Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

O 27.04.2017 o 14:45, cwir napisał:

Wstydzę się :siara:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


i7-7700K 4.20GHz
32GB DDR4 RAM
Asus STRIX Z270E Gaming
ASUS GeForce GTX 1080Ti Strix ROG OC 11GB GDDR5X
Samsung M.2 960 EVO 250gb SSD
Benq 32'' BL3201P 4k
XFX 1000W Platinum
Be quiet! Cooler Dark Rock TF BK020
Logitech G910
Logitech MX Master
 

 

 

 

Weź Ty wyjdź, masz się czego wstydzić! Tyle hajsów wpakować w komputry, a michupol na parówkach jedzie bidulka...

Serca nie masz, normalnie po co komu takie komputry co? 

 

Spitoliłeś, a mogłeś jak człowiek odpalić Xbox One i prawilnie w 720p no maks w 900p grać w gry... Ehhh przewraca się we łbach...

 

(Nie no spoko sprzęcik ;) Ja już dawno odstąpiłem od grania na PC MASTER RACE, zostały mnie tylko konsole i lapciak biznesowy do Civilization 6 :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, znowu zaczynam myśleć o złożeniu PC, coś ostatnio znajomy wspominał że kart graficznych brakuje na rynku i ceny są bardzo niestabilne i niejednokrotnie wyższe niż wcześniej stąd moje pytanie. Kiedy będzie dobry okres do złożenia PC, jakąś obniżka cen kart bo chyba one kosztują najwięcej. Z tego co patrzyłem  to skłaniałbym się chyba ku gtx1070. Na zestaw nie chce wydać więcej niż 4k (bez monitora, SSD i peryferiow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie karty wykupują do kopania kryptowalut ile to potrwa ciężko powiedzieć dopóki pewnie kurs nie spadnie lub połowa zobaczy że jest to mało opłacalne.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke zacząłem sie zaglebiac w temat montowania pc ale dalej jestem w wielu kwestiach zielony. Jako granice postawilem sobie 4k ale chcialbym taki sprzet ktory moglbym sensownie rozbudowac jak mi sie zachce.
Obecnie zastanawiam sie czy lepiej w tym pryzpadku wziac

- gtx1070, i5 7500 i 8GB ram czy
- gtx1060 6gb, i5 7600k i 16GB ram
cenowo wychodzi podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżetowy pc za 4, max 4,5 kafla z mozliwoscia rozbudowy chce zlozyc bo moze mi sie spodoba. @kill 32gb ramu? Co ty chcesz tam gry instalować? :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kill napisał:

@cwir powiedz chłopakom jak się gra w 4K.

 

tak że do HD już nie wrócę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bany4KHDR napisał:

budżetowy pc za 4, max 4,5 kafla z mozliwoscia rozbudowy chce zlozyc bo moze mi sie spodoba. @kill 32gb ramu? Co ty chcesz tam gry instalować? :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

Jak cię wywali z pubga z komunikatem, że za mało pamięci to będziesz wiedział po co :30vm3cw:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kill napisał:

 

Jak cię wywali z pubga z komunikatem, że za mało pamięci to będziesz wiedział po co :30vm3cw:

 

 

pewnie źle zarządzasz pamiecią... nawet konsolowiec wie że jak pss muli to trzeba gierke wyłączyć :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz, to raczej ty masz nalecialosci po konsolach skoro przy 16gb ramu cie z pubga wywala :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tumanie jeden. Chciałem ci pomóc, żebyś gówna sobie nie złożył. Ale radź sobie sam jak pyszczysz będąc kompletnym ignorantem w temacie.

 

Zwykły stream na twitchu zabiera 5 giga. Złożysz gówno i potem będziesz tu siał ferment, że PC to szajs bez przyszłości.

 

Nara.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, wojcik_dan napisał:

O graniu w prawdziwym 4K to zapomnij. Nawet dwie 1080 jeszcze nie radzą sobie ztym do końca dobrze.

 

Akurat mysle ze przesadzasz.

Pomijam fakt ze 2 karty i SLI to w teorii fajny pomysl byl (bo nie jest to nowosc na rynku) w praktyce cos nie pyklo.

Po pierwsze "mostkowanie" zawsze zwieksza opoznienia, po drugie gier sie pod to nie optymalizuje. A niektore na generacji 900 w SLI dzialaly gorzej nizli na pojedynczej karcie. 

 

Popros @cwir zeby sie podzielil swoimi spostrzeniami w jakiej rodzialce i detalach gra na pojedynczym GTX 1080Ti

A zreszta juz to zreszta robil.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko w 4k i na ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dobra @kill już tak nie rage'uj, moze faktycznie troche ignorance ale chcialem sie zmiescic w 4,5k. Nie musze ogrywac wszystkiego na high i rozdzialka fhd mi wystarczy a jak nie to ewentualna sensowna rozbudowa. Co myślicie o takim zestawie http://bit.ly/2vh963l

W przyszlosci moge zmienic karte, dolozyc ramu i chyba bedzie ok?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh,znowu cię odblokowałem, bo liczyłem na ciekawą konwersację, no i znowu zonk. Wszyscy już tu wiedzą że jesteś farmazoniarz, ktokolwiek udaje że traktuje cię poważnie, robi to z litości. Jest sobota, idź se włącz jakiś serial, w gry i tak jesteś *hujowy :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okoniu co ty sie tu wpier. miedzy wodke, a zakaske wykałaczko, jeszcze tylko digiego brakuje do pełnego fermentu tematu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani z ciebie wódka, ani wykałaczka, zacznij od herbaty z cytryną, zmężniejesz. 

Ps. 

Obetnij paznokcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien dostawce internetu bo ostatnio lagujesz na forumku :zygmunt: i ramu sobie dołóż przede wszystkim bo nie przetwarzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cwir napisał:

 

tak że do HD już nie wrócę

Ćwir ale grasz na tv czy monitorze? Wogóle jest sens składania dobrego pc do grania głównie na tv? Bo cały czas nie wiem czy kupować gtx 1070czy Xboxa X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wojcik_dan napisał:

Ćwir ale grasz na tv czy monitorze? Wogóle jest sens składania dobrego pc do grania głównie na tv? Bo cały czas nie wiem czy kupować gtx 1070czy Xboxa X.

 

na monitorze 32''.

 

jak masz dobry TV i nie będzie to niewygodne podpiąć i umiejscowić to jest sens jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wojcik_dan napisał:

Ćwir ale grasz na tv czy monitorze? Wogóle jest sens składania dobrego pc do grania głównie na tv? Bo cały czas nie wiem czy kupować gtx 1070czy Xboxa X.

 

Ja tak gram, mam PC obok TV w pokoju, konsole sprzedałem w pizdu. Jeśli interesuje cię głównie single player albo co op to da się wygodnie grać jak najbardziej. Mnie 60 fps wystarcza. Grunt to mieć tv z niskim input lagiem. I tu trzeba uważać bo obecne TV mają inne parametry input laga jeśli podłączysz konsole, a pc. Do wygodnej obsługi będziesz potrzebował jakiegoś taniego zestawu bezprzewodowego mysz + klawa. Gram tylko padem, chyba że PUBG, wtedy m+k, bo inaczej zostałbym zgwałcony. :biggrin: W sumie jestem ale przynajmniej mam szanse obrony :1_grinning:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wojcik_dan napisał:

Ćwir ale grasz na tv czy monitorze? Wogóle jest sens składania dobrego pc do grania głównie na tv? Bo cały czas nie wiem czy kupować gtx 1070czy Xboxa X.

 

wybor musisz podjac sam, ja PC montowac juz nie chce, sa gotowizny w mini obudowach ktore latwiej wkomponowac kolo TV ale tutaj znow cenia sie za marke, no i czesto rozbudowa nie jest mozliwa.

Jesli chodzi o poza konsola (jak juz pisalem lubie exy od Sony), to wybralem lapciaka. Ty piszesz tylko o samej karcie wiec zakladam ze PC masz i w gre wchodzi tylko rozbudowa.

 

O graniu PC + TV pisal @Natsu i ja na moim lapku gram dokladnie tak samo wpiety pod TV (full hd) i pad od XOS

 

48 minut temu, Natsu napisał:

Grunt to mieć tv z niskim input lagiem. I tu trzeba uważać bo obecne TV mają inne parametry input laga jeśli podłączysz konsole, a pc.

Mozesz doprecyzowac? Myslalem ze za to odpowiadaja tryby - takie jak gra czy komputer. Skoro do gry na konsoli sugerowany jest tryb gra to myslalem ze jesli podlacze PC i wybiore ten tryb nie powinno byc roznicy (wylaczenie wszystkich wspomagaczy, filtrow upiekszaczy).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tryb gry potrafi też mieć sporego input laga. Musi już być tv który ma niskiego. Ja mam KS8000 input lag 23ms więc ok.

@MagEllan tak jako takiego kompa mam by sprawdzić czy mi się ta zabawa spodoba. I5 2500k 4.5GHz, 12GB ram, SSD i właśnje najpierw bym wymienił swoją kartę HD6790 na myślałem 1070 lub 1060. Wiem że to już przeżytek ale przy wymianie karty napewno odpale wszystko w FHD z lepszą grafą niż na konolach. I jak będzie fajnie to zacznę modernizować resztę.

Mam Pro i Xbox S i zacieram ręcę już na X ale ten pc zawsze gdzieś w tle kusi.

Ps: monitor to mam totalnie z dupy bo jakiegoś Samsunga 7 letniego 720p więc tylko tv by wchodził  narazie w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×