Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mocny. Wprost ze smartphonów.

 

 

Mnie nie kupili. Nie mają czym. W gry dla dzieci już nie gram. Przedstawione sytuacje na trailerze to czyste fantasy, jakaś daleko idąca mrzonka Nintendo, może z wyjątkiem podróży samolotem. Sam handheld wielgachny jak się przyjrzymy i do kieszeni raczej nie wejdzie. Te małe padziki to w ogóle jakiś żart. Ręka do wymiany po 15 minutach ( w dodatku górne przyciski są wtedy z boku). Bateria przy takim wielkim ekranie będzie trzymała godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jako główna konsola nie zda egzaminu, ale to nie ten target. Jak dla mnie taka hybryda to idealny produkt pod casualową rozrywkę, czy to w podróży, czy na imprezy. Pod warunkiem, że cena nie będzie z kosmosu  (~1.5k jest do zaakceptowania).

 

@kill jeśli chodzi o smarfonowe bebechy 

Potwierdzono, że Switch działać będzie na specjalnej wersji procesora Tegra oraz karcie porównywalnej do najnowszych GeForce’ów.

;)

 

 

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, jako główna konsola nie zda egzaminu, ale to nie ten target. Jak dla mnie taka hybryda to idealny produkt pod casualową rozrywkę, czy to w podróży, czy na imprezy. Pod warunkiem, że cena nie będzie z kosmosu  (~1.5k jest do zaakceptowania).

No to dla mnie już cena z dupy by była (a taka będzie pewnie)...

I cóż, od przenosnego grania mam Vite

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nintendo mesjasz gejmingu :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, trochę mnie wzięło po obejrzeniu...

Gdyby jeszcze Ninny wypuściło konsolę, na której śmigałyby wszystkie gry od zewnętrznych deweloperów plus ich własne to chyba byłaby moja jedyna konsola.

Pograłby w Zeldę, Mariana czy Metroida, ale też Fifę, Wieśka, gry Rockstar itd... A dwóch konsol mieć nie chcę - to się u mnie nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

I cóż, od przenosnego grania mam Vite emoji14.png

 

No to doyebales!!!!! :jaro:

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, kill napisał:

Bardzo mocny. Wprost ze smartphonów.

 

 

Mnie nie kupili. Nie mają czym. W gry dla dzieci już nie gram. Przedstawione sytuacje na trailerze to czyste fantasy, jakaś daleko idąca mrzonka Nintendo, może z wyjątkiem podróży samolotem. Sam handheld wielgachny jak się przyjrzymy i do kieszeni raczej nie wejdzie. Te małe padziki to w ogóle jakiś żart. Ręka do wymiany po 15 minutach ( w dodatku górne przyciski są wtedy z boku). Bateria przy takim wielkim ekranie będzie trzymała godzinę.

No co ty nie grywasz w parkach?

 

Dla mnie jedyna opcja to gram na tv, ide się wykąpać i jeszcze 45 min w łóżeczku. Robię tak z netflixem tv-tablet wiec to działa.

Reszta japońska bzdura. a największa nba 2k na tych padzikach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No to doyebales!!!!! :jaro:

Na Vicie pogram w mega tytuły Sony ;) i w Mariany i inne

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Laptok napisał:

 

 

@kill jeśli chodzi o smarfonowe bebechy 

Potwierdzono, że Switch działać będzie na specjalnej wersji procesora Tegra oraz karcie porównywalnej do najnowszych GeForce’ów.

;)

 

 

 

 

Tu zdecydowanie chodzi o technologię wykonania Pascal. Nie wiem czy miałeś w ręku najnowsze karty, ale są tak wielkie, że potrzeba by dwóch Switchów by jedną taką zmieścić. A co dopiero w przenośnej konsolce.

 

Btw. Twórcy Skyrima podobno się dość mocno zdziwili widząc swoją grę na tym trailerze :) Ściema mająca trafić do corowych graczy. Słabe trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to był Skyrim? Myślałem że jakaś Zelda czy hooy ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest aż taki głupi. Fajnie, że Nintendo w swoim hermetycznym świecie próbuje wymyślić coś nowego i nie robi tego w nachalny sposób. Niby jest zapewnione wsparcie od zewnętrznych deweloperów, ale koniec końców skończy się na wydawaniu kolejnych części Mariana, także nie upatrywałbym w Switchu żadnej konkurencji dla Sony i MS. Kto ma kupić, ten kupi. Zobaczymy jak rynek zareaguje na taką hybrydę. 

 

Ja z całą pewnością nie kupię, ale nie dlatego, że konsola ma za słabe bebechy, czy jest brzydka albo niepraktyczna. Po prostu nie jestem i nigdy nie będę targetem dla Nintendo. Multiplatformy do momentu ukazywania się na pewno będą ładniejsze na pozostałych sprzętach a Zelda czy inne Pokemony to nie moja bajka. 

 

Jedyne do czego można się przyczepić to te małe pady, padziki. Dla kogo to było projektowane? Poza Japonią nie ma szans, by się przyjęło wśród ludzi powyżej piątego roku życia :notsure:

 

Nintendo-Switch-1476973453-0-11.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz, dobre są, spartańskie. Przecież wiadomo, że nikt nie będzie cały dzień na tym grał, tylko szybką partyjkę ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Na Vicie pogram w mega tytuły Sony ;) i w Mariany i inne emoji14.png

 

 

 

No to znów doyebałeś :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zdun napisał:

 

 

No to znów doyebałeś :rydzy:

 

Mógłbyś chociaż PLUSY dawać jak za każdym razem coś dopier.... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli cena będzie 399$ a u nas 1700zł albo i więcej to ja podziękuję za tą konsolke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, maverik001 napisał:

jeśli cena będzie 399$ a u nas 1700zł albo i więcej to ja podziękuję za tą konsolke

 

Ale jaka inna ma być cena??? 

 

Ps2 na premierę 2999zl (pamiętam za tyle brałem z ttt w zestawie)

Xobox na premierę 2699

Gamecube na premierę 2499

 

Ps3 na premierę jak brałem 2599 (z virtua fighter 5 w zestawie)

X360 na premierę 2299 (wersja bez dysku)

Wii na premierę 1700

 

Ps4 na premierę 1899 (tu już wersja z 2ma padami!)

Xone na premierę 2199 (z kinnectem only)

Wiiu na premierę 1699

 

 

Switch 1700 I już coś nie tak?? 

 

Chciałbym aby jak za czasów poprzednich generacji konsole kosztowały 2500plus, chociaż mialebym podstawy do myślenia że nie dostaniemy kolejnej gownianej budzetowki.. 

 

Jednym z problemów konsol tych czasów jest ich mainstreamowosc, podskoczylaby cena o 1000 na rzecz lepszych parametrów I wykonania : jestem na tak! 

 

Wolę dostać sprzęt za 3000 zł który będzie spełniał moje wymagania aniżeli kolejne gowno jak ps4/xone aka budżetowe pcety dla ubogich...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie za bebechy smartfonowe i 3 godzinną prace baterii ja jednak podziękuję, a szkoda bo się napalałem na tą konsolkę ale póki co pewnie kupie wii u po okazyjnej cenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie że Nintendo powiedziało wprost żeby nie ufać takim doniesieniom ponieważ oficjalne info będzie dopiero w 2017 roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plotki mówią że ma mieć 4gb ramu ale nie wiadomo o jakim taktowaniu

- Nintendo kończy produkcję Wii U

Edytowane przez maverik001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puściłem PS Vita i większość akcesoriów/gier z mojego PS4 i zamówiłem New 3DS XL

Z tego co widziałem jakie homebrew można wrzucić to konsolka zapowiada się fajnie. Taką "kompatybilność wsteczną" to ja rozumiem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej już było na switcha poczekać? Nintendo szybko ukatrupi wszystko co było przed Switchem, hajs się musi zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

To był jednorazowy wydatek bo kupiłem konsolę nową czyli ze starym softem.

Od razu pójdzie Luma3ds i retroarch. Grania i tak mam na kilka lat z tym co jest i było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps Vity szkoda sprzedawać, bo to fajna konsolka, ale 3ds to bardzo dobry zakup. Switch i tak będzie całkiem inny, więc warto posiadać obydwie :1_grinning: Btw do stycznia i ogłoszenia line upu już tylko 1,5 mies 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee mając PS4 i Xbox One Vita leży i się kurzy.

Jakoś DS jest bardziej mobilny i mniej rzuca się w oczy.

Zamknę je kieszeń i nie martwię się czy czegoś nie zepsuję.

Switch -pomysł ciekawy ale do mnie jakoś nie przemawia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×