Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

"Gra zadebiutuje 11 marca na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. W dniu premiery zainteresowani gracze otrzymają prolog oraz lokację umiejscowioną w Paryżu. Firma nie zmieniła planów i zamierza w kolejnych miesiącach wrzucać kolejne miejscówki:

  • Włochy – kwiecień
  • Maroko – maj
  • Tajlandia
  • Stany Zjednoczone
  • Japonia

Sezon zakończy się w Kraju Kwitnącej Wiśni i twórcy zapowiadają cotygodniowe turnieje oraz przygotowywanie dodatkowej zawartości w comiesięcznych aktualizacjach.

Gra w ostatnim czasie zniknęła z PlayStation Store, ponieważ firma zdecydowała się zaoferować „w pełni epizodyczną” formę wydania Hitman (2016). W tej sytuacji

gracze mogą za 15 dolarów (około 60 zł) nabyć miejscówkę w Paryżu, a następnie za 10 dolarów (około 40 zł) kupować poszczególne lokacje.

Jeśli jednak nie zamierzacie się bawić w małe płatności, to otrzymacie możliwość kupienia projektu w pełnej cenie – za 60 dolarów (około 240 zł) otrzymacie dostęp do wszystkich misji oraz każdej dodatkowej zawartości, która zostanie przygotowana przez IO Interactive.

W ostatecznym rozrachunku – końcówka 2016 roku – Hitman (2016) trafi do pudełek. Otrzymaliśmy również zapewnienie, że gracze na PlayStation 4 otrzymają dostęp do 6 dodatkowych kontraktów, a beta wystartuje w następujących terminach:

czyli Hitman w odcinkach, ale w uczciwej cenie - a kolekcjonerka za 600pln ...

1452804058-hitman-collectors-edition.jpg

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc zlym prorokiem ale kolejna zmiana czyli przerzucenie wloch na pozniej zmiana ceny startera jakos w mojej opinii nie wrozy dobrze. 

 

Pozyjemy zobaczymy nie mam cisnienia.... wyjdzie kiedys jako calosc to rozwaze zakup. 

 

Jedynym plusem jest to ze moze, moze starter z lokacja w Paryzu trafi do plusa jako zacheta do kupna pelniaka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc zlym prorokiem ale kolejna zmiana czyli przerzucenie wloch na pozniej zmiana ceny startera jakos w mojej opinii nie wrozy dobrze. 

 

Pozyjemy zobaczymy nie mam cisnienia.... wyjdzie kiedys jako calosc to rozwaze zakup. 

 

Jedynym plusem jest to ze moze, moze starter z lokacja w Paryzu trafi do plusa jako zacheta do kupna pelniaka. 

można się spierać o formę dystrybucji ale patrząc na ceny innych gier na psstore jest przyzwoicie, poza tym gracz na wybór może kupić za 15$ prolog i sprawdzić czy gra mu odpowiada. Uważam że decyzja o przesunięciu i o całej formie dystrybucji jest bardzo przemyślana, jest kilka rzeczy o których się nie mówi na naszych portalach, gra ma być mniej sfabularyzowana i mniej liniowa od poprzedniczek na prośbę fanów którzy byli niezadowoleni po Absolution, ludzie chcą grać i chcą rywalizować i pierwsza przymiarka była zrobiona w Absolution w trybie kontrakty który był naprawdę spoko, więc ja uważam że ta forma dystrybucji przed tym jak wydadzą na płytkach jest skierowana głównie do fanów serii, a ci będą na bierząco zasilać konto IOI czy tem Square Enix, można powiedzieć że to jest pewna forma abonamentu na dalsze granie, ale do puki nie przekracza ceny innych pełnych gier uważam że jest ok, bo popatrzcie co zrobiło EA z DICE z Battlefrontem, albo co robią inni dystrybutorzy z tymi przepustkami sezonowmi - płaci się 2x za jedną grę tylko w dwóch połówkach ... to jest moim zdaniem gorsze niż to co zrobili w Hitmanie .. i tak sobie myśle że jakby Kojima zaryzykował i wydał MGSa 5 w takich odcinkach to gra była by skończona, a tak to gracze dostali niepełny produkt któremu brakowało 40% misji a przecież Ground Zeros było płatne, kosztowało stówę albo coś koło tego, chyba pora się przyzwyczajać bo w tym roku wyjdzie jeszcze GT Sports które również będzie płatnym prologiem do 7 ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracz na wybór może kupić za 15$ prolog i sprawdzić czy gra mu odpowiada.

To jest smutne, w normalnych warunkach służyło do tego demo. Ale niestety widać taki znak czasów, nie bardzo mamy wpływ na to co robią wydawcy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można się spierać o formę dystrybucji 

 

Z racji ze napisales wywazony post, przedstawiles argumenty i uzasadnienie nie zamierzam sie spierac. 

 

Zgodze sie ze formy dystrybucji sie zmieniaja, ja pamietam jeszcze gry w wersjach shareware na dyskietkach gdzie czesto bylo to 15-25% gry ktora miala zachecic do kupna, ale to juz przeszlosc. 

Dzis mamy to co mamy i wydawcy proboja coraz to nowych form, ktore mnie moga sie nie podobac.

 

Wyrazilem jedynie zaniepokojenie zmiana - bo jesli nie wyrobili sie z kolejna lokacja na marzec to rownie dobrze moze oznaczac to ze beda i inne opoznienia, ogolnie w wypadu sporej ilosci gier przesuwanie premier mimo iz pewnie dawalo graczom lepszy produkt i tak czesto byl on nie do konca dopracowany, a czasami mimo opozniej wychodzil srednio grywalny. 

 

Oczywistym jest ze gracze maja wybor - mozna kupic starter, prolog czy jak to tam sie nazywa, mozna kupic pelniaka na premiere a mozna nie kupic i poczekac na calosc.

I kazdy moze wedlug swoich preferencji wybrac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak serial w odcinkach, juz byla jedna gra co robila za film ;). Przejada sie na takiej formie dystrybucji i dobrze im to zrobi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po kolejnej zmianie raczej się wstrzymam, przynajmniej na początku. Przecież opóźnienie premiery było podobno dlatego że mieli dopracować pewne rzeczy i porzucić wersję odcinkową, a tu wychodzi na to że wrócili do starego modelu i jeszcze podnieśli cenę za pełen pakiet na 60$. Żeby im te kombinacje bokiem nie wyszły bo konkurencja w 2016 będzie gigantyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegięli pałę konkretnie. Jak jeszcze przymykałam oko na epizodyczność gier od Telltale (chociaż już mi niedobrze na myśl o ich grach, taki mam ich przesyt), to tutaj nie widzę żadnego wytlumaczenia oprócz skoku na kasę. Każdy kto ma zamiar wpakować w to swoje $ przed premierą, niech się lepiej zastanowi 3 razy, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają jakiegoś niedopracowanego gniota...

 

W roku 2020, to pewnie nawet sandboxy będą w odcinkach wychodzić... Rak współczesnej branży.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ostatniego newsa wciąż jestem nastawiony optymistycznie, bo jeśli wzięli pod uwagę krytykę fanów po Absolution i poszli w kierunku rozgrywki jak we wcześniejszych częściach a nie fabuły, to nawet w epizodycznej formie możemy dostać najlepszego Hitmana, a na pewno lepszego niż Absolution pod względem replayability jeśli chodzi o misje główne a nie tryb kontrakty. Szczerze to wolę takiego Hitmana w odcinkach niż gry od Telltale, gdzie odcinek przejdzie się w dwa dni a potem czekać dwa miechy na kolejny. A z Hitmanem to nawet z jedną misją jest zabawy na masę godzin, nie zliczę nawet ile razy grałem misję w operze w Blood Money. Od dawna chciałem brać od razu cyfrówkę pomimo modelu wydawniczego bo to jedna z moich ulubionych serii, ale teraz się zastanawiam z innego powodu - inne gry, które wychodzą w tym okresie jak The Division i U4, nie licząc jeszcze dwóch innych, w które regularnie grywam i nie zamierzam przestawać, a nienawidzę rozpoczynać zbyt wielu gier jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 stego premiera bety dla tych co zamówią pre order .. jaram się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie złożyłem preorder na psstore tylko po to żeby zobaczyć jak to będzie śmigać. Beta startuje 12 lutego? Jak długo będzie trwać ktoś wie?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma szczegółów na temat długości bety. Złożyłem pre-order na starter packa ze względu na sentyment do marki i sprawdzę jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

jest bardzo klimatycznie i wrócił ruski mundur :)

 

gość z Kotaku pisze że już grał i nie może doczekać się marca! 'Najbliższym krewnym Hitmana nie jest gra tylko film Dzień Świstaka, opowiada o człowieku który powtarza ten sam dzień w kółko. W końcu główny bohater uczy się wzorców który każdy mieszkaniec w swoim małym kawałku świata powtarza codziennie, znajduje swój sposób działania między ich schematami wykorzystując złożony mechanizm by zdobyć serce dziewczyny. Tak jest w filmie, ale tutaj chodzi o Morderstwo! " - faktycznie  :)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się dziś mnóstwo krótkich recenzji z przedpremierowego pokazu Hitmana jaki odbył się niedawno i co najważniejsze większość jest bardzo pozytywna. Steve Burns z Videogamera który na większość tytułów które recenzuje wylewa tonę gówna stwierdził że jest to teraz jego najbardziej wyczekiwana gra tego roku. Najważniejsze - podzielenie na epizody nie psuje gry, zdecydowanie będzie co robić pomiędzy kolejnymi epizodami, mnogość możliwości jest powalająca i co najważniejsze to stary dobry Hitman z pełną swobodą działania.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IES_3cs4fcw

 

W piątek sprawdzimy betę. Nie mogę się doczekać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze - podzielenie na epizody nie psuje gry, zdecydowanie będzie co robić pomiędzy kolejnymi epizodami, mnogość możliwości jest powalająca i co najważniejsze to stary dobry Hitman z pełną swobodą działania.

A ja powtarzałem to już od dawna, Hitman nie potrzebuje ciągłej fabuły a la Absolution lub gry Telltale w odcinkach, jedynie tła fabularnego danej misji. Coś czuję, że szykuje się może nawet najlepsza część w serii, ja po alfie byłem już przekonany. Czekamy na betę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można zdobyć kod do bety ?

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba złożyć przedpremierowe zamówienie na zestaw startowy lub pełen pakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i je anulować po chwili czy jak ?

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulujesz po beciem, z portfela kasę zabierze dopiero na parę dni przed premierą gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×