Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, CePeeN napisał:

Zgadzam się, very hard nie jest jakiś super trudny. Dobre przygotowanie plus znajomość zachowań i maszyny padają aż miło :)

Granie na niższym nie ma sensu moim zdaniem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Granie na niższym, wyższym nie ma sensu, a to granie po polsku,angielsku, wietnamsku  bez sensu... Kurcze każdy gra jak chce...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Granie na niższym, wyższym nie ma sensu, a to granie po polsku,angielsku, wietnamsku  bez sensu... Kurcze każdy gra jak chce...

Nie zaczynajmy tego znowu. Tutaj, dla odmiany, nikt nikogo nie wyzywał, że gra inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, xavris napisał:

Nie zaczynajmy tego znowu. Tutaj, dla odmiany, nikt nikogo nie wyzywał, że gra inaczej :)

Dokładnie, to są subiektywne odczucia. Opinia która nie jest nikomu narzucana :) Jedni wolą się delektować i lekko grać inni lubią wyzwania i przedzierać się powoli.

Ja np. widząc pewną maszynę (nie powiem którą bo jeszcze jakiś spoiler poleci :24_stuck_out_tongue: ) zawsze boje się że mnie przyuważy bo wiem jak się mi z nią ciężko walczy.

I na niższym poziomie obawiam się  że ten dreszczyk emocji by wyparował. Bo miałbym świadomość że nic mi nie stanie na drodze do celu.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to czasem by się przydał niższy od najniższego, a co dopiero granie na very hardXD Ale fakt, każdy gra na jakim mu się podoba i nie powinno to być dla kogoś innego żadnym problemem. Te samouczki liczą się do postępu w grze? Bo nie wiem, czy zawracać sobie nimi głowę przy maxowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Mi to czasem by się przydał niższy od najniższego, a co dopiero granie na very hardXD Ale fakt, każdy gra na jakim mu się podoba i nie powinno to być dla kogoś innego żadnym problemem. Te samouczki liczą się do postępu w grze? Bo nie wiem, czy zawracać sobie nimi głowę przy maxowaniu.

Samouczki dają tylko trochę expa. Zrobić warto mimo wszystko, większość jest błyskawiczna.

Do postępu w grze (w sensie do 100%) liczą się na pewno zadania (główne, podobczne i zlecenia), znajdźki (kwiatki, kubki, figurki i widokówki), kotły, obozy bandytów, skażone strefy, żyrafy i zadania łowieckie. Prawdopodobnie liczą się też poskanowane zwierzęta oraz bronie i pancerze cienia, są na tej samej karcie, ale trochę to bez sensu, żeby liczyło się, czy ma ktoś kupione wszystkie pancerze czy nie...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka w mojej skali 95 na 100. Niemal perfect. Jeśli ktoś wbił :platyna: na wysokim lub very BEZ tej mega zbroi i wypasionej procy z Loży - lub chociaż wygrał finał to szacun. Grałem na hardzie i na swoje szczęście do finału wchodziłem napakowany na max, więc to był spacerek. Od jakiegoś czasu nie miałem czasu, ani ochoty na wbijanie platynek, ale tutaj niemal sama wpadła. Gra warta każdej złotówki!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę sens grania na Hard. Widzę nawet sens grania na Normal i Easy. Co kto lubi. Są tacy, który grają tylko dla historii/poznania świata, nie lubią się męczyć. Moim zdaniem Hard stanowi wystarczające wyzwanie, a z drugiej strony nie wydłuża zbytnio gry, z uwagi na w miarę racjonalne obniżenie ilości zdobywanych surowców i znośne skalowanie obrażeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na HARD i po ukończeniu wątku głównego zabrałem się za tą napakowaną zbroje do końca i wtedy pozbierałem resztę.  Platynowanie zajęło mi jakieś 45h. Uważam, że ten poziom trudności był optymalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już gry nie posiadam ale gdy odpowiednio stanieje to sobie zagram jeszcze raz bo to był zacny szpil, no jak wspomniałem bardzo dobra gierka a to że lubię sandboksy to już całkiem spotęgowało odczucia, no ale też muszę napisać parę rzeczy które mnie bolą, na pierwszy ogień idzie wersja z dubbingiem którą miałem, moim zdaniem strasznie źle wypadła mimika przy wypowiadaniu kwestii plus mogła być lepsza gestykulacja postaci, ciut słabo to wyszło, next brak broni ukrytych lub jakichś powiedzmy legendarnych itp (nie chodzi mi o syndrom diablo) wiecie znajdywanie, loot i takie tam, to samo jeśli chodzi o modyfikacje ale te tylko które wymieniamy za odpowiednie artefakty kwiatki,kubki etc. mogły być w danej kategorii i powiedzmy lepsze od znajdywanych losowo, kończąc grę miałem w choinkę syfu którego nie używałem a np. do damage miałem 6modów w tym tylko dwa na 41% ataku, fabuła dobra naprawdę dobra choć nie najlepsza jakiej doświadczyłem, ogólnie jedna z lepszych gier na ps4 mogę polecać śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimika twarzy i w ogóle zachowanie postaci w czasie dialogów jest mocno drewniane. Ale to nie wina wersji z dubbingiem tylko gry jako takiej. Ale i tak lepiej niż w Andromedzie :) btw: czy ty napisałeś to jednym zdaniem ;)?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem już i mogę powiedzieć, że to gra dzieki ktorym uwielbiam gaming :)

Ostatnio w nic sie nie moglem wkrecic - wiekszosc tytułów mnie nudziło po krókim ograniu. Na Horizona w gole nie mialem hajpu - byl mi obojetny. 

Ale spróbowałem i wsiąknąłem! ;) Będąc w pracy chciałem wrócić do domu i grać dalej. Tak jak już było powiedziane nie ma tu nic odkrywczego - jest zlepka wszystkiego po trochu ale to wszystko jest wymaksowane i zlepione na najwyższym poziomie. A grafika to naprawde cudo, nie nudzi sie, miejscowki sa roznorodne. Czesto sie slyszy ze "grafika sie nie liczy, liczy sie gameplay" - jasne ze tak! Gameplay i fabuła to podstawa ale niech ktos zagra w to i powie ze grafika nie liczy! ;)

Zrobilem ok 75% i na razie sprzedaje ale wiem ze wroce do Horizona jak juz kupie monitor 4K ;)

Giera dołącza do moich ulubionych serii (MGS, God of War, Resident)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas dokończyć grę..

Mam pytanie bo zamiast lecieć z fabułą to marnuje czas na znajdzki. Pogram godzinkę i wyłączam a przez to nawet do południka nie doszedłem.

Teraz pytania czy w każdym momencie gry będę mógł wrócić w te miejsca by je dobrze wyczyścić?

Wątpię abym platynowal ta grę ale do tego potrzebne są wszystkie znajdzie?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kolos28 napisał:

Dobra czas dokończyć grę..

Mam pytanie bo zamiast lecieć z fabułą to marnuje czas na znajdzki. Pogram godzinkę i wyłączam a przez to nawet do południka nie doszedłem.

Teraz pytania czy w każdym momencie gry będę mógł wrócić w te miejsca by je dobrze wyczyścić?

Wątpię abym platynowal ta grę ale do tego potrzebne są wszystkie znajdzie?

 

HTC 10

 

 

Będziesz mógł wszędzie wrócić, a po przejściu ostatniej misji wracasz do gry i możesz latać dalej, łącznie z powtarzaniem ostatniej misji, gdybyś nie złapał jednego trofka.

Żaden trofek nie jest "pomijany", a platyna sama w sobie jest całkiem łatwa i niezbyt czasochlonna, do tego bardzo przyjemna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze tylko obejrzę z żoną na ID coś o morderczych zwyrolach w USA i odplam Horizona i co??

 

A choćbym miał się zesrać to dziś znajdę wszystkie ogniwa do uzyskania tej Legendarnej Zbroi z Oplotu i co z tego, że na rano do roboty :24_stuck_out_tongue:

Co Ja nie dam rady? Ja? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po napisach końcowych. Świetna gra, z bardzo dobrze poprowadzoną narracją. Fabuła wciąga, ale trzeba dać się grze rozkręcić. Graficznie jest bardzo dobrze(poziom Wiedźmina 3 - czasami lepiej, a czasami gorzej). Soundtrack przyjemny dla uszu. Walki z maszynami i polowanie na nie zaprojektowane są rewelacyjnie. Ich animacje i design to mały cud świata i coś co w Horizon robi najlepsze wrażenie oraz sprawia ,że jest to tytuł na 8.5/10.

 

PS: Tryb Foto w HZD daje radę!

17436289_1495222633853316_1116110296323118989_o.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od już od trzech tygodni z przerwami godzinke, dwie dziennie i za mna gdzieś 20% gry dopiero, albo mniej :.d bo zbieram wszystko jak leci. Gra jest mega. Warto było kupić prosiaka dla tego tytułu. Gram na hardzie i dziś przeszedłem ten kocioł sigma, o dziwo ani jednej strzały nie użyłem prade mówiąc... no, może ze dwie. 4 pułapki porażające, podbiegnięcie, rach ciach włócznią i pacjent leży :V Czysty MJUT!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, unknown3d napisał:

Jestem po napisach końcowych. Świetna gra, z bardzo dobrze poprowadzoną narracją. Fabuła wciąga, ale trzeba dać się grze rozkręcić. Graficznie jest bardzo dobrze(poziom Wiedźmina 3 - czasami lepiej, a czasami gorzej). Soundtrack przyjemny dla uszu. Walki z maszynami i polowanie na nie zaprojektowane są rewelacyjnie. Ich animacje i design to mały cud świata i coś co w Horizon robi najlepsze wrażenie oraz sprawia ,że jest to tytuł na 8.5/10.

 

PS: Tryb Foto w HZD daje radę!

17436289_1495222633853316_1116110296323118989_o.jpg

Z tym poziom Wiedźmina 3 to chyba na PC, bo konsolowo to Horizon miażdży W3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.03.2017 o 01:09, unknown3d napisał:

Jestem po napisach końcowych. Świetna gra, z bardzo dobrze poprowadzoną narracją. Fabuła wciąga, ale trzeba dać się grze rozkręcić. Graficznie jest bardzo dobrze(poziom Wiedźmina 3 - czasami lepiej, a czasami gorzej). Soundtrack przyjemny dla uszu. Walki z maszynami i polowanie na nie zaprojektowane są rewelacyjnie. Ich animacje i design to mały cud świata i coś co w Horizon robi najlepsze wrażenie oraz sprawia ,że jest to tytuł na 8.5/10.

 

PS: Tryb Foto w HZD daje radę!

17436289_1495222633853316_1116110296323118989_o.jpg

 

Fotka kozak, jak skończę fabułę to też pobawię się trochę trybem foto bo widać że naprawdę piękne zdjęcia można zrobić.

 

A tak poza tym: czy ktoś tutaj przechodzi/przechodził grę bez używania te sekretnej OP zbroi?

Gram na very hard i podoba mi się, że każda potyczka z silniejszą maszyną stanowi wyzwanie i czasem jeden hit wystarczy żeby zginąć. Mam wrażenie, że grając z sekretną zbroją walki przestaną ekscytować i gra straci jedną ze swoich największych zalet. Oczywiście zbroję zdobędę i się z nią pobawię, ale dopiero po ukończeniu głównego wątku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wiedźminem to ludziska przesadzają, CDP udało się zrobić świetną grę i zwieńczenie serii zamiast jakiegoś kotleta jak to zwykle bywa z kontynuacjami ( Zazwyczaj od 3 części każdej serii zaczyna się zjazd w dół) ale niedługo ludzie będą się musieli leczyć z porównywania każdej gry do niego :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanie do tych co ograli grę po ostatnim patchu, podobno poprawili w nim SI maszyn i ludzi, czy ktoś zauważył zmiany przed i po?

czy faktycznie na najwyższym poziomie trudności jest trudniej z maszynami i SI ludzi przede wszystkim lepiej się zachowuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem grać na naktrudniejszym. 70h na liczniku ale nie zauważyłem żadnej zmiany. Ale może wynika to z tego ze po tylu godzinach zachowania ludzi i maszyn były już dość przewidywalne. Napisze nawet więcej, znając schematy zachowań potem było już coraz łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, kobraki666 napisał:

Dzisiaj skończyłem grać na naktrudniejszym. 70h na liczniku ale nie zauważyłem żadnej zmiany. Ale może wynika to z tego ze po tylu godzinach zachowania ludzi i maszyn były już dość przewidywalne. Napisze nawet więcej, znając schematy zachowań potem było już coraz łatwiej.

Szacun za te 70h...coś Ty tam tyle robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco ponad 30h i obstawiam, że jakies 60% z całosci, więc długość jak najbardziej ok :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×