Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Hej i jak Panowie mamy listę zmian w PL do patcha?

18 fixów w zadaniach głównych i pobocznych, jakiś bug z muzyką, jakiś bug z pozostaniem w pozie ześlizgiwania, podniesienie ogólnej jakości rozgrywki.

Proszę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj dopiero do południka dotarłem... Ogrom gry mnie przytłacza a ile jeszcze nie odkrytego przede mną :) (i zejdzie mi jeszcze pewnie sporo zanim ogram bo bardzo nie regularnie grywam)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

No ja wczoraj dopiero do południka dotarłem... Ogrom gry mnie przytłacza emoji14.png a ile jeszcze nie odkrytego przede mną :) (i zejdzie mi jeszcze pewnie sporo zanim ogram bo bardzo nie regularnie grywam)

To weź nie szukaj dokładnej listy zmian, bo są spoilery. Może nie jakieś grube, ale jednak są.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy quest zrobiłem na koniec bo nie trafiłem na typa bo jest on w miejscówce do odkrycia.

Dla tych co zrobili wszystkie questy poboczne.

Chodzi mi o tego szamana co pije "czarną krew z maszyn" i ma potem zwidy. Bardzo fajnie jest to zrobione swoją drogą i ciekawe koleś wnioski wyciąga[/spoiler\]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Frost Prime napisał:

Ciekawy quest zrobiłem na koniec bo nie trafiłem na typa bo jest on w miejscówce do odkrycia.

Dla tych co zrobili wszystkie questy poboczne.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Chodzi mi o tego szamana co pije "czarną krew z maszyn" i ma potem zwidy. Bardzo fajnie jest to zrobione swoją drogą i ciekawe koleś wnioski wyciąga[/spoiler\]

Przeleciałem całą mapę we wszystkie strony i nie mogłem znaleźć jednego brakującego questa. Teraz już dzięki mikrospoilerowi przynajmniej znalazłem, gdzie on jest :)

Dzięki, dzisiaj nadrobię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, shemaforash napisał:

@xavris

Daj jakiś tip gdzie go szukać bo też tego questu nie robiłem, a mapa praktycznie cała zwiedzona.

 

https://cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/8043847/0037_HZD.jpg (tylko taką mapę na szybko znalazłem)

Od miejsca, gdzie jest krzyż na środku w mniej więcej prostej linii na NW masz zielony domek, konika na brzegu rzeki i dalej wielkogłowy. Pod tymi wielkogłowami jest taki jakby półwysep. To tam :)

Ewentualnie pierwsze 5 sekund tego filmiku to mapa z lokalizacją https://www.youtube.com/watch?v=X0Sj0j2wTNY

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie powrót do gierki i próba maxowania wszystkiego. Ktoś wie czy da się w pień wyrżnąć wszystkie dinoroboty na mapie i potem nie wracają? Czy odradzają się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mikelsgrom1 napisał:

Dzisiaj będzie powrót do gierki i próba maxowania wszystkiego. Ktoś wie czy da się w pień wyrżnąć wszystkie dinoroboty na mapie i potem nie wracają? Czy odradzają się?

Wszystkie poza strefami skażonymi się odradzają.

To nie są dinozaury :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

No ja wczoraj dopiero do południka dotarłem... Ogrom gry mnie przytłacza emoji14.png a ile jeszcze nie odkrytego przede mną :) (i zejdzie mi jeszcze pewnie sporo zanim ogram bo bardzo nie regularnie grywam)

 

 

 

 

To chyba twoj pierwszy sandbox skoro piszesz o przytlaczajacym ogromie :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czacha79 napisał:

 

To chyba twoj pierwszy sandbox skoro piszesz o przytlaczajacym ogromie :rofl:

 

Stary, mam 33 lata i gdy lwia część tego forum waliła w pampersy to ja ogrywałem gry :24_stuck_out_tongue: Nie mam zamiaru licytować się kto grał więcej, kto jest większym pro i kto widział większe/lepsze gry...

 

Skoro tak sądzisz niech tak zostanie...

 

Natomiast na mnie gra wywarła olbrzymie wrażenie ogrom jej mnie przytłoczył, bo spodziewałem się mniej i gorzej (jestem mile zaskoczony)...

 

Co do twojej dygresji, to ani błyskotliwa ani śmieszna... ale ja w d... byłem i gó... widziałem...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Frost Prime napisał:

Ciekawy quest zrobiłem na koniec bo nie trafiłem na typa bo jest on w miejscówce do odkrycia.

Dla tych co zrobili wszystkie questy poboczne.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Chodzi mi o tego szamana co pije "czarną krew z maszyn" i ma potem zwidy. Bardzo fajnie jest to zrobione swoją drogą i ciekawe koleś wnioski wyciąga[/spoiler\]

Znalazłem i zrobiłem. Dużo ciekawszy by był, gdyby go robić przed skonczeniem gry :)

Tym niemniej fajny pomysł z przepowiadaniem przez zakręconego gościa najbliższej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś mapka z zaznaczonymi zadaniami pobocznymi? Obczaiłem, że mi jeszcze 5 zostało, ale bez pokazania lokacji nie mogę znaleźćXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Jest może jakaś mapka z zaznaczonymi zadaniami pobocznymi? Obczaiłem, że mi jeszcze 5 zostało, ale bez pokazania lokacji nie mogę znaleźćXD

Nie kojarzę nic takiego. Zdecydowana większość q jest w jakiś osadach. Przenoś się z jednej do drugiej i szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xavris napisał:

Nie kojarzę nic takiego. Zdecydowana większość q jest w jakiś osadach. Przenoś się z jednej do drugiej i szukaj.

Aaaaa oki oki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Stary, mam 33 lata i gdy lwia część tego forum waliła w pampersy to ja ogrywałem gry :24_stuck_out_tongue: Nie mam zamiaru licytować się kto grał więcej, kto jest większym pro i kto widział większe/lepsze gry...

 

Skoro tak sądzisz niech tak zostanie...

 

Natomiast na mnie gra wywarła olbrzymie wrażenie ogrom jej mnie przytłoczył, bo spodziewałem się mniej i gorzej (jestem mile zaskoczony)...

 

Co do twojej dygresji, to ani błyskotliwa ani śmieszna... ale ja w d... byłem i gó... widziałem...

 

To młoda dupa jesteś jak 33 :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Nie wnikam co robiłeś za młodu, ale jeśli ta gra przytłacza to albo się shajpowałeś za bardzo albo nie wiem co .. moze wiosenne spacery? ;) Zreszta, ktos w tym temacie juz pisal, ze to najwiekszy otwarty swiat w grach ever ..................................... wtf ze zapytam przewrotnie :8_laughing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, czacha79 napisał:

Zreszta, ktos w tym temacie juz pisal, ze to najwiekszy otwarty swiat w grach ever ..................................... wtf ze zapytam przewrotnie :8_laughing:

Aleś sie chłopie czepił...A czytałeś kilka następnych postów po tym, jak to było tam napisane?

Jak na sandboxa świat jest spory, spójny i bogaty w treść. Pewnie że można zrobić większy świat jak w jakiś skyrimach i falloutach, tylko po co, skoro na 3/4 powierzchni nic nie ma.

Poza tym ta -> :24_stuck_out_tongue: emotka potym co @DigitalMan_PL napisał, też coś sugeruje :24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa nie musi być super wielka żeby świat przytloczył:) AKurat w Horizon jest super, bo co chwile coś spotykamy, tereny są różnorodne i przepięknie zaprojektowane.  Fakt świat nie jest największy - z tym trzeba się zgodzić :24_stuck_out_tongue: W gothicu za dawnych lat też patrząc na mape wydawało się, że gówno jest do zwiedzania, a gra okazywala się przeogromna i treściwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12h gry muszę napisać, że takie gry to ja lubię. Ten tytuł, to nie jest żadna rewolucja. Mieszanka Far Cry'a, Wiedźmina, Dragon's Dogmy, ze szczyptą Souls'ów. Całe szczęście, twórcy wybrali najlepsze elementy z wymienionych przeze mnie gier. A system walki? :banderas:Jako fan DD, Monster Huntera i Soulsów, lubię jak poszczególni przeciwnicy zachowują się w charakterystyczny sposób. Tutaj pakowaniem setki strzał w celu, niewiele się osiągnie. Poza tym, z poziomem AI też nie jest najgorzej. Zacząłem grę na poziomie Hard i trzeba być przed trudniejszymi walkami przygotowanym, uważać na to, co się robi. Dzisiaj prawdopodobnie przejdę na Very Hard, bo co raz bardziej mi leży combat w tym tytule. Trochę za łatwo jest w stealth-mode. Można ściągnąć całą masę maszyn/ludzi bez większego problemu. Natomiast otwarta walka z "dużymi" dino, to jest świetna zabawa.  

 

Tak więc tytuł mainstreamowy, ale nie zniechęcajcie się. To nie jest żaden CoD, ani kolejny śmieć od Ubisoftu. Dajcie tej grze szansę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co ja robię w tej grze. 42h na liczniku i 55 postępu gry mi pokazuje dopiero :1_grinning: Walka w tej grze jest tak dobra ze za każdym razem jak idę po lub z jakims questem to zatrzymuje się co chwile alby utłuc kolejnego mechanicznego pupila. W głównym zadaniu mam się udać do Kurhanu. Panowie to rzeczywiście połowa gry mniej więcej? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby to nie było oczywiste, ale pan z GG powiedział, że HZD to dopiero początek przygód Aloy :)

Najlepszy growy news od zapowiedzi HZD :) Tyle że na kontynuację czekam jeszcze bardziej :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocioł sigma trzecie podejście bety hard. Nie było tak zle.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Grabeq napisał:

Dzisiaj prawdopodobnie przejdę na Very Hard, bo co raz bardziej mi leży combat w tym tytule. Trochę za łatwo jest w stealth-mode. Można ściągnąć całą masę maszyn/ludzi bez większego problemu. Natomiast otwarta walka z "dużymi" dino, to jest świetna zabawa.  

Very Hard nie jest taki very hard :) Tylko trzeba grać jak w DS podczas potyczek. Ale niestety są miejsca gdzie idzie utknąć na dłużej. Ale nie wyobrażam sobie by grać na innym poziomie, bo czuje że zacząłbym w końcu lecieć na pałę przechodząc przez wszystko jak przez masło. A tak wiem że jak widzę jakiegoś terminatora to zastanawiam się czy wszczynać bójkę czy obejść i lecieć tam gdzie chce iść.

 

Dziś piątek więc czas zarwać nockę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Very Hard nie jest taki very hard Tylko trzeba grać jak w DS podczas potyczek. Ale niestety są miejsca gdzie idzie utknąć na dłużej. Ale nie wyobrażam sobie by grać na innym poziomie, bo czuje że zacząłbym w końcu lecieć na pałę przechodząc przez wszystko jak przez masło. A tak wiem że jak widzę jakiegoś terminatora to zastanawiam się czy wszczynać bójkę czy obejść i lecieć tam gdzie chce iść.

 

Dziś piątek więc czas zarwać nockę

Zgadzam się, very hard nie jest jakiś super trudny. Dobre przygotowanie plus znajomość zachowań i maszyny padają aż miło :)

Granie na niższym nie ma sensu moim zdaniem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×