Skocz do zawartości
pablos_83

Final Fantasy VII REMAKE

Rekomendowane odpowiedzi

Square się skończyło po fuzji z Enixem, od tamtej pory zjebali tyle dobrych marek że szok, jedynie gry na handheldy trzymają poziom.

 

Co do VII  to jestem pewien że to zjebią, nowych graczy kupią, ale te stare konie co jak miały po te naście lat jak grały w oryginalną VII nie będą zadowolone z tego tworu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj byłem zajarany tak dziś entuzjazm zgasł jak kiep w popielniczce ....

co to ma być ?

Gówno mnie obchodzi czy gra jest na 10 czy 200h, chcę kupić pełny produkt w normalnej ludzkiej cenie .

A teraz to już jest chore, limitowane edycje które mają limitkę jedynie w nazwie na okładce, wersje deluxe po 500zł na ps store  wide battlefront .

No bo przecież jak można pociąć jedną grę na biedę standard i nawalić PŁATNYCH dlc po których dopiero gra nabiera jako tako contentu to i tak ludzie się rzucą .

A teraz co w grze za 240zł będę mógł wyjść z midgaru na mapę swiata i zobaczę napis to be continued ?

Chcą zarobić  niech zrobią dlc z dodatkowymi wątkami ale CAŁE story ma byc na płytce inaczej tego nie widzę .

Kierwa niedługo gry będa sprzedawać jak mięso na kilogramy, 250zł za 10h najlepiej bo to standardowa ilość czasu potrzebna na przeciętny konsolowy tytuł .

No to jak VII na 100h to śmiało moga 2.5 tys krzyknąć.

FF XV mam w dupie po demie teraz VII mocno winduje w dół, cóż Level 5 dostarczy zajebisty tytuł na 100h tak jak normalni ludzie.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja schranz.

Niestety rynek growy zmierza w gównianym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego cytatu,pomyślałem ... CO JEST KUR**A ?! 

 

 

„Oznacza to, że zamiast skupić się na jednej odsłonie, przygotowujemy wiele części. Każda będzie miała swoją unikalną historię, zaoferuje inne wrażenia i jej objętość można porównać do pełnowymiarowej produkcji.”

 

 Żródło ; http://www.ppe.pl/news/40472/square-enix-wyjasnia-kazdy-odcinek-final-fantasy-vii-remake-bedzie-wielkosci-normalnej-produkcji.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE mogłoby konkretnie powiedzieć o co chodzi z tymi częściami i jak to ma wyglądać skoro już o tym wspomnieli, a nie wysyłają wiadomości które nie wiadomo jak interpretować.  Powinna być lepsza komunikacja ze społecznością graczy ze strony SE. Tak samo jak z systemem walki który ma być trochę jak kingdom hearts a może bardziej jak dissidia ff tylko, że bardziej taktyczny czyli nie wiadomo jaki poza tym, że bardziej dynamiczny. Dlaczego nie grają w otwarte karty tylko niby coś powiedzą,  pokażą, a w gruncie rzeczy nie wiadomo jak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japończycy tak mają.

Była saga Hideo-P.T.-Konami.

Teraz będzie saga Square-FF7 w kawałkach.

Same domysły, półsłówka i zero konkretów.

A może po prostu palnęli takim pomysłem tylko po to, żeby o grze nadal było głośno.

Tak to jest w tym biznesie; nie ważne co się gada, byle o konkretnym tytule gadać...

Nam, graczom pozostaje tylko czekać w nadzieji, że za bardzo tego nie spier%*%*lą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szkoda, ze czity wprowadzili do FF7 na PS4. Nie bedzie juz farmowania w Junon i w kraterze w jednym miejscu, gdzie lalo sie pilki i dawaly duzo AP :(

 

Jako gosc po 30-stce bardzo mnie rozczarowalo dzielenie gry na czesci. To moja ulubiona czesc razem z 8. Jestem ze starej gwardii i nam trudniej dogodzic, bo te nowe technologie nie maja glebi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japończycy tak mają.

Była saga Hideo-P.T.-Konami.

Teraz będzie saga Square-FF7 w kawałkach.

Same domysły, półsłówka i zero konkretów.

A może po prostu palnęli takim pomysłem tylko po to, żeby o grze nadal było głośno.

Tak to jest w tym biznesie; nie ważne co się gada, byle o konkretnym tytule gadać...

Nam, graczom pozostaje tylko czekać w nadzieji, że za bardzo tego nie spier%*%*lą.

Mi to wygląda tak, że chcą wydoić jak najwięcej kasy, a żeby to zrobić trzeba uskutecznić pewien model biznesowy który nie może się podobać graczom, stąd te niedopowiedzenia i owijanie w bawełne żeby jakoś stopniowo i w miare bezboleśnie wyprać mózgi i wmówić, że właśnie tego nam potrzeba co oni chcą nam zaoferować. Ta firma za cyfrówkę remastera z PSP woła 280 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skoczylem wielokrotnie i sobie cenie, na remake nie moge sie doczekac. Gardze dzieleniem tej gry na czesci, ale i tak ciesze się ze gra w ogole sie ukaze i ze nie bedzie musial czekac niewiadomo ile az minie czasowy exclusive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake jak najbardziej, ale dawać 50zł za grę którą kupiłem i tak niepotrzebnie na czterech na PS3 i w ogóle prawie w nią nie grałem bo to jednak inna epoka żal... Po co kupować to nie wiem, jak durnie chcą to niech sobie nawet za 1000zł kupią. Lepiej zainwestować 200zł w Bloodborne GOTY i mieć masę zabawy online.

BB i zabawa online? Looooooool, zabawa online to jest w DS, BB to marny tytuł jeśli o to chodzi.

Ja wole zapamiętać ff7 takim jakie było kiedy dostałem swoją kopię razem z psx, gardze tym remasterem. Jeżeli opinie na forum będą b dobre to z sentymentu sprawdze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest remaster tylko zupełnie nowa gra na tej samej fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ja przy DLC wróciłem i gram w coopie i PvP :)

Bagatelka 80zl żeby pograć fajnie w coopie w grze za 240zl . w ds było to na płycie ;)

Stary legitymujesz się okładka DS, proszę nie pisz mi, że multi jest wyborne w BB przy ds czy ds2..

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę wykłócacie się o swoje racje skoro to indywidualna kwestia gustu?

 

Swoją drogą... ekhm, coś słychać w sprawie domniemanego remastera Demon's?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia gustu tylko zawartości i rozwiązań. Kwestia gustu to czy tank jest lepszy czy mag :)

Nie offtopujmy już.

Czekam na kolejne info odnośnie FF, ciekawe ile będzie epizodów %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile ludzie zapragną, kwadratowe dekle pewnie będą doic do nie przytomności wszystkich  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16715980_1533410050027082_31785584170403

 

16825888_1533410123360408_63045516540192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobuje mnie sie :) Kiedy data premiery, bo wiecznie żył nie będę? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje dzieci będą w to grały :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

skusiłem się na vii na ps4 i trochę denerwuje fakt że są czity chociaż nie mam zamiaru tego włączać nawet jedynie co mnie na prawdę wkurwia to że czasami ciężko znaleźć drogę gdzie iść, w sensie który pociąg wskoczyć i po której rurze czy kablu się wspiąć :O nigdy takiego problemu w jRPGach nie miałem :1_grinning: strasznie nie wyraźne to to...

na razie się wkręciłem bo fabuła fajnie leci i cieszy remake tym bardziej że widać nie będzie to totalnie skopiowana walka z xv tylko coś turowego jednak. no i graficznie wygląda słodko ten remake :) tylko hajsu będą szarpać pewnie tonę.

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Traws napisał:

skusiłem się na vii na ps4 i trochę denerwuje fakt że są czity chociaż nie mam zamiaru tego włączać nawet jedynie co mnie na prawdę wkurwia to że czasami ciężko znaleźć drogę gdzie iść, w sensie który pociąg wskoczyć i po której rurze czy kablu się wspiąć :O nigdy takiego problemu w jRPGach nie miałem :1_grinning: strasznie nie wyraźne to to...

na razie się wkręciłem bo fabuła fajnie leci i cieszy remake tym bardziej że widać nie będzie to totalnie skopiowana walka z xv tylko coś turowego jednak. no i graficznie wygląda słodko ten remake :) tylko hajsu będą szarpać pewnie tonę.

 

Mniej trawy bo nie ogarniam twego postu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Kotaku to drugie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.02.2017 o 17:53, DigitalMan_PL napisał:

 

Mniej trawy bo nie ogarniam twego postu...

a dzięki dzięki, nie pale mimo pseudonimu który jakiś związek ma z trawą :1_grinning:

 

chodziło mi o to że albo już nie ten wiek albo czasami dość nie wyraźnie to wygląda skąd można skoczyć i gdzie przejść :1_grinning: (czasami trudno złapać które tekstury będą reagować :P) z finalami zacząłem od ix w której nigdy takiego problemu nie miałem :1_grinning: no ale to latka różnicy :24_stuck_out_tongue: 

 

ale to nie temat oryginału tylko remake więc nie spamuje już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×