Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

 

Ostateczna zachęta:fsg:

 

Dobre, aż chyba bym kupił... ale hej czekaj ja przecież mam Horizon :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, xavris napisał:

... ale nie ma w niej nic szalenie rewolucyjnego...

 

:rofl:

 

@BTW Warto kupić złoty "bilet" no limit do darmowego przenoszenia się po lokacjach. "Widokówki" fajnie pomyślane. Polecam też zbroję Cieni od uderzeń fizycznych za 1100. 

 

U kupców (tam gdzie ich chyba z 9) Południk - sprzedaje się zebrane "żelazne kwiaty", kubki itp. Co ważniejsze, można tam kupić części robotów potrzebne do np. zakupu dobrej bronii czy ciuchów (serce krabojada itp.). Zabiłem 11 tych Krabów i za cholerę serce nie wypadało, a tutaj za "grosze" można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak masz język konsoli ustawiony na PL i nie ma polskiego to niestety nic nie zrobisz.

Zostaje granie po angielsku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie wiedza numer CUSA 07320 posiada pelna polska wersje.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli bym chciał przejść z wersji płytowej na cyfrową, będę musiał zaczynać przygodę od początku, czy zapisy są kompatybilne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, paczek79 napisał:

jeśli bym chciał przejść z wersji płytowej na cyfrową, będę musiał zaczynać przygodę od początku, czy zapisy są kompatybilne?

 

Są sprawdzałem z płyty grałem na 2 dni przed premierą, a na premierę przesiadłem się na cyfrę... Działają...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje tylko 1 rzecz czasami walki z potworami są za dlugie monotonne trochę to na dłuższą metę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi akurat ten element się podoba, gram na very hard i większość atakow zabiera 2/3 życia lub całe. Trzeba mocno planować i korzystać z całego dostępnego arsenału. Czasami walka z większym osobnikiem to kilka minut.

 

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też długie walki na plus. Tak samo jak kolega wyżej gram na najtrudniejszym poziomie. Jest wyzwanie jest zabawa :)

Jestem po "Próbie", jak na razie gra mistrz. Minusów nie zanotowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co na minus: mimika twarzy i ograniczona gestykulacja postaci - myśle, ze śmiało mogłoby dograć trochę ruchów. Poza tym gram od premiery do dziś z taka sama ekscytacja. Miło! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do mimiki nic nie mam w sumie. Po U4 wszystko wygląda kiczowato w tej kwestii. Nie zapominajmy też, że to gra z otwartym światem, więc i była masa rzeczy do zrobienia przez twórców. Można śmiało na to przymknąć oko takie moje zdanie. Zresztą nawet taki W3 był słaby w tej wkestii, a jakoś narzekań na to tak jak przy Horizon nie widziałem:D Grafika i tak kładzie wszystko na łopatki, czy to na pc, czy konsolach. Zważywszy na to, że to open world. Według mnie oczywiście:D Zastanawia mnie jakim cudem w recenzji na pssite recenzet w 27 godzin osiągnął ponad 80% gry:D Ja po 20 mam 40%, a nie gram tempem ślamazarnym, dodatkowo na poziomie łatwym ( dla mnie ten poziom na początku sprawiał problemy i dalej czasem sprawia, bo jestem totalnym noobkiem w gry ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

Ja tam do mimiki nic nie mam w sumie. Po U4 wszystko wygląda kiczowato w tej kwestii. Nie zapominajmy też, że to gra z otwartym światem, więc i była masa rzeczy do zrobienia przez twórców. Można śmiało na to przymknąć oko takie moje zdanie. Zresztą nawet taki W3 był słaby w tej wkestii, a jakoś narzekań na to tak jak przy Horizon nie widziałem:D Grafika i tak kładzie wszystko na łopatki, czy to na pc, czy konsolach. Zważywszy na to, że to open world. Według mnie oczywiście:D Zastanawia mnie jakim cudem w recenzji na pssite recenzet w 27 godzin osiągnął ponad 80% gry:D Ja po 20 mam 40%, a nie gram tempem ślamazarnym, dodatkowo na poziomie łatwym ( dla mnie ten poziom na początku sprawiał problemy i dalej czasem sprawia, bo jestem totalnym noobkiem w gry ). 

Tej gry chyba nie ma na pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Banan91PL napisał:

Tej gry chyba nie ma na pc?

 

Ale mike zapomnial dodać, że ogrywał ją na XboxOne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Banan91PL napisał:

Tej gry chyba nie ma na pc?

W sensie to co wyszło do tej pory na pc i konsolach.

15 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ale mike zapomnial dodać, że ogrywał ją na XboxOne ;)

Na nintendo;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem . Krótko i na temat dla mnie najlepsza gra na ps4 w jaką grałem , nawet lepsza od Uncharted 4 . Strasznie mnie urzekła historia Aloy . Liczę na kontynuację. A tymczasem...

 

16996253_1239647572785562_24779153908495921_n.jpg.c69b9e121841b043f1e4bd3fbf638939.jpg

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, flahu napisał:

Właśnie ukończyłem . Krótko i na temat dla mnie najlepsza gra na ps4 w jaką grałem , nawet lepsza od Uncharted 4 . Strasznie mnie urzekła historia Aloy . Liczę na kontynuację. A tymczasem...

 

16996253_1239647572785562_24779153908495921_n.jpg.c69b9e121841b043f1e4bd3fbf638939.jpg

 

Ile Ci zajęło przejście :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapis gry wskazuje 31h-poziom ukończenia 61,26%

Podczas tych 31h ukończyłem wszystkie misje poboczne oznaczone zielonym wykrzyknikiem jakie mi się ukazały , zdominowałem wszystkie żyrafy i wszystkie skażone strefy wyczyściłem. A i tak jeszcze sporo rzeczy zostało do zrobienia po ukończeniu , myślę że minimum 20h platynowego trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie byles gdy ukonczyles gre?

 

Sam sie zastanawiam czy dalej leciec fabule czy jak do tej pory, duzo pobocznych, zadan, samouczkow itp. Boje sie, ze po przejsciu glownego watku zabraknie mi troche motywacji zeby wbic 100%.

 

Ruszasz na platyne?

Na jakim poziomie byles gdy ukonczyles gre?

 

Sam sie zastanawiam czy dalej leciec fabule czy jak do tej pory, duzo pobocznych, zadan, samouczkow itp. Boje sie, ze po przejsciu glownego watku zabraknie mi troche motywacji zeby wbic 100%.

 

Ruszasz na platyne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnią misje leży tak od wczoraj bo najpierw chcę pokończyć reszte , zebieractwo na razie olałem , 67 % przy 38h i lvl36 ale nie pamiętam kiedy ostatnio tak mi szybko czas leciał przy gierce czasami człowiek łapał się za głowę że stoi i podziwia ten śwoat przy dzwiekach rodem z American Beauty , ja jej nie chce kończyć :) Absolutnie urzekająca produkcja , a story i odpowiedzi bardzo mi podpasowały . Jak dla mnie obok Wieśka najlepsza gra jaką grałem w ostatnich latach na konsole , od dawna szukam takich nowych sposobów opowiadania opowieści i śwatów i się w końcu doczekałem czegoś świeżego , Avatara na konsole :) 

 

Kilka pojedynków z robotami ( nie pamiętam nazw ale wpadł już trofik za wszystkie )  absolutne przepiękne i wymagające , nigdy czegoś takiego nie widziałem .

 

Sony zmiażdzyło , jeżeli chodzi o sprzet niech fanboje prowadzą wojenki . Ja lubię gierki a ta jest masakratorem , brawo Guerilla :) 

 

 

edit: jeszcze tylko słowo o "inspiracjach" , dużo już zostało powiedziane ale w momencie gdy zaczałem używać z wiekszymi przeciwnikami skanowania co kilkanaście sekund żeby wciąż mieć świecące strefy + eksploracja

 .... w pewnej chwil mówie , przecież ja gram .... w Metroid fucking Prime :) 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega irytujące jest to jak chcę zaatakować jednego przeciwnika i jest on daleko nawet bardzo od reszty stada to zlatują mi się wszyscy na głowę, nawet te robo-ptaszk. A jak by nie było ta gra jest czasami trudna i walka z kilkoma przeciwnikami naraz co mają cię na 2 hity jest upierdliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z zagranicznych stron o mało nie dostałem raka czytając komentarze pecetowców, okropny ból tyłka, widziałem nawet tekst, że robienie exclusive'ów powinno być zakazane przez prawo (oczywiście tylko wtedy gdy wychodzą one na PS a jakżeby inaczej). Niektórzy naprawdę nie potrafią znieść faktu, że gra jest świetna ale w nią nie pograją, bo kto normalny traciłby czas na komentowanie czegoś w co i tak pewnie nigdy nie zagra. Grę posiadam od dnia premiery i każdego dnia robię wszystko żeby wygospodarować sobie jak najwięcej czasu na rozgrywkę. Ciężko się oderwać i wrócić do codziennych obowiązków. To gra z gatunku tych w które grałoby się całymi dniami a jednocześnie nie chcę żeby się skończyła. Gram na zwykłym PS4 a i tak gra prezentuje się wyśmienicie, czasami nawet na normalnym poziomie trzeba się trochę nakombinować żeby pokonać jakiegoś nakoksowanego przeciwnika, głównie maszyny bo ludzie nie stanowią wyzwania. Właśnie na takie produkcje się czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest takim zasranym debilem w momencie kiedy stać go na wypasionego pecet a nie kupi sobie konsoli żeby choćby grać tylko w eksy, zamiast tego płaczę po forach jakie to exy są bebe i konsole. Trzeba mieć coś z banią konkretnie nie tak żeby tak się zachowywać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są ludzie którzy żywią się takimi prowokacjami, a pisanie o tym jest dla nich czymś fajnym. Ja ignoruje troli, których niestety jest co raz więcej, a powiem, to co wszyscy wiedza: najgorsze jest karmienie takiego ciecia argumentami, których jego mózgownica nie zrozumie. Zakazać exow? To może tez karać trolli :€ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×