Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

venomx.jpg

 

WItam, czy ktoś aktualnie używa? Może się podzielić opinią? Jestem ciekaw czy gra jest warta świeczki.

Edytowane przez jedraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest. Ja to używam już prawie rok czasu i bardzo dobrze się gra. Ale musisz kupić sobie mysz dobrą i klawiaturę, bo ta w zestawie to kpina!!!! Jak sobie dobrze zrobisz ustawienia to się gra jak na pc. Podobne urządzenie to xim4 ale to jest dokładnie to samo tyle, że ustawienia możesz sobie robić telefonem. To jest fajna sprawa np. jak masz kilka gier i chcesz zaprogramować przyciski lub zmienić czułość. W venomie możesz sobie zrobić 3 tryby, a jak chcesz coś zmienić to trzeba podłączyć do lapsa. Venom cały czas jest ulepszany po przez aktualizację i nawet gotowe ustawienia pod każdą nową grę możesz ściągnąć. Ale szukaj używki, bo nowe są strasznie drogie i pamiętaj, że jak będziesz grał na myszy z zestawu to już tak jak na PC to nie będzie.

 

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze mozna dobierac klawiature i myszke jaka sie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie markowe myszki i klawiatury chodzą bez problemu. Jak kupisz jakiegoś nonama w tesco za 15 zł to raczej nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem tez ze lepiej sie nie przyznawac grajac w takiego BF ze sie cos takiego ma?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to od razu widać, że jak ktoś używa takiego zestawu to ma 10x większe kill ratio niż normalny gracz. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Venom ma akceleracje wsteczną ? oraz martwy punkt ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oszukańcze skur......two i TYLE, żenada... Jak ktoś gra na padzie i nie umie przegrywać bo jest jak dziecko, że ma Kill Ratio mniejsze i płacze cóż... 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cronusmax, titan one, venom, xim4 i Bóg wie co jeszcze? Co z tego, że kupi sobie myszkę? noob będzie noobem, z myszka czy bez. Znam już kilku takich, co słabo grali i się zaopatrzyli w M&K. Dalej im wbijam adwersarze w bf4:D

Przykład kolegi z venomem wyżej:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/luqbaq_pl/stats/1060337971/ps4/

Edytowane przez Naruto_Uzumaki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież sobie zamierzam kupić coś tego typu urządzenie. Lamię na padzie niesamowicie, online nie gram, więc będę grał dla siebie. Lecz wydaje mi się trochę ciężkie do opanowania to ustrojstwo jeśli powiedzmy w gta wsiądziemy do samochodu, wtedy sterowanie jest inne.. Lub w Assasin's Creed na statek, również sterowanie jest kompletnie inne niż na lądzie. Wiem, są 3 możliwe ustawienia, wg mnie to mało, bo powiedzmy gram w GTA i AC na przemian i samo gta to 3 ustawienia(chodzenie, jeżdżenie i latanie), AC kolejne 2(pływanie i bieganie), więc co zmianę gry trzeba podłączać do lapka i zmieniać ustawienia.. Chyba, że jest jakieś urządzenie które ma więcej dostępnych zapisanych ustawień?? Teraz wychodzi coś z Gametech, ale niewiele można się jak narazie dowiedzieć o tym, zresztą cena tego jest o wiele niższa niż powiedzmy Venoma czy xim'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takie gry jak AC itd to chyba tylko pad, bez przesady :)  pozatym panowie mamy wolny rynek, jak ktos chce to kupi i tyle. Póki nie ma opcji blokowania myszkowców w online to na nic sie zdadza lamenty o oszukiwaniu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież sobie zamierzam kupić coś tego typu urządzenie. Lamię na padzie niesamowicie, online nie gram, więc będę grał dla siebie. Lecz wydaje mi się trochę ciężkie do opanowania to ustrojstwo jeśli powiedzmy w gta wsiądziemy do samochodu, wtedy sterowanie jest inne.. Lub w Assasin's Creed na statek, również sterowanie jest kompletnie inne niż na lądzie. Wiem, są 3 możliwe ustawienia, wg mnie to mało, bo powiedzmy gram w GTA i AC na przemian i samo gta to 3 ustawienia(chodzenie, jeżdżenie i latanie), AC kolejne 2(pływanie i bieganie), więc co zmianę gry trzeba podłączać do lapka i zmieniać ustawienia.. Chyba, że jest jakieś urządzenie które ma więcej dostępnych zapisanych ustawień?? Teraz wychodzi coś z Gametech, ale niewiele można się jak narazie dowiedzieć o tym, zresztą cena tego jest o wiele niższa niż powiedzmy Venoma czy xim'a.

 

Ja miałem ten problem na początku jak się przesiadłem z PC na PS3 po czasie się ogarnia... :biggrin:

 

Więc wiesz kwestia wprawy, chyba, że jesteś typem człowieka jak ja to oceniam "dziecko gimba" czyli mam kill ratio takie a takie i płacz, to wtedy kupuje się taKIE CUDEŃSKA aby bezczelnie OSZUKIWAĆ... jAK DLA MNIE ŻENADA!!

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więc wiesz kwestia wprawy, chyba, że jesteś typem człowieka jak ja to oceniam "dziecko gimba" czyli mam kill ratio takie a takie i płacz, to wtedy kupuje się taKIE CUDEŃSKA aby bezczelnie OSZUKIWAĆ... jAK DLA MNIE ŻENADA!!

A kogo ja mam oszukiwać, skoro na multi nie grywam. Ogólnie fps'y mnie nie ciągną.

 

 

w takie gry jak AC itd to chyba tylko pad, bez przesady :)  

No fakt, jest to gra, która nie wymaga zdolności w celowaniu, ale ogólnie dla własnej wygody chciałem mysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cronusmax, titan one, venom, xim4 i Bóg wie co jeszcze? Co z tego, że kupi sobie myszkę? noob będzie noobem, z myszka czy bez. Znam już kilku takich, co słabo grali i się zaopatrzyli w M&K. Dalej im wbijam adwersarze w bf4:D

Przykład kolegi z venomem wyżej:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/luqbaq_pl/stats/1060337971/ps4/

 

 

 

Wielki pro graczu jako, że jestem noobem odpowiadam ci. 3/4 gry w bf4 przegrałem na padzie i stąd ten wynik, bo nie potrafiłem sobie poradzić. Gdyby nie myszka wynik byłby 3 razy gorszy. Grając na padzie miałem wyniki 3 zabójstwa na ponad 20 zgonów. Poza tym nie jestem jakimś super graczem jak ty i nie zależy mi na statystykach. Podejrzewam, że jakbyś miał taki wynik to popełnił byś już samobójstwo. Żart ;) Oprócz mnie grają jeszcze 3 osoby w tym dzieci, które już w ogóle statystyki mają gdzieś.

 

Grając na myszce przeważnie mam stosunek 1.50 więc nie ma tragedii ;)

Edytowane przez luqbaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emulatory to taki opowiednik PCtowca grającego w Fife na padzie... Z tym nikt nie robi hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prześledziłem wątek z tymi cudami różnymi i nasuwa się pytanie, czy jest to bezprzewodowe ? czy grający janusze na tym siedzą metr od 50 cali??:D sam pomysł nie jest zły ale myślę że jest to przejściowe bo pełna technologia celowania w fps wyjdzie dopiero obok morfeusza na przykładzie choćby tych karabinów do ps3 czy playstation move 2 no ale trzeba czekać nie warto teraz za te przejściowe technologie bulić 300 lub 400 zł zaraz premiera morfeusza co skutkuje nowymi gadżetami do ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym morfeuszem to warto by poczekac na rozwoj sytuacji, bo cena na pewno bedzie duuuzo wyzsza niz tych dodatkow myszko-podobnych.

Z moich obserwacji wynika ze na prawde sporo graczy gra na wspomagaczu, czasami takie rzeczy sie dzieja na mapach ze ciezko uwierzyc ze ktos jest w stanie tak wycelowac czy zagrac na padzie. znak czasu.  A cena venoma systematycznie spada, patrzac na to ze najgorsza kierownica kosztuje 400zl to 300-400 za venoma to nic nadzwyczajnego.

 

Czy ktos aktualnie uzywa, moze sie pochwalic opinia? Czy wstydzi sie ujawnic bo wyjadacze mu pocisna od noobow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zastanawiałem sie nad kupnem ale mam nadzieje ze zrobią jakiś podział najlepiej gdyby serwer bądź Ps rozpoznawało urzadzenie podłączone i przypisywało do serwera tego na którym gracze grają na tym samym urządzeniu, inaczej znak konsol sie skończy i zacznie sie masowe kupowanie mysZ do pleja bo wygodniej kasa dla Sony a dla nas ? albo porażka albo polecimy i kupimy bo pad nie ma co konkurować z myszą No ale czekam na rozwój ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla gier FPS to chyba nie ma co kupować, grałem w Dust 514 na PS3 używając bezprzewodowej taniej myszki i klawiatury za paręnaście złotych a poza grami FPS na konsoli chyba nie ma potrzeby. Skoro na PS3 się grało, to na PS4 pewnie każdy FPS już obsługuje tanie mychy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym chetnie cos takiego zakupil. 

Tylko wlasnie pytanie, czy to dziala bezprzedwodowo (konsola - urzadzenie albo urzadzenie - myszka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos uzywa aktualnie ? jakies opinie rady ? zamierzam zakupic

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ale GIMX'a z własnym sprzętem (działa z PS3/4 jaki z Xboxami).

Raspberry PI (albo komputer) + płytka Teensy 2.0 + USB2TTY i GIMX który jest darmowy i cały czas wspierany.

...kupując taki sprzęt jak RPI czy Teensy mamy uniwersalne "zabawki" jak ktoś chce się dalej bawić w elektronikę. Na RPI nawet można wrzucić RetroPie i mieć multi emulator starszych konsol czy jakieś inne pierdoły ;)

 

Poza tym jeżeli chcesz coś dedykowanego to jest nowy, licencjonowany dedykowany sprzęt.

Hori Tactical Commander Pro

TAC_M_00__67191.1471284544.1280.1280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Hori TAC4 w zeszlym tyg w 1 dzien sie pozbylem . ustawienia mialem ok ale gralo sie kiepsko i nie moglem wlasnej myszy dodac . Venom x podobno lepiej wypada a najelpiej juz xim4..

 

ten GIMX to czytalem to samo co xim . ale ja zaden elektronik i musialbym kupic cos takeigo jzu przygotowanego..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja zwykła czy PRO? Bo PRO to ta nowa.

 

Płytki do GIMX'a są i "gotowe" więc nie masz lutowania:

http://www.diygadget.com/development-boards/tiao-gimx-gboard-game-input-multiplexer-matrix-usb-serial-and-atmega32u4-development-board.html

Zostaje ci to zaprogramować i podpiąć pod PC lub Raspberry.

 

Tak czy siak, jest duża zabawa z CFG bo wszystkie ustawienia trzeba sobie dopasować samemu oraz trzeba pamiętać że sterowania na konsole wbrew pozorom NIE MA zunifikowanego.

Po prostu do niektórych gier nie dopasujesz ustawień myszki i koniec.

 

Zaleta jest taka że jak już sobie to złożysz to podpinasz własny sprzęt więc ja używam bezprzewodowego zestawu Bloody R8 + Logitech K800

Polecam myszki z serii Bloody bo cały CFG mają na mikrochipie (gdzie podepniesz masz swoje ustawienia nietknięte) a nie polegają w 100% na Software jak ten szajs od Razera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 czyli nei pro ale z kim nie rozmawialem to albo Venom x jak juz albo xim4 . bardzo dobre opinie ma .w Venomie moge podpiac swoja klawiature i mysz tak samo w xim4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×