Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest świetna, ale tych debilnych wstawek z włączaniem gry od nowa mogli sobie oszczędzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi ending za mną :obama: no nie ukrywam rozkrecilo się fabularnie na dobre :024bl99:

 

 

Jedyne czego nie rozumiem to ten czas przedstawiony w recenzjach : mówią o jakiś 30 godzinach na pierwsze podejście a licznik pokazuje mi 18,5 kiedy widzę drugie zakończenie I większość pobocznych questow zaliczam... myślę że skończę całość (ostatni ending c) za max 2 dni. 

 

Ps. Nadal mówię że : bardzo dobra gra: bardzo słaby nier :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mam za soba pierwsze zakonczenir i jakies okolo 9 godzin na liczniku moze 10 a tez robilem zadania poboczne, martwie sie ze moge sie znudzic przy 2 przejsciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten Yoko Taro to nie mam pytań.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec po raz 3 zastanawiam sie czy nie wczytac ostatniego wyboru i nie wybrac innaczej, aby zobaczyc inne zakonczenie. Fabula niestety troche mnie zawiodla spodziewalem sie po tylu mega pozytywnych recenzjach ze zaskoczy mnie nie raz a z wyjatkiem drobnych zwrotow fabularnych juz po 3 h gry przewidzialem jak sie to skonczy ostatecznie. Jak dla mnie gra 7.5/10.(za muzyke dodalbym 0,5 punkta wiec 8/10)

Ok zrobilem 4 zakonczenie druga postacia za co dostalem jeszcze podsumowanie czyli chyba 5 zakonczenie i za te dodatkowe zakonczenie a takze za mini gierke daje dodatkowe 0,5 punkta wiec koncze jako 8,5/10

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcjie 3 przejscia. Pierwsze przejscie pod wzgledem gameplay-u oceniam wyzej niz drugie, za to drugie fabularnie stoi lepiej. Walk 2b bardzo przyjemna, lubie taka dynamiczna akcje, kontry i wybijanie przeciwnikow w gore. 9s ma skopany system walki moim zdaniem na tyle ze o ile przy pierwszym podejsciu walczylem z kazdym napotkanym wrogiem tak przy drugim ograniczylem sie tylko do walki z bosami i przeciwnikami ktorymi trzeba bylo walczyc. Podobal sie mi motyw z hakowaniem ale z kazdym przeciwnikiem nie mogl bym tak walczyc. Mimo iz grafika dupy nie urywa to swiat daje rady, chce sie go zwiedzac, chce sie odkrywac nowe zakamarki. O grze najlepiej swiadczy to, ze chce sie do niej wracac. A po jednym przejsciu nie trzeba sie zmuszac zeby zaczac nastepne. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbook z grą wylądował w szufladzie. Fajnie się bawiłem. Dobra gra (8/10), słaby Nier (bardzo duże rozczarowanie). Chciałem się jeszcze pobawić buildami ale odpuszczam. Łowienie ryb spowodowało, że na grę nie mogę patrzeć.

Uwaga na jeden z endingów. Może popsuć plany względem platyny. Swoją drogą, ciekawy patent z kupowaniem trofeów. Po skończonej grze mogłem temat platyny załatwić w 10 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co?

Dobrze rozumiem, że trofea są na sprzedaż? 😮

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie, ale nie wszystkie:

 

"Once you finish the route C of the game for the first time, you can then go to a vendor in the Resistance Camp and purchase the trophies from the game with the in game money. All trophies in the game can be purchased from the vendor that aren't related to story events or endings A/B/C/D/E. They cost between 50,000G and 200,000G each depending on how hard the actual requirement is. It costs around 2 million total to buy everything, but it is not required and you can back up your save to buy groups of trophies at a time. The easiest way to go about buying the trophies assuming you do it immediately after finishing route C the first time is to sell off all materials and chips you aren't currently using. This alone should get you at least a million G, so will only require you to do two backups. Once you've done this and bought all your trophies you can use chapter select to go back and finish your remaining main story endings if you didn't already do so."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 raz za mna, 3 kampania podobala mi sie najbardziej z wszystkich. A2 miazdzy i nawet polubilem walke 9s. Fabula bardzo dobra, zachecajaca do refleksji. Gre polecam kazdemu nawet nie fana japonskich dziwadel do ktrorych sam sie zaliczam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,No wiesz? Nasza cywilizacja zawaliła się w gruzy , a Tobie tylko dupy w głowie! "  

Nieśmiertelny cytat z 1983r. :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone 3 podstawowe zakończenia : pękło w 30 godzin. Dobra gra na mocne 8 a baaaardzo słaby nier... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.03.2017 o 12:38, korwin napisał:

Steelbook z grą wylądował w szufladzie. Fajnie się bawiłem. Dobra gra (8/10), słaby Nier (bardzo duże rozczarowanie). Chciałem się jeszcze pobawić buildami ale odpuszczam. Łowienie ryb spowodowało, że na grę nie mogę patrzeć.

Uwaga na jeden z endingów. Może popsuć plany względem platyny. Swoją drogą, ciekawy patent z kupowaniem trofeów. Po skończonej grze mogłem temat platyny załatwić w 10 sek.

Łowienie ryb??

odpuszczam grę-po final nawet w lidlu na ryby patrzeć nie mogę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z tym modem, że bohaterka jest bez spódnicy? :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki mod? 😂

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta gra mi nie leży, pograłem kilka godzin i zawsze po godzinie mam dosyć i włączam co innego.

Świat jest całkowicie pusty i BARDZO podstawowy, system walki może i fajny ale przeciwnicy są tak mało wymagający że niewiele z tego frajdy.

Grafika to jakaś porażka, nie mam wymagań żeby każda gra wyglądała jak Horizon ale w 2017 roku fajnie byłoby dostać coś wyglądającego lepiej niż gra z PS3, co z tego że 2B fajna laska jak cała rozpikselowana :24_stuck_out_tongue:

No i najgorsze backtracking, subquestów sporo ale prawie każdy to zasuwanie już po zwiedzonych lokacjach, walczenie z tymi samymi przeciwnikami po czym znowu przechadzka po lokacji z powrotem żeby oddać quest.

Na plus za to ścieżka dźwiękowa (i to chyba jedyna rzecz która zasługuje na wysoką ocenę) i  nieszablonowe podejście do fabuły.

Może się nie znam ale dla mnie to kolejna gra która zbiera wysokie oceny tylko za kraj pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash co do pustości świata, to jest ona uwarunkowana Lore tego uniwersum. W końcu Nier: Automata to już piąta część serii, która jest również poszerzana przez mangi, książki, sztuki teatralne i słuchowiska. Ja obecnie mam tylko 17 godzin, ogólnie jestem zachwycony ale niestety widać, że geniusz Yoko Taro został zasypany przez Platinum Games ich stylem tworzenia gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się skończyć grę, platyna wbita po 15h.

Pod koniec przewijałem już scenki, subquesty olałem zupełnie, walkę ustawiłem na easy...

Nie często mi się zdarza żeby aż tak spieszyć się do końca, gra na pewno nie dla wszystkich ale rozumiem że może się podobać.

Dla mnie ilośc japońskich dziwactw grubo ponad normę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko, zaliczyłem zakonczenia a,b,c,d plus pare innych, ale po zakonczeniu d można rozwalać creditsy, pod się wtedy pyta czy usunąć dane. Więc na razie olałem, bo śmierdzi mi to zagrywką z jedynki co 

Spoiler

kasuje save'y

prawidłowo wykminiłem czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×