Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

A ile kosztuje pojedynczy epizod okolo? Bo mi nie chce pokazac w zaden sposob. Dostaje info ze niedostepne do kupienia. Wiem ze zestaw startowy 63 a pozniej po ile sa te epizody?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 9.10.2016 o 18:57, Eloszki napisał:

A ile kosztuje pojedynczy epizod okolo? Bo mi nie chce pokazac w zaden sposob. Dostaje info ze niedostepne do kupienia. Wiem ze zestaw startowy 63 a pozniej po ile sa te epizody?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

10 euro = 42 zł 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograł już  wszystkie epizody? Jak to się broni jako całość

 

124 zł w obecnej promocji kusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem, dziś już rozpocząłem przygodę i myślę, że taka cena jest jak najbardziej uczciwa. Wrócił stary, dobry Hitman z ogromnymi poziomami i dowolnością planowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hitman to taki ulepszony Blood Money. Ogromne poziomy oraz masa sposobów na pozbycie się celów. Ważne jest aby nastawić się na eksplorację, eksperymentowanie oraz powtarzanie poziomów. Jeśli ktoś ma zamiar tylko przejść i zapomnieć to niech sobie lepiej odpuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena, sam się skusiłem, tylko nie mam teraz nawet kiedy sprawdzić, jak mi się spodoba to drugi sezon też pewnie kupię dopiero jak już będzie w całości i w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem i na razie mi się bardzo podoba. Za taką cenę to grzech nie brać, jak ktoś lubi takie gry. Chociaż jestem zdania o dziwo, że pomysł wydania tej gry w odcinkach był dobry. Dlatego, że po dłuższym posiedzeniu jest myśl, żeby wpaść na rambo i w moment ukończyć zadanie. Przynajmniej ja tak mam, dlatego dawkuję sobie, żeby lepiej się bawić jako cichy zabójca. Kawka i 2 cele na tydzień w pięknym stylu;p

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od Black Friday, wtedy była pierwsza promka na cały sezon. Mamy już nowy rok, a ja dopiero wymaksowałem podstawkę, trzy duże lokacje i dwa dodatkowe mini epizody. Zostało prawie drugie tyle, rozgrywka na 50h+ minimum. I zgadzam się z opiniami, że to najlepsza odsłona serii, tuż obok Blood Money. Szkoda tylko, że twórcy podążą tą ścieżką i dalej będą wydawali grę w odcinkach, znowu będzie rok czekania na kompletny sezon. Niby można grać, tak jak chcą, ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem sprzedawania gry w częściach, bowiem niesie to za sobą duże ryzyko. Ok, tym razem całość prezentuje się obłędnie dobrze, ale kto wie co będzie dalej, a lepiej nie kupować kota w worku.

 

Od dawna czekałem na takiego Hitmana. W Absolution grało mi się dobrze, choć nie było czuć klimatu serii. Malutkie poziomy, dużo korytarzowej rozgrywki, fatalny system przebrań. Wszystkie wady zostały naprawione, a trzon rozgrywki został niesamowicie rozwinięty, dając masę swobody.

 

9/10:fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie żałuje zakupu, a to chyba moja druga gra kupiona cyfrowo, zawsze się bałem kupować cyfrówek, bo jak gra okaże się klapą to wtedy załamka.

Co do samej gry wczoraj się tak wkręciłem, że siedziałem do 1 w nocy :smile:, na PS4 Pro nie mam pytań, zajebiście to wszystko wygląda i HDR robi robotę.

Hitman powrócił w wielkim stylu, niezdecydowanym polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też skusiła mnie ta promocja. Polecam grać z wyłączonymi wszystkimi podpowiedziami, instynktem, mapą etc. Wtedy gra jest ciekawsza według mnie. Wchodzimy na planszę i mamy odnaleźć cel oraz sposób  jego eliminacji.  Nic nie jest narzucone, nie jesteśmy prowadzeni za rękę. Musimy słuchać rozmów, obserwować otoczenie i analizować zachowanie przeciwników. A sposobów zabójstw jest bardzo dużo. Odkrywanie kolejnych samemu sprawia dużą frajdę.  W  każdym razie ja tak gram i jest mega miodnie. Polecam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie może czy ta promocyjna wersja na PSN to jest w polskiej wersji językowej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem kupować i nie ma już ceny 124zł, a 249zł wie ktoś o co z tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, promocja trwała do wczoraj. Zdążyłem w ostatnich minutach, tylko skąd teraz czas na granie wziąć, skoro tyle gier w kolejce.

Wydaje mi się, że w większość gier i tak nie zagram.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, senor napisał:

Chyba płytowa, pod koniec stycznia.

Dokładnie :1_grinning: pomyliło mi się, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tą wersją płytową? mam na niej wszystkie mapy jakie można na chwile obecna kupić cyfrowo czy jest to wersja okrojona? 

Drugie ważniejsze pytanie, można przejść i sprzedać grę, czy w środku jest jakiś klucz który można wykorzystać tylko raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płytce masz wszystko co do tej pory się ukazało w tej grze, kodu raczej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupić hetmana i wiem, że wymagane jest stale połączenie z internetem niestety jestem za granicą i mam strasznie słaby internet ( nie da rady grać online, jestem tylko wpisany do PSN i na tym się kończy)  taki internet wystarczy czy trzeba jakąś minimalna prędkość?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie z Internetem nie jest wymagane, można grać offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grać można, ale co z tego skoro wszystkie statystyki, wyzwania i odblokowywanie przedmiotów są zablokowane.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe powiązane z kontem w PSN. Dziś dostałem maila od Square Enix, w którym podziękowali za zakup gry i udostępnili linki do pobrania ścieżki dźwiękowej i 30minutowego filmu making of z polskimi napisami. Miła niespodzianka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×