Skocz do zawartości
pablos_83

Final Fantasy VII REMAKE

Rekomendowane odpowiedzi

Bym grał, zobaczymy czy wyjdzie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś musi :1_grinning: fabułę mają więc nie będą lecieć w ciula jak z xv :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają, ale tak pomieszają że ze starej wersji zostaną tylko postacie i nazwy, square to zjebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież squere to spierdoli. Bo oni nie wydadzą jednej gry tylko potną to na epizody, i tak jak pisze @Strife zniszczą tą fabułę poprzez własne pomysły.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sobie poczekam na kompletne wydanie ze wszystkimi patchami za 80 zł :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Patricko napisał:

Spokojnie sobie poczekam na kompletne wydanie ze wszystkimi patchami za 80 zł :1_grinning:

 

W taką wersje to akurat twoje wnuki zagrają. :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taki hit to pewnie każdy odcinek będzie po 200zł :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak naprawdę nic o grze nie wiemy, a już słychać narzekanie. Że NA PEWNO zniszczą fabułę, że na pewno przez własne pomysły (tak jakby oryginał nie był ich pomysłu), że walka nie taka, że sraka i owaka. Tak wszyscy naciskali, czekali na to, żeby square zrobiło ten remake, a jak go ogłosili to nic nie pasuje, nie tak powinno być, nie tak wyobrażałem sobie ten remake itd. Powtarzam, na razie praktycznie o grze nic nie wiadomo. Także spokojnie, na krytykę w razie czego jeszcze przyjdzie czas. Nie dziwię się, że valve nie chce zrobić mitycznego HL3, bo oczekiwania fanów są już tak wygórowane, że na pewno byłby wielkim zawodem dla niektórych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Square psuje wszystkie gry od 10 lat więc czego tu się spodziewać? I jeszcze to rozłożenie gry na epizody... toż to klasyczny skok na kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hudiny napisał:

Powtarzam, na razie praktycznie o grze nic nie wiadomo. Także spokojnie, na krytykę w razie czego jeszcze przyjdzie czas.

 

Nie wszyscy mają tyle czasu. W marcu kończę 45 lat a nie wiem czy w wieku lat 60, a znając Square i ich etos pracy to wtedy będzie premiera gry, będę miał siły trzymać pada w rękach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj
12 godzin temu, hudiny napisał:

Jeszcze tak naprawdę nic o grze nie wiemy, a już słychać narzekanie. Że NA PEWNO zniszczą fabułę, że na pewno przez własne pomysły (tak jakby oryginał nie był ich pomysłu), że walka nie taka, że sraka i owaka. Tak wszyscy naciskali, czekali na to, żeby square zrobiło ten remake, a jak go ogłosili to nic nie pasuje, nie tak powinno być, nie tak wyobrażałem sobie ten remake itd. Powtarzam, na razie praktycznie o grze nic nie wiadomo. Także spokojnie, na krytykę w razie czego jeszcze przyjdzie czas. Nie dziwię się, że valve nie chce zrobić mitycznego HL3, bo oczekiwania fanów są już tak wygórowane, że na pewno byłby wielkim zawodem dla niektórych.

 

 

 O to chodzi że nic nie wiemy, bo dziś jest modne ogłosić grę parę lat przed jej wydaniem i ciągłe nakręcanie hype'u. Na XV byłem strasznie napalony, nie powiem gra dobra jak na dzisiejsze standardy (które tylko grafiką i klatkami na sekundę się rządzą) ale porównując ją do gier z psx, ps2 czy nawet  snes'a jest po prostu przeciętniakiem i to tym z niższej półki.

 

 Dziś największym udogodnieniem, a zarazem paradoksalnie największą wadą jest przepływ informacji, ciężko jest nie natrafić na różnego rodzaju spoilery itp. nie wspominając o zapowiedziach zapowiedzi czy innego rodzaju gównie co jest rakiem tej branży.

 

 Grę powinno się zapowiadać góra pół roku przed jej wypuszczeniem, bo to co robią z Kingdom Hearts 3 to jest paranoja, gra ominęła poprzednią generację i dalej dupa zbita, a wydają tylko odgrzewane kotlety które i tak zainteresowani ograli jak miały premierę (nie mówię tu o prooooooo graczach którzy rzeźniczą od tej generacji, bo gadanie że nowi gracze mogą się zapoznać z wcześniej wydanymi produkcjami to czyste pierdolenie ).

 

 Tak jak Kill pisał wcześniej, square pierdoli prawie wszystko czego się tkną, są małe wyjątki, a nawet zdarzają się perełki pokroju WoFF czy I'am Setsuna, ale to za mało żeby odzyskali swój dawny blask z lat 90 tych. Co do Remake'u to nie powinni go robić tylko zrobić pełnoprawną część która by ryła zady, no ale kasa się musi zgadzać.

( FF VII nie było grą idealną, ale był to pierwszy jRPG z takim rozmachem, a i wiele osób zaczęło swoją przygodę z tym gatunkiem od tego tytułu, więc nie dziwi fakt że ta gra to legenda w branży w końcu minęło 20 lat, a niektórzy "znafcy", albo robili wtedy w pieluchy, albo nie było ich nawet w planach wydawniczych ich starych :24_stuck_out_tongue: )

 

 Remake'a zjebią całkowicie( tym co grali te 20 lat temu), bo poza postaciami tam nie będzie wiele ze starej VII ( sądzę że jakby zrobili VII z całym jej systemem i dzisiejszą grafiką to narzekań, by było o wiele mniej). Ta gra sprzeda się rewelacyjnie jak XV, bo ludzie się nie zmieniają i dalej lecą na grafę i rozbłyski, takie FFVII sprzedało się o wiele lepiej niż Suikoden 2, a ta druga jest w każdym aspekcie lepszą grą od sławetnej VII. ( co do ich pomysłu to osoba odpowiedzialna za VII już nie pracuję u kwadratowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz, że nic o grze nie wiesz, a później, że z oryginalnej VII zostaną tylko postacie.  Nie napisałem swojej poprzedniej wiadomości, żeby się z kimkolwiek kłócić na forum, tylko po prostu denerwuje mnie wszechobecne "narzekactwo". Każdemu się nie dogodzi. W VII grałem, mam sentyment do niej i tyle. W remake z chęcią zagram, ale nie czekam na niego jak na mesjasza. W sumie to nawet lepiej, że próbują coś nowego zrobić, bo "stare" już dobrze znamy. Myślę, że jakby poprawili tylko grafikę gra byłaby w pewnych obszarach  archaiczna. Liczę, że znajdą złoty środek. Mam oczywiście pewne oczekiwania odnośnie gry ale na tym etapie ten tytuł zupełnie mnie nie angażuje, jest za wcześnie. Pełna zgoda, że okres od ogłoszenia do wydania to często patologia. Niektóre gry są tak długo w "dewelopingu", że potrafią zmienić się diametralnie vide Pray. Kojima ogłosił tytuł nowej gry, a nie miał w zasadzie nic, tylko pewnie jakiś zarys w swojej głowie. Czasy kiedy Square wyznaczał standardy w jrpg pewnie już minęły, ale życie nie zna próżni i jest chociażby taka Persona 5 , która lada chwila wychodzi w Europie lub też Nier które zapowiada się niesamowicie. Ale chwila, Nier jest przecież od Square... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak z tego co mi wiadomo, kwadratowi się wypowiadali o zmianach i nie będą one tylko kosmetyczne, to będzie zupełnie inna gra z takim samym tytułem czy tego chcemy czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFVII ukończyłem tyle razy że to dla mnie to przeszłość i akurat ze zmian się ucieszę i nie mówię tylko o grafice i systemie walki.

Samo Square to rzeczywiście taki japoński Ubisoft więc można mieć obawy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, no ja się cieszę nawet bardzo (choć trochę rozumiem ludzi którym nie pasi) bo system walki z KH i FF XV to jedne z moich ulubionych (oczywiście jrpg takowych raczej mieć nie powinny) i nie będę miał z tym problemu choć gry na premierę nie kupię, szczerze mnie nigdy się nie podobał system ATB w Finalach więc gameplayowo uważam FF X za coś lepszego w jakimś stopniu od reszty (choć nie twierdzę że X był najlepszym Finalem), już prędzej bym widział system walki z Star ocean lub Talesów, no i właśnie dlatego zagram z chęcią w tę grę ale uwaga ! w ramach sprzeciwu co stało się z tą grą nie wesprę finansowo Square Enix i grę kupię trochę po premierze z drugiej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fragment gameplay i data premiery.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale czy ja dobrze widzę, że tu jest walka jak w FF XV?

Do zaorania, ide oglądać 50 raz zapowiedź FF VIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mogli by trzasnąć rimejk genialnej 9 ah te czasy szaraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie płyty bluray i niby pierwszy epizod kończy się po wyjściu z Midgar:jaro: poczeka się na pełną wersję na ps5, bo tutaj będą doić ile  wlezie. Walka jakoś tak sztucznie wydłużona się wydaje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem jeszcze tej walki, czy jest Turowa czy jak w FFXV?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFXV, dla mnie to wszytko jedno nie jestem fanem klasyków, ograłem XV, jak będę miał możliwość sprawdzę VII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie czaję. Gra będzie wydawana w częściach, OK. Ale jest teraz mowa, że wyjdzie na dwóch płytach. To co, ten pierwszy epizod jest taki potężny czy reszta gry jest na płycie, ale schowana za pay wallem? I właściwie co dostajemy w cenie, którą sobie wołają (60 dolarów)? Bo jakos Square Enix nie sili się na wyjaśnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×