Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ponad 5h za mną to skrobnę pierwsze wrażenia.

Na początku byłem lekko rozczarowany, czułem niedosyt, bo mało Niera w Nierze. Całe szczęście, jak dla mnie, im dalej w las tym lepiej pod tym względem. Pojawił się nierowy sposób narracji, nierowe mechaniki rpg i tylko walka nie jest nierowa, co jest bardzo dużym plusem. Na razie największym, bo fabuła rozkręca się bardzo powoli. Wykreowany  w początkowej fazie gry świat jest specyficzny (nie chcę pisać ocb, niech każdy sam tego dozna) ale mi się to spodobało. Powstał fajny klimat, który z czasem zaczął się zmieniać. Pierwsze rozterki npc-ów, pierwszy freakowy boss (to chyba bardziej oczko w stronę Drakengarda), jest dobrze. Liczę, że będzie bardzo dobrze. System walki spoko - jest unik, kontra, są co prawda proste combosy i finishery. Nie jest może spektakularny ale daje radę. W końcu to action RPG a nie slasher. Z resztą zobaczymy czy i jak się on jeszcze rozwinie. Oprawa muzyczna i dźwiękowa klasa. Najsłabszą stroną jest grafika. Design jest ok ale wykonanie takie sobie. Gra, przynajmniej na vanilce, nie trzyma frame rate'u. Oby na prosiakach było lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już w sklepach można dostać tą grę?

Wiem, że nie ma co liczyć ale All in English?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voice: Jap/Eng

Sub: Jap/Eng/Fr/It/Ger/Spa

CUSA: 04480

 

W Warszawie dostępna od wczoraj przez allegro. Nie wiem jak sieciówki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moja sztuka właśnie do mnie doszła :fsg: 

 

Najbliższe zakupy przez święta trójce zelda/horizon/nier dopiero w kwietniu na persone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
289zł na PSstore. Trochę drogo, ale kusi bo nie ma w co grać. Na meta ocenki bardzo dobre.

A w sieciówkach brak na półkach...

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 godzinach intensywnego grania, zapowiada się ciekawie: ale ostrzegam, ludzie wymiotujacy na słowo "japonskie" trzymać się z dala. Minęło parę tysięcy lat od pierwszego niera fabularnie I zapewne był to zabieg by osoby które nie zaznajomily się z poprzednikiem nie czuły się pogubione. Do walki z maszynami (które zeslaly na nasz glob jakieś istoty z innej planety) które zniszczyły już I tak dogorywajaca choroba z jedynki nasza planetę zostały stworzone androidy I jednym z nich jest nasza bohaterka. Baza takich androidow znajduje się na księżycu :O 

 

Jako że świat niemal cały został zrownany z ziemią, świeci pustkami I nie patrzcie na to że jest "pusty" takie było moim zdaniem zamierzenie twórców. Jatka I ostra wymiana ostrzy zaczyna się dopiero gdy z pustego niemal otwartego świata dochodzimy do jakiegoś zadania głównego. Wtedy też gra zamienia się w action rpg/slashera na szynach. 

 

Muzyka jak w pierwowzorze to 10/10 I znów jestem oczarowany brzmieniami które serwują nam twórcy. 

 

Gameplay to dość mocna strona gry I mamy do czynienia z mieszanka action rpga, slashera z lekka domieszką shrumpa: to ten gatunek o strzelajacych do innych statków - statku (przykład velocity I resogun). 

 

Tyle po 4 godzinach grania. Mam nadzieję że fabuła dotrzyma kroku poprzednikowi a zapowiada się że będziemy mieli do czynienia z wątkiem o uczuciach maszyn- zapowiada się interesująco.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi japońskie klimaty nie leżą, grałem w betę i grę na pewno biorę jak się uporam z Horizon i Mass Effect.

Sama walka wystarczyła żeby mnie przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba na prawdę trzeba lubić te klimaty albo poprzedniczki. Mnie demo może nie odrzuciło, ale ani trochę nie zainteresowało. Jeżeli w demie było coś innego niż jest teraz w grze to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolegi demo nawet zaciekawiło, ale właśnie czekam na więcej opinii. Dodatkowo cena na psstore odstrasza trochę, a pudełko nie wchodzi w grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani niera przez muzykę będą zachwyceni, fani dorobku platynowych typu bayonetta, wonderfull101, Joe itp, będą zachwyceni, fani gier z rodowodem kkw będą piali.

 

Fani sandboxow będą zniesmaczeni, fani zachodnich produkcji zaklopotani, a fani gejmingowego majnstrimu zdziwieni w niepozytywny sposob.

 

Dla mnie to kolejna gra na 9/10 na tym roku. Dla drugiej grupy odbiorców będzie to mało śmieszny joke...  nietypowy produkt pod inny target klienta: ludzie którzy zamiast horizona wybrali gravity rush 2 a zamiast wildland, yakuze 0 = pozycja obowiązkowa! 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako fan ogólnie bardzo dobrych gier będę raczzej (po demku) zadowolony. Bo nie ma dla mnie znaczenia skąd gra pochodzi, jaki styl preferuje, byle dobrze się grało i nie chciało się wyrzucić po pół godziny gry:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mikelsgrom1 napisał:

A ja jako fan ogólnie bardzo dobrych gier będę raczzej (po demku) zadowolony. Bo nie ma dla mnie znaczenia skąd gra pochodzi, jaki styl preferuje, byle dobrze się grało i nie chciało się wyrzucić po pół godziny gry:D

 

Demo a gra wlasciwa to inna bajka ;) demo to intro I nie ma z grą właściwą prawie nic wspólnego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak służyło po to, żeby się grą zainteresować i swoje zadanie w moim przypadku spełniło:D Dlatego czekam teraz na więcej opinii:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zdun napisał:

Fani niera przez muzykę będą zachwyceni, fani dorobku platynowych typu bayonetta, wonderfull101, Joe itp, będą zachwyceni, fani gier z rodowodem kkw będą piali.

 

Fani sandboxow będą zniesmaczeni, fani zachodnich produkcji zaklopotani, a fani gejmingowego majnstrimu zdziwieni w niepozytywny sposob.

 

Dla mnie to kolejna gra na 9/10 na tym roku. Dla drugiej grupy odbiorców będzie to mało śmieszny joke...  nietypowy produkt pod inny target klienta: ludzie którzy zamiast horizona wybrali gravity rush 2 a zamiast wildland, yakuze 0 = pozycja obowiązkowa! 

 

No to teraz wiem, że będę zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serio aż dziwi tak mamy ruch tutaj. Myślałem, że sporo osób wyczekuje tego tytułu..

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro demo to było intro a gra wygląda inaczej to jak wygląda właściwą gra bo demo było pełne akcji i wciągnęło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intro jest niczym u hitchocka, mocne yebniecie na początek :) potem mamy klasycznego niera czyli masa questow fabularnych rozeslanych po świecie, od czasu do czasu misję główne podobne do dema. Ale 80% czasu gry spędzamy na eksploracji świata z dość mala ilością walk I spora ilością dialogów do odczytania. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Ale serio aż dziwi tak mamy ruch tutaj. Myślałem, że sporo osób wyczekuje tego tytułu..

 

HTC 10

 

 

 

Duże natężenie premier. Gdyby to wszystko ograć, potrzeba z 1200 zł na same gry i miesiąc wolnego. :ExHPnhn:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin już skończył! Czekam na opinie. Smsowo coś pisał że się zawiódł a jest fanem niera. 

52 minut temu, Natsu napisał:

 

Duże natężenie premier. Gdyby to wszystko ograć, potrzeba z 1200 zł na same gry i miesiąc wolnego. :ExHPnhn:

 

Duże natężenie I owszem, wydałem nawet większą sumę :24_stuck_out_tongue: ale reszta poczeka: są gry, gry I nier :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korwin już skończył! Czekam na opinie. Smsowo coś pisał że się zawiódł a jest fanem niera. 

 

Duże natężenie I owszem, wydałem nawet większą sumę :24_stuck_out_tongue: ale reszta poczeka: są gry, gry I nier :24_stuck_out_tongue: 

 

Ale ile razy? Wszystkie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CePeeN napisał:

 

Ale ile razy? Wszystkie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

"Nier za pierwszym razem kończył się kozacko. Reszta była pogłębieniem i rozszerzeniem wątku głównego. Tu myślałem, że to koniec części 1. a nie gry. Bardzo liczę na to, że to mocny troll ze strony Platynowych. Jak się zastanowić, to sporo na to wskazuje. Zobaczymy, zaraz siadam bo nie zdzierżę :) "

 

Oto treść smsa więc czekamy aż na forum nie wbije ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×