Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

South Park: The Fractured but Whole

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się świetnie. Jezeli gra dorówna Kijkowi Prawdy to mamy kolejny tytuł na wiele godzin z porządną dawką SP.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję że jak nie robi tego Obsidian tylko wewnętrzne studio Ubi, to mogą trochę pokpić sprawę (nawet przy ponownym udziale twórców serialu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer świetny. Jestem ciekaw jaki to będzie w ogóle typ rozgrywki. Widać, że robią kontynuację, także chyba nadal to będzie rpg. Czekam na więcej info w takim razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 6 Grudnia. Z pre-orderem można dostać The Stick of Truth na PS4 i z tego co czytałem, to chyba nawet od razu. Takie rzeczy w US, gdzie za pre-order trzeba zapłacić od razu i nie da się anulować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czytałem o tym, że przy preorderze TFbW natychmiast uzyskujemy dostęp do Kijka Prawdy. Wygląda na to, że po cichu zrobili port na xo/ps4. Może równie cicho wrzucą go dziś na store?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali Kijek Prawdy to nie wypada tego nie wziąć, zwłaszcza, że w kijek nie grałem.

No i jakby przetłumaczyli zgodnie z propozycjami na "Podzieleni, ale zRzyci" (chociaż mi bardziej pasuje Rozbici lecz zRzyci) to już w ogóle :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Jakby dali Kijek Prawdy to nie wypada tego nie wziąć, zwłaszcza, że w kijek nie grałem.

No i jakby przetłumaczyli zgodnie z propozycjami na "Podzieleni, ale zRzyci" (chociaż mi bardziej pasuje Rozbici lecz zRzyci) to już w ogóle :24_stuck_out_tongue:

Ja niestety tez ominąłem kijek czego bardzo zaluje ;) jakby to dali w zestawie byłoby zacnie. Taka jest prawda, ze nawet jak nie dadza chetnie sie rzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, HarDy napisał:

Również czytałem o tym, że przy preorderze TFbW natychmiast uzyskujemy dostęp do Kijka Prawdy. Wygląda na to, że po cichu zrobili port na xo/ps4. Może równie cicho wrzucą go dziś na store?

Zgadza się, zrobili po cichu port na PS4 i owszem, jest on już teraz dostępny na PSS, przynajmniej w US. Jak zamówisz cyfrowego pre-ordera, to możesz ściągnąć od razu The Stick of Truth i grać. Nie wiem jednak, czy taka akcja będzie w EU, ponieważ tutaj prawo nie wymusza płacenia za pre-order od razu przy złożeniu zamówienia i pozwala na ewentualne anulowanie w dowolnym momencie pomiędzy zamówieniem, a pobraniem kasy przez Sony. Już widzę te konta na Allegro za 5 zł. W US jak zamawiasz, to płacisz od razu i nie ma możliwości anulowania pre-orderów. Oczywiście port może już dziś pojawić się do nabycia osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kijek Prawdy" mam na PC, więc niespecjalnie mnie interesuje ta promocja.  Ja tym którzy mają jeszcze PS3 bądź XBoksa 360 polecałbym kupno gry na starą konsolę. Raz że taniej, dwa że downgrade'u graficznego raczej nie uświadczycie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa data premiery. 17 Października!

 

Mam nadzieję, że jest to już ostateczna data. Strasznie się tym jaram 😀

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzona data premiery 17 października 2017.

 

 

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×