Skocz do zawartości
vann

Star Ocean: Integrity and Faithlessness

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa część kosmicznej sagi od Square Enix  na Playstation 4. Premiera ponoć w przyszłym roku.

 

 

Przy Star Ocean: The Last Hope bawiłem się świetnie, więc bardzo czekam na tę grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zachwycony jedynką na PSP, dwójka była taka sobie, 3 świetna na ps2, a Last Hope  to dla mnie padlina jakich mało, za to IaF zapowiada się na porządny kawałek kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje, akcja gry osadzona będzie pomiędzy Star Ocean: The Second Story (PS One), a Star Ocean: Till the End of Time (PS2). Początkowo gra miała być osadzona w klimatach sci-fi, ale twórcy doszli do wniosku, że jeśli tytuł będzie pozbawiony elementów fantastycznych, to nie sprzeda się zbyt dobrze. Jeśli chodzi o fabułę, to nie uświadczymy nic w rodzaju opowieści o chłopcu ratującym świat - to dlatego bohater gry, Fidel ma 23 lata, choć w pierwotnym założeniu był jeszcze starszy.

 

Powrócą znane fanom elementy z poprzednich części, jak choćby tworzenie przedmiotów, ale nie będzie to już tak skomplikowane. Wiele wydarzeń ważnych fabularnie dziać się będzie bez udziału przerywników filmowych - te pojawiać się będą rzadziej, ale ich nie zabraknie. Walka z napotkanymi przeciwnikami toczyć się będzie na mapie świata, podobnie jak w grach MMO. Zmieni się lekko ustawienie kamery, ale wciąż będziemy mieć nad nim pełną kontrolę. Sterowanie ma być bardzo intuicyjne, a w walce będzie mogło uczestniczyć więcej niż 6 postaci. Kobayashi powiedział również, że póki jest zainteresowanie serią, będzie chciał stworzyć szóstą i siódmą część gry.

 

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/07/star-ocean-5-will-have-infinite-undiscovery-like-battle-system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaciekawiony tą grą, czuję że będzie git no i ciekaw jestem tego zmienionego systemu walki .

Gorzej od last hope nie będzie, czuje że SO odbije się od dna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się doczepiłeś do tego Last Hope, pomijając postacie to jest tam do zrobienia więcej rzeczy niż w Xilli 1 i 2 razem wziętych :biggrin: i nie żałuję ani minuty z 580 godzin jakie pośwęciłem na platynę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest dużo do zrobienia ale debilizm postaci i żenujące dialogi przekreślają ją dla mnie jako dobrą grę .

Serio wymasterowałem, poprzednie części a tu ledwo story zmęczyłem .

Dla mnie fabuła postacie i dialogi to podstawa, dlatego na czele jrpg z ps3 stoi u mnie NIEr choć gameplayowo jest dość prosty .

System walki zapowiada się mega no i 6 osób w drużynie :)

To daje ogromne możliwości .

Choć jak mówię sam system walki i fajny świat to 50% sukcesu,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciarnia w grze była bardzo denerwująca. Pamiętam, jak włączałem ,,mute" na pilocie, gdy ta miała kwestie dialogowe. Pomijając to, gra potrafiła się obronić. Rozbudowana rozgrywka, spoko miejsca do eksploracji, fajny ost i klimacik. Jak pisałem wcześniej, tytuł wspominam miło, choć całą dzieciarnię wywaliłbym z gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać co z tego wyjdzie, ja się cieszę że robią kolejną część bo myślałem że po last hope seria padnie śmiercią naturalną.

SO miał zawsze ogromny potencjał wiele elementów doszlifowanych, liczę że w końcu powróci w wielkim stylu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie masterowanie Last Hope nie miało sensu bo na Xie po zmianie planety w post game wachlowało się dvd co mnie do qrwicy doprowadzało( obecnie na psp w cannon fodder 2 pykam i tam zmiana dyskietek tak nie drażni :P ), co nie zmienia faktu że była to najgorsza część, pod względem fabularnym jak i protagonistów.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak grałem w Star Ocean na Ps2...nie pamiętam która to była część ale przez pierwsze 4 godziny gry dosłownie nic sie nie działo. Tak zawiało nudą że masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skany:

nlqphu.jpg

krps94.jpg9awdg9.jpg

 

Sympatyczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyżby Star Ocean dostało swoje Mystic Arte? :biggrin:

Ciekawe czy znowu będzie po 100 battle trophy dla każdej postaci i conajmniej 500h na platyne :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak oglądam nowy gameplay coraz bardziej pozytywnie się nastawiam na ten tytuł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark platyna raczej bedzie przegięta w 4 to był istny masochizm i chyba mało kto się na nią porwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podejrzewałem że z Tobą coś nie tak  :P  ,ale szacun za platyne, ja na X wymiekłem, bo żonglowanie płytami mnie wqrwiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki :biggrin:

Prawdę mówiąc to z wyjątkiem 2 Battle Trophy wszystkie inne mi się podobały i robienie ich sprawiało frajde np uderzyć za dokładnie 12 345 albo 77 777 dmg i to kombinowanie ze skillami, itemami i przeciwnikami żeby się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą gierkę bo Talesy mi się przejadły i zajezdzają kotletem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Talesów się zgodzę, jada od Xilli ciągle na tym samym w tym roku chyba kwadratowi wrócą u mnie do łask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×