Skocz do zawartości
vann

Star Ocean: Integrity and Faithlessness

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem, na liczniku 32h(mało!) i ponad połowa Q również zrobiona, do tego masa backtrackingu który mi nie przeszkadzał bo walka jest mega miodna i chce się robić te Q czy farmić SP aby rozwijać specjalizacje i rolę .

Tak zaczynając od meritum jrpg to jest superancko, walka kozacka rozwój dojepany - masa skillsów/role, na bogato .

Do tego crafting cudów na kiju, wszystko od itemów przez materiały bronie dania itd- ponowanie na bogato, można się zatracić aczkolwiek na normalu nie specjalnie trzeba z tego korzystać, gra jest bardzo łatwa .

Fabuła i postacie są na 4, jest dobrze szału nie ma ale nie wqurwiają a nawet je polubiłem .

Na pewno można mówić o zmarnowanym potencjale, bo o ile gra na początku robi dobre wrażenie jesli chodzi o grafę/design to po przejściu moge powiedziec ze 4 miasta i z 10 dungeonów na krzyż to mega bieda .

Mimo wszystko gra dostaje ode mnie 8/10 bo tak jak pisałem w wielu elementach ważnych dla tego gatunku prezentuje się wysmienicie.

Pogram jeszcze trochę na postegame, i do żyda - setsuno przybywaj !

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam pierwsze jakieś 15 godzin za sobą...czy ta gra zawsze będzie miała tak upośledzone AI naszych towarzszy, że będzie wspominane w książkach jako przykład "Jak nie tworzyć AI kompanów" ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poustawiaj odpowiednio role, bo nie które się wykluczają i AI dostaje szajby przez to, sporo ludzi narzeka że postacie nie chcą leczyć itp, u mnie jakoś to fajnie funkcjonowało i nie miałem wkurwa przez AI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiałem tak żeby nie były sprzeczne i niestety 90% czasu AI nie działa :38_worried:

 

Healer ma np: skup się na leczeniu a reszte passywne nie wpływające na akcję i dalej dupa. 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcz ukryty stat który odpowiada za aktywność w walce i role które podnoszą trafność podejmowanych w walce działań, a healerowi to najlepiej powyłączać wszystkie czary i zostawić tylko leczące i wskrzeszające. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem i dalej nic...teraz szukam jakiegoś miejsca do wyexpienia postaci na 99lvl zeby głupota AI nie blokowała mi przejścia gry.

 

Poszło i gra już za mną...masakra. Jakbym miał znowu to przechodzić na najwyższym poziomie trudności to bym chyba nerwicy dostał. Teraz co najwyżej pobawię się post game i gra idzie na wymianę przy premierze World Of Final Fantasy.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×