Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, bany4KHDR napisał:

myszki sie ogolnie czesto wymienia czy psujesz typowo bo rage'ujesz?

 

To drugie :duda:Czasami mi nerwy puszczają jak gram z nieogarami w drużynie i potrafię piznąć w mychę, ale to tylko w overku mnie tak ponosi.

Sensor ma dobry i ergonomie też, tylko tak jak pisałem wcześniej, czarna najlepiej leży w dłoni wg mnie dzięki tej gumowej strukturze. Biała strasznie brud łapie i śliska jest.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kisiel-PL napisał:

 

Polecam, już 3 takie rozwaliłem :kwach:Jak taka cena to znów się skuszę, bo na jakimś starym A4Techu siedzę po ostatnim rage'u w Overwatcha :xzibit:

Czarna wersja jest fajna, ma taką gumową strukturę, dobrze się ją trzyma. Szara to matowy plastik, a biała błyszczący, więc może się w dłoni ślizgać.  

 

Mnie przyjdzie ogarniac ustawienia. Sam mam budzetowke Rival 95 ktora mi MSI sprezentowalo blyszczaca ale dobrze lezy w reku nic sie nie slizga.

Kiedys to sie jakiesgos a4Tech wpinalo i tyle a teraz masa ustawien... :1_grinning:

 

aBX7saQ.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pcta, system zainstalowany, stery i programy też,  pubg kupiony, apka steam sie bardzo dlugo pobiera i aktualizuje...

 

ale lamie narazie...  celowanie myszką jako tako ale tyle przycisków na klawie do ogarnięcia

 

 

BEDE musial zmienić monitor bo mam 1080p 60hz (naleciałości konsolowe) a w takim pubgu mam kolo 80-100fps na obecnych ustawieniach. Chciałem 1440p 144hz IPS ale ceny są dosyć srogie i sie zastanawiam nad TN  bo za 1500 można już coś znaleźć.

Jakim kablem najlepiej łączyć monitor z pc? HDMI ma chyba ograniczenia do 60hz?

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bany4KHDR napisał:

Dobra mam pcta, system zainstalowany, stery i programy też,  pubg kupiony, apka steam sie bardzo dlugo pobiera i aktualizuje...

 

ale lamie narazie...  celowanie myszką jako tako ale tyle przycisków na klawie do ogarnięcia

 

 

BEDE musial zmienić monitor bo mam 1080p 60hz (naleciałości konsolowe) a w takim pubgu mam kolo 80-100fps na obecnych ustawieniach. Chciałem 1440p 144hz IPS ale ceny są dosyć srogie i sie zastanawiam nad TN  bo za 1500 można już coś znaleźć.

Jakim kablem najlepiej łączyć monitor z pc? HDMI ma chyba ograniczenia do 60hz?

 

Zarzuć jakimś strimem na Mixera co? Normalnie obczaiłbym jak lamisz, może i suba bym dał :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Zarzuć jakimś strimem na Mixera co? Normalnie obczaiłbym jak lamisz, może i suba bym dał :24_stuck_out_tongue:

nie ma opcji narazie. Jak to destiny na kompie wyglada i dziala :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, bany4KHDR napisał:

nie ma opcji narazie. Jak to destiny na kompie wyglada i dziala :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

Pfyyyyy.... To ty w ogóle masz ten PCMR?

 

Brak strimu brak dowodów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinstalowalem nowsze drivery do płyty głównej, lekko podkręciłem sobie ryzena na stockowym coolerze z 3,2 do 3,6ghz i ramy ustawilem z 2400 na 2933 mhz i średnio 20 klatek więcej w grach. Jeszcze jest spory potencjał jeśli chodzi o proc, temperatury znośne na stress testach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Mi chodzi o skill gry, a nie o samo posiadanie czy granie... Domagam się strima...

Wszystko w swoim czasie, narazie tylko 3 mecze zagrałem w pubga bo kręcę i ustawiam. Za 3 razem już top 30 . Byłoby lepiej ale strefa mnie zjadla. Skupiłem się na gościu i za długo mi zeszło żeby go ubić. Taka patowa sytuacja była bo koleś mnie zobaczył  i troche obił i napierał to sie skitrałem za murkiem i troche sie znim bawiłem w kotka i myszke bo próbował mnie z kilku stron z półdystansu obejść, w końcu zaatakował i na blisko wyskoczyłem z pompą i padł jak kafka :D. Timing w tej grze jest ciężki na początku. Trzeba fury szukać od razu bo inaczej kicha...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole, kurna jak dopadnę PUBG-a na XboxOne X już to chyba będą mnie łomem od konsoli odciągać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie strzelanki polecacie dla ex-konsolowca do trenowania skilla na m+k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale wiecie, że gra wszech czasów za chwilę będzie dostępna na blaszaki...wiecie, co nie?

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq

 

Dolaczy do Vanquisha i Bayonetty :)

Good :1_grinning: very good. Pomijam juz ze preorder na PC to okolo 55pln (z kodem znizkowym na jednej z legitnych stron)

 

 

Ze juz nie wspomne o PS Now - bring PS exclusives to PC :1_grinning:

Tak wiem streaming i tylko 720p (tzn jesli gra dziala w 1080 to skalowanie w dol) ale zawsze mozna ograc takie tytuly jak: RDR, Beyond Two Souls, Heavy Rain, TLOU (!!!), Uncharted 1-3, Infamous 1,2 , Ratchet (starsze odslony z PS2 i PS3), GoW:Wstapienie, GoW3-Remaster, Killzone Shadow fall, KillZone 2, 3

 

I tak ogrywam gry z opoznieniem a do PS Now potrzeba tylko dobrego lacza, przecietnego lapka (do ktorego podpinamy kablem pada DS i wpinamy go do TV zeby miec konsole experience wlacznie z dropami fps :P)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@DrDisRespect

 

Stream Schedule || Week of 2/5/18

 

Mon - 11am PST (godz. 20 naszego)
Tue  - 11am PST 
Wed - 11am PST
Thu - 12pm PST 
Fri - 11am PST

 

 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie jakąś dobrą mychę do kompa, bo już mnie szlag trafia z tym problemem podwójnego kliknięcia. Co prawda na myszki nie wykładam dużej kasy, ale wciąż coś się psuje i chciałbym was podpytać na jakim sprzęcie śmigacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, hacker25 napisał:

Panowie polećcie jakąś dobrą mychę do kompa, bo już mnie szlag trafia z tym problemem podwójnego kliknięcia. Co prawda na myszki nie wykładam dużej kasy, ale wciąż coś się psuje i chciałbym was podpytać na jakim sprzęcie śmigacie? 

Kwestia ile chcesz wydać. Dobra jest Steelseries Rival 310.  Tu poczytaj: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/rekomendowane_myszki/

 

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem lepszej myszy niż G502 Logitecha ---> klik. Poczytaj recenzje, ale przede wszystkim skocz do jakiegoś marketu i przymierz ją do ręki. Polecana przez @wojcik_dan Steelseries 310 też jest świetnym wyborem, miałem okazję korzystać i nie ma się do czego przyczepić. Jeżeli celujesz w coś tańszego, polecam poczytać o Steelseries 100 (rewelacyjny stosunek jakość/cena) i Logitech G402 (trochę droższa opcja, ale taniej niż G502 i SS310).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj rivala 310, ma jedna wadę, przy delikatnych ruchach sensor wariuje i myszka przeskakuje, mam to gówno nie polecam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DaraS napisał:

nie kupuj rivala 310, ma jedna wadę, przy delikatnych ruchach sensor wariuje i myszka przeskakuje, mam to gówno nie polecam :/

A może masz walniętą.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy jako prezent siostrzeńcowi mojej siostry...działa bez zarzutu. Gównem bym tego nie nazwał. Warto ogarnąć Zowie FK2, nie miałem z nią styczności, ale to jedna z najpopularniejszych myszy wśród graczy strzelanek  typu CS:GO.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, ogarnę jakiegoś w miarę dobrego lapka do 1500zł?

Nie ma być do gier, raczej internet, filmy itp. Chodzi o to, żeby nie padł po roku i trochę posłużył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×