Skocz do zawartości
vann

Star Ocean: Integrity and Faithlessness

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno się spalić to ścierwo na stosach - a jeżeli zabijanie to za dużo to kaganiec na mordę w klatkę i zsyłka na sahare do więzienia dla poprawnie politycznych

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież rak od majt się zacznie, a skończy na cenzurowaniu wyglądu całych postaci czy treści w grach. Oczywiście japońscy wydawcy i developerzy skomentują to fakiem w stronę zachodnich fanów japońskich gier, bo im się nie będzie chciało w imię poprawności wprowadzać zmian w grach dla garstki zapaleńców. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten SO podoba, i to bardzo !

Czuję żę będzie lepszy od FF XV .

Różnica jest może nie wielka ale cieszy większa ilośc detali na mapce w Talesach nawet tego nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na sporą ilość planet i zróżnicowane środowiska( chciałbym minimum chociaż 5), ale jak na razie to zapowiada się jak 3, czyli jedna trzecia gry na jednej planecie, a potem potraktowanie reszty po macoszemu, co nie zmienia faktu że 3 była świetna  :laugh:

 

http://gematsu.com/2015/09/star-ocean-5-ultimate-box-announced-japan

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli idealnie na ogranie przed FF15 .

Ależ czasy nastały dark souls 3> Valkyria chronicles> Star ocean> FF15> a jeszcze gdzieś po środku persona i mniejsze niezależne perełki jak Salt & Sanctuary :)

Dawno tak dobrze nie było tylko pytanie jaki poziom będzie tych gier .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jaram się w tym roku same tytuły pode mnie :P za 2 tyg Fairy Fencer, potem Valkyria, Star ocean, FF XV, Persona, będzie co robić oj będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne czasy nastały :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam żeby sobie nie psuć zabawy, ale jedna wiadomość mnie cholernie ucieszyła że jest to restart serii, bo moim zdaniem 3 definitywnie zakończyła tamte Star Oceany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tą bladź w 3 pokonałem po prawie godzinie, tutaj mają nieźle nakoksowane postacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dużo się nie zmieniło :biggrin:

 

Też mam wykoksane postacie ;)

arumat_2_min.jpg

 

Nawet nie próbowałem z nią walczyć bez takich i to tylko na normalu :biggrin: głównie dlatego że SO4 lubiło się zawieszać a EQ była na bodajże 10 albo 20 piętrze dungeona bez możliwości save więc nie chciałem ryzykować + musiałem zrobić z nią kilka ciężkich Battle Trophy :P

Edytowane przez darkman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tylko fabułę przeleciałem w 4, bo zmienianie płyt mnie wqrwiało plus debilne postacie, za to w 5 wygląda że wszystko zagra tip top, więc pewnie będę walił do Ciebie z gradem pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zwróćcie uwagę na czas 50h, i po ok 6tyś HP to jak widziałem gameplay z 40tyś to ta gra będzie istnym pożeraczem czasu.  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet XV jest za 219 zł, chyba ultima się przejechała na swoich wygórowanych cenach i popuściła pasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×