pamiętam który. No i jeszcze jest no man's sky :24_stuck_out_tongue:

Ten pierwszy obszar można dość szybko przelecieć z jednej strony na drugą, a tak na oko cały świat jest może jakieś 6-7 razy większy (tak z pamięci, nie przyglądałem się w sumie aż tak mapie)? Myślę, że mapa będzie odpowiednio duża, żeby ją rozsądnie czymś wypełnić, to jest chyba najważniejsze.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Tomi915 napisał:

Odkryty ułamek mapy i zapowiada się największa mapa w historii gier. Grać nie pieprzyć :listek:

Różne strony różnie podają ale prawdopodobnie największą mapę posiada Xenoblade Chronicles o powierzchni ok 70 tys mil kwadratowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Danielski_82 napisał:


No gierka fantastyczna , killer :) A im dalej tym lepiej nie piszę nic :):)

Wszystko co najlepsze z Tomba , Far Cry , Wieśka zmiksowane w idealnych pqoproprcjach , modern adventure . Po czasie tylko do wody bym się przyczepił na siłę troszkę razi na tle tej zajebiozy (pewnie na pro lepiej )  , no i musze przysiedzieć i jeszcze bardziej zminimalizować ten hud bo widziałem sporo tam opcji . A tak wypas , konsolowy Crysis :)

Tak to by mogło Beyond Good & Evil 2 wyglądać . 

 To samo myśle o wodzie - musza popracować nad tym, nawet miałem Buga przy wskakiwaniu, ze ejloj zniknęła :/ kto jeszcze się nie zdecydował, a poluje to nie ma się czego brać - tylko ta cena mnie przeraziła w sklepie :rydzy: No o gram po polsku - mi dubbing odpowiada, chociaż trochę sztywnej gry aktorskiej jest :1_grinning:

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w jakiś sposób ustawić legendę na mapie aby wszystkie ikony się nie pojawiały? Kupiłem mapy do wszystkich znajdziek i teraz mi zaspamowaly cała mapę w menu :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, r0oFie napisał:

Można w jakiś sposób ustawić legendę na mapie aby wszystkie ikony się nie pojawiały? Kupiłem mapy do wszystkich znajdziek i teraz mi zaspamowaly cała mapę w menu :38_worried:

Tez właśnie nie widziałem tej opcji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, ze soundtrack jest bardzo przyjemny :).

Osobiście przyczepionym się sztucznej inteligencji w niektórych momentach. Miałem kilaka baboli,ale wybaczam. Śmiesznie tylko wyglada, ze nowoczesne maszyny maja problem ze skanowaniem wysokich krzaków. Ale tak ma byc.

Osobiście dla mnie premiera najgorszym dniem w życiu. Po nieudanej operacji babci nawet nie wiem o co w fabule chodzi. Musiałem gameplay rocka oglądać dzisiaj :) przełączam na polski dubbing, bo można przy tej grze się wyciszyć :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jak się zakłada modyfikacje do broni i ubrania ?

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Ok już mam. Jskoś x mi nie działał jakiś glitch

 

Ale coś jest zrypane bo znowu x nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła wciąga dawno tak nie miałem jeszcze jedna misja zobaczyć co tam, jeszcze jedna patrzę 1 w nocy 

podobalo mi sie nawiązanie do mojej ulubionej serii Aliena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma u mnie na ten moment jeden minus. Strasznie uzależnia. Nie pamiętam kiedy mi się zdarzyło grać ciągiem 7 godzin. Nawet W3 mnie tak nie wciągnął i jak każdą inną grę wyłączałem po 1-2 godzinach max dziennie. Tak tutaj nie mam pojęcia jak im się to udało. Człowiek nawet nie ma czasu na fabułę, bo lata za wszystkimi pobocznymi misjami i innymi rzeczami. W żadnej grze z otwartym światem mi się tak nie zdarzyło. Jak tak dalej pójdzie no na ten moment dla mnie GOTY. A na pewno jedna z najlepszych gier tej generacji. Jak nie najlepsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi postami. A myślałem, że w tym roku Nioh wszystko zamiecie a tu masz no... 😀

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szczerze miałem wyrabane na ta grę myślałem ze to kolejny nudny sandboks pokroju far cry i assasina  nic nie sledzilem związanego z grą.  Wczoraj czytalem te zachwyty ze grafika ze stale 30 fps ze mega gameplay odpaliłem twitcha poogladalem trochę mowie co mi szkodzi tym bardziej ze miałem punkty i zapłaciłem 7 funtow  hehe. To jedna z tych gier która jest must have dla posiadaczy ps4

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie jestem sam :)

W ogóle nie miałem hajpu na ten tytuł. Ale pogladalem gejmpleje i mówię - wciagnę sobie na urodziny jak nie podejdzie opchnę ;)

Pogralem niecałe 2h i fiknelo nie wiem kiedy i chcę jeszcze ;)

Ma to coś i oby im dalej tym lepiej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frost Prime napisał:

Już po kilku dobrych godzinach...wiem, że to dopiero marzec, ale dla mnie - niech będzie - GOTY 2017. Gra rewelacyjna.

 

1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Zgadzam się z powyższymi postami. A myślałem, że w tym roku Nioh wszystko zamiecie a tu masz no...

No to już dupa, zero dyskusji...

 

A teraz sam potwierdzam świetna gra, grałem na jutube.

 

EDIT: Żarcik!!!!! Sam gram, panie świetna...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi część gry w której udajemy się na południk do złudzenia przypomina Madagaskar z Uncharted 4? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym wieczorze i łącznie jakiś 7h gry, zdecydowanie stwierdzam, że jest to najlepsza gra z otwartym światem, w jaką grałem :) Tylko kurde nie wiem czemu... Nie oszukujmy się, gra jest świetna, ale nie ma w niej nic szalenie rewolucyjnego... Ja nie wiem jak te Holendry to zrobiły ale udało im się kurde z samych patyków zbudować wieżowiec ze szklanymi oknami :24_stuck_out_tongue: 

Czas leci jak opętany przy tym tytule. No i chyba fabuła, przynajmniej dla mnie, daje najwięcej. Każdy dziennik i każda inna znajdźka z przeszłości tylko podbija chęć dowiedzenia się, co tam się stało.

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda info, że wersja pudełkowa kupiona w Holandii nie ma polonizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podobają tereny zimowe mam nadzieje ze bd sporo fabuły właśnie w takich zimowych klimatach ewentualnie pustynnych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×