Skocz do zawartości
pablos_83

Project CARS 2

Rekomendowane odpowiedzi

ProjectCARS2-Teaser-Banner.jpg

 

http://www.wmdportal.com/projects/project-cars-2/

 

http://www.projectcarsgame.com/home/announcing-project-cars-2

 

 

Aktualnie zapowiedzieli:

Największą listę tras w historii – 50 unikalnych lokacji z ponad 200 trasami. Trafimy na różne rodzaje terenu (żwir, błoto, śnieg!) i we wszystkich miejscówkach pojawi się dynamiczna zmiana pogody oraz pory dnia.
Największy wybór sportów motorowych – 8 różnych dyscyplin, ponad 200 samochodów z 40 różnych klas, w tym samochody koncepcyjne oraz „zabronione”.
Kariera w kooperacji – będziemy mogli wraz z kumplami śmigać po trasach, walczyć o puchary, przygotowywać taktyki.
Bezproblemowa zabawa w Sieci – autorzy zamierzają ulepszyć rozgrywkę Online, dzięki której weźmiemy udział w jeszcze przyjemniejszych i ciekawszych wyścigach.
eSport w Project Cars! – w grze otrzymamy możliwość tworzenia własnych Sezonów Online, w których będziemy walczyć o puchary z innymi zawodnikami. Fanki (żony?) będą oglądać zmagania jako widzowie.
Większa możliwość personalizowania – wierni fani wyścigów będą mogli w bardziej urozmaicony sposób przygotować swoje samochody do nadciągających rywalizacji. 

http://www.ppe.pl/news-36840-slightly_mad_studios_zapowiada_project_cars_2__i_prosi_graczy_o_pomoc.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jajca se robią, najpierw niech sie zajmą porządnie jedynka bo mają co robić.

W ogóle to jakiś żart chyba.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jajca? Każdą grę tak się tworzy, że po wypuszczeniu jednej części już zaczynają się prace nad następną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jajca? Każdą grę tak się tworzy, że po wypuszczeniu jednej części już zaczynają się prace nad następną.

Nie wszystkie , CODy i Assasyny robią się 3 na raz  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, czyli dopiero w 2 pracują poważnie nad wsparciem dla lig. Chyba wtedy Mała Liga wróci do łask :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie ogłaszajo, jestem nawet za, ale moment sobie wybrali co najmniej kiepski. A że pracują na nową odsłoną to wiadomo, takich Asasynów robi się ze trzech na raz jak ktoś wspomniał. Gra wyszła na jaw lekko ponad miesiąc temu, jest dobra, ale wymaga wiele pracy, a tutaj njus z dupy ramtamtam. Podejrzewam że większość wolała by wiadomość o kolejnym paczu zamiast nowej części.

Zresztą wystarczy zobaczyć jak tego wesołego njusa przyjęli ludzie...

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mnie to śmieszy. Pierwsza część jest momentami niegrywalna i wyglada jak wersja alpha, bo w koncu do bety troche jej brakuje, beta byla bardziej rozbudowana a oni juz zapowiadaja pracę nad drugą.

Nad pierwsza czescia jeszcze trzeba spedzic troche czasu zeby to mialo rece i nogi. Zycze sukcesu w sprzedazy pc2.

Tak na marginesie, mamy koniec czerwca a damowego samochodu jak nie bylo tak nie ma.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wsparłem pierwszego pCARS, bo sie spoźniłem. Mimo rożnych opinii oba shifty mi weszły i liczyłem na chłopaków z slightly mad po tym jak uwolnili sie od EA. Śledzę wątek pCARS ale widzę ze bywają rzeczy które niedomagają. O ile rozumiem ze mogliby zacząć prace nad druga częścią o tyle moment ogłoszenia tego i wrzucenia info o zbiórce wybrali sobie bardzo słaby.

Patrząc na wszystkie wczesne dostępy, akcje kickstarterowa ogłoszona na konfie Sony a teraz na pCARS2 coraz mniej mi sie to podoba.

Ja rozumiem ze badanie zainteresowania to ważna rzecz, ale myśle ze można to zrobić inaczej. Pozatym nie ukrywam ze miałem nadzieje ze pCARS zarobi tyle żeby studio mogło zacząć robić kolejna grę bez zbiórki.

Bo to pięknie brzmi dołącz do społeczności aby mieć wpływ na grę. Niemniej to pięknie zawoalowane zapłać nam żeby być beta testerem. A takie podejście zwyczajnie mi sie nie podoba

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli, to dwójkę zapowiedzieli już przed premierą jedynki i to było dla mnie bardzo dziwne. Po tej informacji z przed kilku dni o zbiórce natknąłem się na info, że podobno ok 40 osób cały czas pracuje i będzie pracowało przy jedynce. Jeśli jednak oleją jedynkę, to chyba nie mogą liczyć na dużo z tej zbiórki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grandy111

Jedynka zaliczyla obsuwy a i tak pare bledow musieli polatac pozniej. 

 

Przyznam ze na papierze pCARS2 wyglada dobrze:

 


PRO RACING. ANYTIME. ANYWHERE.

- Building upon the huge success of Project CARS being one of the highest-rated and fastest-selling racing games of this generation, Project CARS 2 continues to expand and dominate with...
- THE LARGEST TRACK ROSTER EVER - 50 unique locations and 200+ courses including 'loose surface racing' on dirt, gravel, mud, and snow. All will have dynamic time of day and weather allowing you to play anytime, anywhere
- THE WIDEST VARIETY OF MOTORSPORTS with 8 different disciplines now including Rallycross. 200+ cars from over 40 different vehicle classes including never-before-seen Concepts and Banned Race Cars
- SEAMLESSLY CONNECTED - Socialize and compete via Online Free Practice and get news updates on the Driver Network around you
- PRO ESPORTS RACING - Skill & Behavioural-based matchmaking, create your own Online Racing Seasons, and Live Broadcast and Spectator functionality
- YOUR HOME FOR RACING - This is your personal playground, to live out your dreams as a race driver
- PROJECT CARS 2 is due for release on the following platforms: PC    Playstation 4    Xbox One    Steam OS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zwiastu pCars 2

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Late 2017, czyli już nie wrzesień.

Ale zawsze to pewniejsza data niż GTS

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was śledzi ale wrzucę link do kanału youtubowego gościa który jest w ekipie tworzącej Project Cars 2, wczoraj wrzucił dwa krótkie gameplay'e. Pewnie co jakiś czas coś tam wrzuci jak dostanie pozwolenie.

https://www.youtube.com/channel/UCAfi0HzMwjV202AqGiK1PLQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza...a tu już data premiery ogłoszona i nowy trailer:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale ciekawie się prezentuje przejazd Porsche po Nordschleife 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bylo

Koles ostro przechwala sie czego to oni nie maja. Mocno dystansujac sie od konkurencji. Licze na pCARS2 ale te przechwalki ciut mnie martwia bo zazwyczaj im wiecej naobiecuja tym wiecej obietnic niedotrzymaja. Smiechlem jak powiedzial: Konkurencja mowi o 4K my mamy 12K :1_grinning: (bardziej z wojny na cyferki nizli z rozdzialki bo 3 monitory podpiete to i 12k mozna uzyskac tylko jaka maszyna to pociagnie)

 

Ciekaw jestem jak system wpadania w kaluze nanoszenia piachu na tor i jego wplyw na jazde bedzie dzialal.

Pierwszy raz z czyms podobnym (choc nie dynamicznym) spotkalem sie w Forza Apex przy jezdzie w deszczu (pogoda stala nie dynamiczna, rozmiar kaluz staly itd) ale powiem ze to interesujacy dodatek. Inaczej jedzie sie załóżmy nieco pod gorke na SPA (woda powinna splywac) a inaczej jesli mamy kaluze przy krawezniku lub na torze.

 

a tutaj 15 minut gledzenia i przechwalek jaka to uber gra nas czeka:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×