Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

pablos_PRO

PS4 Horizon: Zero Dawn

136 postów w tym temacie
2 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Gra czy Ruda Cię fascynuje? emoji14.png

Ruda jak najbardziej spoko, ale kurde te mechaniczne dinozaury mnie kręcą strasznie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chyba kupię steelbooka :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też się czaiłem na limitkę ze steelbookiem, ale jak już się pojawiły z cenami, to chyba trochę przesadzili.

Ale day one na bank będzie w takiej czy innej formie :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Graficznie zapowiada się obłędnie. Oczywiście preordera nie biorę, poczekam tydzień po premierze, a w tym czasie jak będą płacze zawiedzionych preorderowców - że porażka, niedoróbka i dramat to chociaż się pośmieję :jaro:Jak gra okaże się hitem - to zacznę grę po tygodniu nic nie tracąc. Jak NIGDY wcześniej od 7 lat nie kupiłem żadnej gry na płytce od 2 miechów...W grudniu przeglądałem plany premier na styczeń, luty...i nic dla mnie. Ogrywam "czołgi" w WT, mini gierkę Guns Up i to coś z Plusa o wojnie. Tutaj do marca czekanie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też bardzo liczę na tę grę, ale kupię troszkę po premierze, bo pewnie jak to z grami od Sony zaraz będzie dużo tańsza :)

Juz przy uncharted 4 się przejechałem jak w dniu premiery kupiłem za 229, a chyba po tygodniu na Allegro były po 160 :24_stuck_out_tongue: 

Mam nadzieję, że się nie przeliczę i gra będzie oferowała ciekawą fabułę i zróżnicowane misje, a nie tylko piękną grafikę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.