Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun za te 70h...coś Ty tam tyle robił?

Sam nie wiemGłównie pierwsza połowa gry mi zajęła tyle czasu. Nie używałem za bardzo szybkiej podróży ale głównie to walka z maszynami. Tak mi podpasował ten model ze przez pierwsze 30-40 h to niszczył każdą która się po drodze do jakiegoś questa nawinęła. A że czasem trzeba było iść przez całą mapę to chyba odpowiedz gotowa :1_grinning: 3 ostatnie questy główne zostawiłem sobie na koniec po zebraniu wszystkiego co się dało. Generalnie skończyłem na 96,5 procenta. Dla mnie top 10 gier ever :) (może nawet i 5) Az żal sprzedawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 30 godzin i 36% całości. No co lubię zwiedzać poza tym wszędzie prawie biegam z buta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy chyba w tych grach jakąś turystykę uprawiacie bo ja bez poradników wszystko wyzbierałem, ulepszyłem i skończyłem po 40h, a oplatynowałem po 45h. Bez biegania z jęzorem na brodzie.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja w sumie nie mam wrażenia że jakoś mocno się włóczę a też już mam 40 godzin gry za mną, 39 poziom postaci a misje fabularne na 18 poziom więc chyba daleko w fabule nie zaszedłem jeszcze. Generalnie podoba mi się ten Horizon, gra nie jest odkrywcza ale bardzo przyjemna :good:

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kod na motyw za platynę w horizon. Nawet nie wiedziałem, że była taka akcja :)

Miło z ich strony.

Edit. Ogólnie całkiem ładny- prosty i czytelny. Tylko twarz Aloy trochę dziwnie wygląda :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, xavris napisał:

Właśnie dostałem kod na motyw za platynę w horizon. Nawet nie wiedziałem, że była taka akcja :)

Miło z ich strony.

Właśnie miałem o tym pisać. Horizon idzie śladami Bloodborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie powolutku delektuję się tym światem i gram na przemian z innymi tytułami. Uwolnilem już południk a teraz zbliżam się do kolejnej misji fabularnej i chyba czas tam iść bo ile to można biegać za samymi maszynami 😋

Kolejna misja nazywa się "Ustronie Stworcy" i tak sobie myślę czy przekroczyłam już połowę osi fabularnej? 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kolos28 napisał:

Tak sobie powolutku delektuję się tym światem i gram na przemian z innymi tytułami. Uwolnilem już południk a teraz zbliżam się do kolejnej misji fabularnej i chyba czas tam iść bo ile to można biegać za samymi maszynami 

Kolejna misja nazywa się "Ustronie Stworcy" i tak sobie myślę czy przekroczyłam już połowę osi fabularnej?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Tak, biorąc pod uwagę tylko misje fabularne masz za sobą jakieś 70% gry tak na oko. Teraz powoli wszystko zacznie się wyjaśniać i poznasz całą historię tego pięknego świata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie była połowa bo wczoraj grałem wyjątkowo długo i dopiero zbliżam się do Gaja... 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 30 h całą fabułę i zabrakło mi 2 żarsłońć do platyny. Ci co są w połowie i mają 40 h chyba zostawiają grę włączoną albo stoją i się przyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

To chyba nie była połowa bo wczoraj grałem wyjątkowo długo i dopiero zbliżam się do Gaja...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Sorka, faktycznie pomyliłem to wcześniej z inną misją. :24_stuck_out_tongue: 

Biorąc pod uwagę ilość misji fabularnych, Ustronie Stwórcy jest w zasadzie akurat w połowie, ale od pewnego momentu misje znacznie się wydłużają w porównaniu do tych początkowych, więc czasowo masz przed sobą jeszcze sporo gry. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem 30 h całą fabułę i zabrakło mi 2 żarsłońć do platyny. Ci co są w połowie i mają 40 h chyba zostawiają grę włączoną albo stoją i się przyglądają.

Albo grają na poziomie trudności wyższym niż easy.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Graba11 napisał:

Ja miałem 30 h całą fabułę i zabrakło mi 2 żarsłońć do platyny. Ci co są w połowie i mają 40 h chyba zostawiają grę włączoną albo stoją i się przyglądają.

Ja na easy miałem koło 40h i 65% wszystkiego. Używałem często szybkiej podróży. A podziwiałem w biegu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Sorka, faktycznie pomyliłem to wcześniej z inną misją. :24_stuck_out_tongue: 

Biorąc pod uwagę ilość misji fabularnych, Ustronie Stwórcy jest w zasadzie akurat w połowie, ale od pewnego momentu misje znacznie się wydłużają w porównaniu do tych początkowych, więc czasowo masz przed sobą jeszcze sporo gry.

 

I to zdecydowanie się wydlużają ale i przy tym tworzy się na prawdę swietna historia 😁👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostac się do początkowej lokacji gdzie na początku gry tracimy zbroję po próbie?

Tam mam do zebrania ostatnie ogniwo...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kończyłem główny wątek to miałem ok. 60h na koncie i niecałe 85% ogólnego ukończenia.

Grałem na najtrudniejszym poziomie, ze 2-3 razy zdarzyło mi się że do walk z maszynami miałem kilka podejść, zdobiłem wszystkie żarsłońca itp. Do tego trochę pozwiedzałem i cykaniem fotek się pobawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pilne. Jak dotrzeć do Ruin gdzie Aloy była mała tam jest gdzieś ostatnie brakujące ogniwo...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edti

 

Wygląda na to, że gdzie indziej przegapiłem ogniwo, tylko gdzie... 😂😕

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Panowie, pilne. Jak dotrzeć do Ruin gdzie Aloy była mała tam jest gdzieś ostatnie brakujące ogniwo...

 

 

 

Edit

 

Wygląda na to, że gdzie indziej przegapiłem ogniwo, tylko gdzie... 

 

 

 

 

 

1. Pierwsze ogniwo jest w ruinach

2. Wszechmatce

3. Kurhan 

4. Gaja Jeden

5. Ustronie twórcy

 

Lokacje mogą być podane nie po kolei 

Edytowane przez Masso555
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojść do ruin?

Bo chyba tam pominalem...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edit

Jestem na miejscu i szukam ogniwa. Po tym tylko "odpoczynek przed ostateczna walką" w nowej zbroi

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ‎2017‎-‎04‎-‎06 o 17:59, Kolos28 napisał:

Jak dojść do ruin?

Bo chyba tam pominalem...

 

 

 

Może ten filmik Ci pomoże by sprawdzić.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale już grę mam za sobą.

Skończyłem na 74%

Pomalutku może uda mi się wbić platynę ale nic na siłę 😊👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu platynę wbija się bardzo przyjemnie, ja zrobiłem moją w 55,5h. Na początku grałem na very hard ale zdałem sobie sprawę że ja nie mam tyle czasu by się bawić w taki poziom :24_stuck_out_tongue: Więc zjechałem do normala.

 

Rewelacyjna pozycja, piękne widoki, świetna opowieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra jest piękna ale nie chce mi się biegać by zbierać wszystkie widokówki itp. Tak samo te tereny łowieckie...

 

O co chodzi w tej trofce " dzięki staraniom Aloy wszyscy mozliwi sprzymierzeńcy przyłączyli się od obrony" ?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wykonać wszystkie misje poboczne, po których zyskasz sojuszników. Nie zauważyłem, żeby było to oznaczone jako misja lojalnościowa jak np. w mass effect. Ja po prostu zrobiłem wszystkie misje poboczne. Ale należy je wykonać przed ostatnią misją po której nie ma już odwrotu. Na YouTube widziałem poradnik to tych misji jest chyba ze 13 (?)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×