Skocz do zawartości
pablos_83

Project CARS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest tak, że im więcej krzyczą i obiecują tym większa kupa wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa VVV i ten sam pan co wczesniej rozmawiali na E3, jakosci grafy miedzy PC a PS4 raczej nie ma co porownywac na tych ujeciach ale wrzucili i to.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowanie tym tytulem jest spore wiec przeczesuje net w poszukiwaniu informacji.
Co prawda PC ale niejaki MRSteelJockey ma calkiem sporo filmow. Link do kanalu ponizej.

 

Jesli chodzi o opcje (b#756):
Pit late - opcja pelnego manuala jesli kogos to interesuje, trzeba samemu wjechac i dojechac do naszego stanowiska w pit stopie
Configuration (w Control settings) - wszystkie matrwe strefy, czulosc sterowania
Force feedback (w Control settings) - no tutaj jest uproszeczenie w stosunku do jedynki. Mamy "smaczek" (wolne tlumaczenie slowa Flavour) i 3 presety: surowy, informacyjny i immersyjny. Oczywiscie jest tez custom i 4ry opcje: gain (ogolna sila FFB), volume (wybor pomiedzy "ciezszym" kolem kierownicy ale mniejszym czuciem drogi, a lzejszym kolem ale bardziej uwydatnionymi czuciem drogi), tone (ustawienie pomiedzy czuciem mocniej opon (tire slip) a drogi), FX (uatawienie odpowiedzialne za czucie drogi - curbs, bumps).

Kariera nie bedzie miala juz kalendarza.
Przeciwnicy (AI) maja teraz 2 opcje - AI skill i AI Aggression (ciekawe czy faktycznie dobrze to rozdzielili)

Nie wiem na co komu ale mozna ustawic do 999 okrazen w wyscigu :) to tylko na uber hardcorow :1_grinning:
Przy starcie lotnym mozna ustawic formation lap.

Tworzenie wyscigow z wieloma klasami pojazdow (do 4)

 

Car setup (Tunning Setup) (b#758)
- tyre/break/chassis - jeden ekran z brake preasure i balance oraz ustawieniami dla kazdego z kol. Lateral weight bias i Wieght jacker (nie chcialo mi sie wnikac w szczegoly)
- suspension - poprawili prezentacje - wszystko jest teraz jako prawo lewo i center.
- dampers - to samo co powyzej poprawiona czytelnosc
- ECU / Engine / gearing
- diferencjal

Tworzenie setup per car per track zostaje.

 

Race Engineer (b#758)
ktory to powinnien wspomagac uzytkownika w tuningu samochodu.
Opcje: hamowanie, sila dociski, zawieszenie i przelozenia
Po wybraniu opcji dostajemy pytanie co jest nie tak i pare mozliwych odpowiedzi po wybraniu jednej dostajemy informacje czym problem moze byc spowodowany oraz pare opcji co zmienic w setupie zeby go rozwiazac.
Ale tutj w tym buildzie bardzo delikatna koreka wartosci o 1 moze 2 punkty.

Ogolnie mnie podoba sie uproszeczenie niektorych opcji przy stale calkiem sporej kontrolii nad tuningiem.  

 

a tutaj link do kanalu - jesli checie zobaczyc jak to wyglada - https://www.youtube.com/user/MRSTEELJOCKEY/videos

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawosci - nikt nie finansowal pCARS2? Czy ktos mial dostep do buildow w trakcie produkcji? jakies wrazenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to bardzo ograniczone, więc marne szanse że tutaj ktoś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mataman napisał:

Było to bardzo ograniczone, więc marne szanse że tutaj ktoś będzie.

 

Domyslalem sie ale wolalem sie zapytac.

Z ciekawosci w odniesieniu do GTS, pCARS2 planujesz brac w okolicach premiery?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze stream dosc dlugi w ktorym tworcy mowia o grze. Nie widzialem jeszcze wklejam. Poczatek od 5:48

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera a temat martwy ;)

Da radę grać na padzie? Mam T300RS z dodatkowymi pedałami ale umiem grać tylko w Euro/American Truck Simulator :1_grinning:

Warto kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie da się grać bez problemu. Dla mnie, must have jeżeli ktoś lubi bardziej symulacyjne podejście do wyścigów. Jest wszystkiego więcej i lepiej jak w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj kupić bo się trochę napaliłem po filmikach które oglądałem i po trailerze premierowym a tu u mnie w g.wnianym mieście w empiku i media expert jest reklama gry a nawet jednej kopi nie ma i nigdy nie było/nie będzie :/

Smaka sobie narobiłem na wyścigi na weekend i lipa. Zostaje cyfrówka za 289 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, helganin napisał:

Byłem dzisiaj kupić bo się trochę napaliłem

 

Recki tez ogladales?

Bo widze ze niektorzy maja troche ale co do gry....

Nie oceniam rzetelności samych recek, ani tego czy jej tworca jest stronniczy czy nie...

 

W spoilerze pare przykladow ktore ogladalem

 

Cieszy z pewnoscia poprawiona fizyka, live track 3, przeogranizowane menu, oraz przy rozbudowanych opcjach konfiguracji auta uproszczenie konfigu FBB.

Prywatnie nieco mnie uwiera fakt ze wg DF PS4 amator i pC2 celuje w 60 ale nieco mu brakuje, obawiam sie ze niektore wyscigi w deszczu moga drobic nawet bardziej nizli to wynika z ich analizy.

 

Coz wiekszosc jest zgodna krok do przodu ale trzeba paru łatek.

 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

wiekszosc recek tyczy sie PC ale spora czesc elementow bedzie wspolnych dla konsol:

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MagEllan napisał:

 

Recki tez ogladales?

Cieszy z pewnoscia poprawiona fizyka, live track 3, przeogranizowane menu, oraz przy rozbudowanych opcjach konfiguracji auta uproszczenie konfigu FBB.

Prywatnie nieco mnie uwiera fakt ze wg DF PS4 amator i pC2 celuje w 60 ale nieco mu brakuje, obawiam sie ze niektore wyscigi w deszczu moga drobic nawet bardziej nizli to wynika z ich analizy.

 

Oglądałem, nie potrzebuje symulacji ani 60 klatek. Chcę aby gra działa dobrze na padzie. Odpaliłem teraz na PC (i7 4790  GTX1070 16gb ram) i gra w deszczu nawet na 16 przeciwników nie utrzyma za cholerę 60 klatek (spadło mi nawet do 30 przy włączonych światłach) nawet na ograniczeniu wygładzania do MSAA. Tak samo jazda na padzie w 1 to jakaś masakra nawet przy ustawieniu niby najlepszym z netu to samochód w deszczu rzuca z lewej na prawą :/

Dlatego w 2 zależy mi na dobrej obsłudze pada bo kiery nie ogarniam i nie muszę mieć stabilnych 60 klatek na PS4 Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin

co komu pasuje co kto lubi.

Pseudo demo jedynki pCARS Pagani - dzialalo dosc slabo, na sprzetach relatywnie mocniejszych od PS4.

 

Obsluge pada poprawiono z tego co czytalem. Choc ze na padzie nie gram w pCARS1 to sie wypowiadam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie gra się normalnie tym razem. Nie trzeba nic kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mataman napisał:

Na padzie gra się normalnie tym razem. Nie trzeba nic kombinować.

Nic nie trzeba ustawiać? Auto prowadzi się dobrze i nie skacze na boki tak jak w jedynce? Jedynka po ustawieniach nadal ma jakieś dziwne sterowanie i tak.

Warto wydawać te 250zł na PC2 przed premierą GTS i FM7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba robić i normalnie się gra.

Wg mnie warto, to jest zupełnie inna gra niż dwa hity konsolowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupilem kierownice g29.prosze o ustawienia pod w/w gre

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super gra się naprawdę fajnie poza jednym malutkim szczegółem...

Nie da się grać na padzie tylnonapędowym autem po śniegu. To jest jakaś masakra. Wsiadłem w E30 i męczę ustawienia auta, kombinuje na wszystkie sposoby. nie da się go opanować, kontrola trakcji wariuje a spróbujcie ją wyłączyć :) życzę powodzenia ;)

Ktoś ogarnął temat jeżdżenia po śniegu grając padem? Nie mówię o RX bo to jest do ogarnięcia ze względu na auta 4x4

 

Parę lat mnie tu nie było i nie mogę się odnaleźć :O 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Myślę, że w PC2 powinno się jednak grać na kierownicy

P.S.
Straszna cisza w temacie, zero opinii, wrażeń, porównań do jedynki, assetto corsa...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×