Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, opłaca się zakupić pełen sezon?

Wszystko działa pięknie bez jakiś itytujacych błędów itp?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie taka znowu niespodzianka. Już parę miesięcy temu zapowiedzieli, że będą dawać soundtrack za darmo.

 

Tak. Opłaca się kupić. Błędy zdarzają się jak w każdej innej grze. Jedyna rzecz, która potrawi zirytować to przydługie czasy ładowania. 

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.02.2017 o 07:14, ojejkualefajnie napisał:

jak to jest z tą wersją płytową? mam na niej wszystkie mapy jakie można na chwile obecna kupić cyfrowo czy jest to wersja okrojona? 

Drugie ważniejsze pytanie, można przejść i sprzedać grę, czy w środku jest jakiś klucz który można wykorzystać tylko raz?

 

O 2.02.2017 o 08:28, Kamillo napisał:

Na płytce masz wszystko co do tej pory się ukazało w tej grze, kodu raczej nie ma.

 

To ile tych wszystkich leveli do przejścia znajduje się na płycie, skoro dostanę załą zawartość jaka do tej pory wyszła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paryż, Sapienza, Marrakesz, Bangkok, Colorado, Hokkaido - to jest 6 głównych poziomów.

 

Do tego są 3 mniejsze poziomy dodatkowe (2 w Sapienzie, 1 w Marrakeszu) plus prolog z bodajże dwiema krótkimi misjami treningowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Sarajevo Six - sześć kontraktów na pojedyncze cele, jeden na każdej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy wersja na płycie ma jakiegoś patcha do ściągnięcia? Ile mniej więcej wazy jak jest?

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Hitmana od jakiegoś czasu i co jakis czas zdaza mi się błąd 34878 zawieszający grę. Wcześniej w żadnej grze to nie wystąpiło. Zaczeło sie od większych poziomów (paryż/sapienza) w poprzednich nie było żadnej zwiechy. Błąd jest niereguralny czasami tydzień nie ma, a wczoraj np. był... najczęściej występuje jak ogłuszę/zabiję duzo ludzi jak wczoraj.

Czy to bład związany z tą grą czy konsola zaczyna się sypać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz wywaliła się gra ale na kod błędu nie zwróciłem niestety uwagi. Dzisiaj program, pomorduje trochę i jak nie wrócę to znaczy ze się nic takiego nie dzieje u mnie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 kontraktów w Sarajewie to jak uzyskać? Miałem kod na 3 dodatkowe misje,stroje ale tych kontraktów nie widzę w psstore-sa w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w grze. U mnie były do wyboru pod konkretną lokacją (w każdej z dostępnych miejscówek jest jedna misja Sarajevo Six).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegraj początek gry HITMAN za darmo i zostań zabójcą idealnym. Pierwsza lokalizacja w grze to tajna placówka szkoleniowa, w której gracze po raz pierwszy wcielają się w agenta 47 i dowiadują się, z czym wiąże się służba dla ICA. Każdy, kto pobierze grę za darmo, uzyska pełny dostęp do wszystkiego, co dzieje się w placówce ICA. Ta zawartość to: - 2 misje fabularne z wszystkimi przerywnikami - 2 eskalacje - Ponad 40 wyzwań - 17 osiągnięć

 

Link do XO

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/hitman/c1c6crh9d0r4

 

Link do PS4 na razie wywala błąd

 

https://hitman.com/free#

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wywalanie sklepu ogolnie zauwazylem na chromie - na innych przegladarkach ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nabywając Hitman kompletny pierwszy sezon w wersji cyfrowej to cała zawartość jest już w pakiecie?
Pytam bo przy ściąganiu zawartości Jest Hitman, Hitman Theme oraz Hitman Paris i teraz zgłupiałem gdyż ten Paris to chyba epizod pierwszy, który powinien być już w pakiecie. Co dziwne w moich dodatkach do gry pokazuje mi tylko ten Paris a reszta epizodów jest do ściągnięcia za free ze sklepu ale one nie występują jako dodatki.
Ogólnie tylko ten dodatek Paris pokazał się do ściągnięcia w raz z grą zaraz po zakupie

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie działa, wszystko jest prawidłowo. Pozostałe epizody trzeba dociągnąć osobno.

 

Życzę udanej gry, osobiście wymaksowałem najnowsze przygody Agenta 47, długie godziny świetnej zabawy i kombinowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam wszystkie epizody.
Dziwne jest to, że tylko dodatek Paris miałem w zakładce "Moje dodatki" który widniał jak do pobrania. Kiedy wyszedłem z zakładki "Moje dodatki" i wszedłem do "Wszystkie dodatki" to Paris widniał jako ZAINSTALOWANY a z poziomu gry kiedy chciałem uruchomić ten epizod, wyskakiwał mi komunikat, że muszę pobrać go pobrać z ps store. Hmmm

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news/54276/hitman-w-edycji-game-of-the-year-otrzyma-nowa-kampanie-zwiastun-zapowiada-atrakcje.html

Gra jest świetna, ale zagrywka opisana w powyższym linku, to plucie w twarz graczom, którzy kupili Hitmana wcześniej. Do tej pory rozmaite wydania GOTY zawierały wszystkie dodatki, jakie wychodziły po drodze do danej gry. Ale żeby robić taką wersję, w której premierowo dodają nowy content? :/ Wydawanie gry w odcinkach, to widocznie za mało, czas sprzedać grę z czymś nowym po raz drugi. Chłopaki wyznaczają nowy trend, ciekawe co jeszcze przyniesie przyszłość w tej branży... Obstawiam coś w stylu 'GOTY 2.0', 'GOTY Deluxe', 'Game of the Previous Year Edition' itd.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy epizod za free do 5 stycznia

 

https://www.ioi.dk/happy-hitman-holiday/

 

Mamy dla Ciebie wspaniały prezent! Tylko teraz możesz pobrać pełną wersję paryskiej misji HITMANA za darmo. Ponadto otrzymasz także dostęp do specjalnego kontraktu „Świąteczni złoczyńcy”, w którym zadaniem Agenta 47 będzie powstrzymanie dwójki złodziei, którzy wdarli się na paryski pokaz mody, aby ukraść wszystkie prezenty. 

Gracze, którzy pobiorą grę za darmo otrzymają pełny dostęp do lokacji „Placówka ICA” oraz „Paryż”.

– 3 misje fabularne wraz ze wszystkimi przerywnikami filmowymi.
– 20 eskalacji
– 40 wyzwań
– 20 trofeów / 20 osiągnięć 

 

XO

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/hitman-holiday-pack/bnn7lll8px67

PS4

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA02369_00-0000HOLIDAYPARIS?emcid=pa-st-111284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy postępy z wersji cyfrowej zostaną zachowane jeśli kupię grę w wersji fizycznej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JacaC8 napisał:

Czy postępy z wersji cyfrowej zostaną zachowane jeśli kupię grę w wersji fizycznej? 

" Uwaga: po dokonaniu zakupu pełnej wersji, zapisane stany gry zostaną do niej przeniesione.'" myślę że to dotyczy cyfry i pudełka.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszają z nazewnictwem gier. Pewnie przejdą moje postępy jeśli kupię cyfrowo Hitman - Edycja gry roku, natomiast interesuje mnie wydanie pudełkowe Kompletny pierwszy sezon, nie mówiąc już jeśli wyjdzie kolejne wydanie "kompletnej" gry. Wiem, że zapisy Wiedźmina wzajemnie się nie pokrywają wersji cyfrowej i fizycznej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hitman jest całkiem spoko. Ten prolog to żart, tam nic nie ma. Ale Paryż jest już super. Po przejściu misji od razu ma się ochotę na kolejną próbę na tej samej mapie. 

 

Edit. Misja świąteczna bardzo słaba przynajmniej na normalu. Nastawialem się na coś epickiego a cele same mi weszły pod nogi. 

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wjeżdża spring pack czyli 2 epizod za free :) znowu nagram się już cebulak za darmo. 

 

Edit:

Witaj w słonecznej Sapienzie! Pobierz pakiet wiosenny HITMANA zawierający kompletny Epizod 2: Sapienza. Zagraj w nową misję fabularną „Świat jutra”, zdobądź nowe wyposażenie za osiągnięcie 20 poziomów mistrzostwa, odblokuj więcej przedmiotów z pakietów wyzwań i sprawdź swoje umiejętności, wykonując kontrakty trybu eskalacji. Ponadto uzyskasz dostęp do trybu kontraktów i nowych nieuchwytnych celów, które pojawią się w Sapienzie w przyszłości.

Pobierając pakiet wiosenny, otrzymasz także pełen dostęp do całej placówki ICA.

Pakiet wiosenny zawiera: 
– 3 misje fabularne wraz ze wszystkimi przerywnikami filmowymi
– 12 kontraktów trybu eskalacji
– ponad 120 wyzwań
– 24 trofea

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA02369_00-000000SPRINGPACK?emcid=pa-st-111284

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ile taki epizod starcza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×