Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie rozbili się na drobne jak to było w przypadku ich ostatnich trzech gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma się pojawić 22 grudnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złapałęm zajawke :) demko 22 ale chyba tylko w amerykanskim pss

 

edit.
demko juz dostepne w pss eu, go! go! go!

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpalam ale kumpel co ograł mówi, że jest kandydat na mesjasza. 

 

Demko ograne, na plus możliwość gry z oryginalnym jap dubem + eng napisy. Na normalu trochę łatwo, ale to początek. No i są 2 poziomy w górę. Gameplayowo to :banderas: W końcu obok nioha dostaniemy fajnego slashera. 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne demko. System walki jest super, ciachanie wrogów sprawia dużą przyjemność, a do tego gra pięknie działa w 60 klatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mega mieszane uczucia... 

 

Z najpiękniejszego doznania poprzedniej generacji - kolejny slasher od platynowych się szykuje... Bayonetta 2 jako slasher to sporo większe doznania więc idealnie aż tak nie jest...

 

Muzyka poprawna a poprzednik to soundtrack życia... moje obawy się spełniają... nie chciałem slashera od platynowych a piękne nier... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie demo odbieram pozytywnie, nie byłem na grę jakoś mocno napalony i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Utwierdziłem się tylko  w przekonaniu że warto w nią zagrać po premierze.

Denerwuje mnie tylko ciągłe skakanie kamery. Zdecydowanie wolę walczyć z kamerą za plecami niż z wiszącą u góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mesjasz japonskich gierek dla mnie po ograniu demka, ciekawe na ile godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię japońskich klimatów, ale NieR mnie pozytywnie zaskoczył, bardzo przyjemnie mi się gra w demko i fajna muzyczka gra, ogólnie jest miodnie.

Zapowiada się bardzo ciekawy rok 2017 dla graczy.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstury w niektórych miejscach wyglądają suabo i te zablokowane kamery też czasem drażnią, ale reszta... :listek:

Może nie mesjasz, ale na pewno do ogrania tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra ale jak na chwile obecną słaby Nier. Zobaczymy jak to będzie w pełniaku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem się jarać po demie, bo łamię własne zasady ale to będzie sztos jakich mało.

 

Początek 2017 roku cofamy się w czasie i wracamy do złotej ery gamingu a nie tego gówna co jest teraz.

 

Nioh

Nier

Persona

Yakua

Gravity Rush

 

tumblr_inline_ns4htohaO11s8klcs_500.jpg

 

1482492032077.jpg

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stringi nosi 😀😜👍👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, już widzę płacz niedojebów, że goły tyłek w grze... Takich pajaców powinno się palić na stosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Patricko napisał:

Oho, już widzę płacz niedojebów, że goły tyłek w grze... Takich pajaców powinno się palić na stosie.

 

Ktoś tam zapłacze bo demo nabiera popularności, ale gra nie jest wydawana przez nintendo, plus Yakotaro był raz wściekły, że coś tam ocenzurowali w drakengard 1 i potem nigdy nie dopuścił do takiego bullshitu. Nier 1, Drakengardy, wszystkie miały rating Mature i zero cenzury a było co, więc raczej można być spokojnym, że nikt nie popsuje jego wizji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem. Przyjemny gameplay, kamera daje radę - w przypadku lockowania na przeciwniku mogłaby być dokładniejsza, przejście kamery które robi z tpp platformówkę też spoko, walka z bossem bardzo dobra i nie męczy jak to w niektórych grach bywa, że aby pokonać go trzeba nawalać godzinę w przyciski. 

 

Jedyny minus to rzut izometryczny, który jest zbędny. Mam nadzieje że jednak widok z TPP będzie w 90% całej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle na ta grę nie czekałem ale po demku zacząłem :) zmiany kamery to moim zdaniem genialny zabieg, dzięki temu mamy slashera, twin stick shootera i platformowke. Graficznie niezłe chociaż mam nadzieje na bardziej zróżnicowanych wrogów i miejscówki. Bullet Hell tez jest momentami spoko.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie się demko spodobało bardzo. Czytam jednak, że ten Nier jest kontynuacją. Mało tego ma powiązania z serią Drakengard. Trochę mnie to odepchnęło bo nie lubię czegoś pomijać i ogrywać kolejne części nie znając poprzednich. Na horyzoncie szykuje się jeszcze świeżutki Nioh, z którym tego problemu mieć nie będę. Bardzo bym chciał dać szansę nowego Nier, ale czy jest sens? Ktoś doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×