Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, za 900 się nie udało... Poszło za 850 :D Zostaje czekać na paczkę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo premiera Legend of Zelda Triforces Heroes , ktoś będzie grał ??;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyknąłem białe Wii U z Super Mario Bros U + Super Luigi U, Nintendo Land, Just Dance 2014 na Love Games za 929 zl :-)

 

PiPoL jak tam wrazenia z nowej konsoli? Bayonetta 2 obczaiłeś? Zagrałbym w tą giere jak cholera.

 

Super Mario here I come  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha  :laugh:

 

Kozacka jest ta konsolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma co się oszukiwać, Wii U jest lata świetlne za PS4 i Xone, a New 3ds za Vitą. Ale Marian to jest marian.

Bayonette odpale pewnie w 2016 bo mam za dużo do ogrania póki co...

Ale Mario World 3D jest kozak, to samo na 3ds, Marian z ds i jest fun na kupę godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma co się oszukiwać, Wii U jest lata świetlne za PS4 i Xone, a New 3ds za Vitą. Ale Marian to jest marian.

Bayonette odpale pewnie w 2016 bo mam za dużo do ogrania póki co...

Ale Mario World 3D jest kozak, to samo na 3ds, Marian z ds i jest fun na kupę godzin :)

PiPol grałeś w jakąkolwiek Zeldę? Mimo wszystko wypróbuj jak będziesz miał możliwość.

Ja dla tej jednej gry kupiłem kiedyś GameCube'a i chętnie bym przytulił Wii U.

Tona grywalności, jakiej ciężko uświadczyć gdziekolwiek indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda była dla mnie jedną z sił napędowych przy zakupie. 

 

Zelda Wind Waker Hd, Zelda Twilight Princess + te małe 3dsowe i nic mi więcej nie potrzeba jak na razie  :whistling:

 

Jeszcze zostaje Zelda Skyward Sword, ale to w przyszlosci najwyzej, bo jest za droga na allegro

 

 

@MyriuR: na razie nie, ale w przyszłości z pewnością  :thumbsup:

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie "choroba Zeldowa" zaczęła się od Ocarina of Time, w którą grałem lata temu na pożyczonym N64.

Wtedy PSX poszedł w odstawkę na dobrych kilka tygodni.

Jak wypuścili GameCube z Wind Waker + specjalnym wydaniem Ocariny i jej wariacji Master Quest, to nie mogłem się powstrzymać i kupiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaryna najlepsza , śmiało mogę polecić wersję na 3dsa jest bardzo spoko , ta gra się ńigdy nie zestarzeję :) ( ale trochę "bul" że na 3dsa nigdy nie wyszedł pełnoprawny Metroid )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ją jeszcze? Dajesz zdjęcia  :)

Konsoli już nie mam, dawno temu poległa przez moją głupotę (nie będę rozwijał tematu :P )

Natomiast perełki gry zostały:

Edytowane przez Sithman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Metroid i te kapitalne Star Warsy ( Rebel Strike przez chodzone sekwencję troszkę gorszy ) , łap plusy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn it, na PGA udało mi się pobawić chwilę Wii U i 3DSem. Kurde. Fajne to Wii. Primo, że Xenoblade Chronicles wyglądało naprawdę cholernie fajnie! Gdyby to wyszło na jakąś current genową konsolę to by nie odstawało jakoś drastycznie (albo wcale w zasadzie). Poza tym fajna kolorystyka pozostałych gier które widziałem powodowała, że to wszystko było, ładne i cholernie takie pozytywne, aż się papa człowiekowi uśmiechała. ;) Ten tabletopad jest też zaskakująco wygodny w łapie, trzeba to przyznać. Co do 3ds'a to też same pozytywne wrażenia.

Kupiłbym sobie, serio serio tego Wii U. Ale gniecie mnie fakt, że gier na samo w sobie Wii U mało a konsola zaraz będzie dead (no bo NX na horyzoncie), oczywiście, na plus kompatybilność z poprzednim Wii i kilka rzeczy bym ponadrabiał (Metroid!). Ale sama w sobie biblioteka Wii U mała i już się za dużo nie rozwinie. :/ Jedynie pozostaje poczekać, aż sprzęt spadnie i sobie dla tych kilku tytułów zakupić kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NX i dobre tytułu na start uzdrowiłyby branże  :)

 

Nowa Zelda na start i wystarczy + jakaś druga kozacka giera. Z pogłosek wynika, że NX będzie krzyżówką handhelda i konsoli stacjonarnej, o mocy zbliżonej do Xbone i Ps4. Pożyjemy, zobaczymy.

 

Dla mnie Wii U jest spoko. Wiadomo, że jest słabsze, mniej teraflopsów itd, ale jeżeli chodzi o gry, to daje rade. Też zależy, co kto lubi, ale New Super Mario Bros U jest dobre, platformer pierwsza klasa. Plus Bayonetta 2, Winda Waker Hd, Pikminy, Mario 3D World, Toad, Zelda na Wii i Okami w kolecje  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Z pogłosek wynika, że NX będzie krzyżówką handhelda i konsoli stacjonarnej, o mocy zbliżonej do Xbone i Ps4. Pożyjemy, zobaczymy.

 

 

 

Ciężko mi w to uwierzyć. Nintendo zawsze zostawało technologicznie z tyłu...Z drugiej strony NX wyjdzie conajmniej 2 lata po premierze konsol obecnej generacji, więc kto wie. Po co hybryda? Nie rozumiem, może być klops, jak z padem do Wii U. Też się przymierzałem do Wii U, bo o ile biblioteka nie jest szeroka, to są w niej tytuły znakomite. Czekam ma info, czy NX będzie wstecznie kompatybilny, wtedy kupowanie Wii U będzie stratą kasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mam dziwne wrażenie, że to będzie mini konsola ze stacją dokującą, która ma też swoje bebechy i razem dają większą moc. Już Nintendo stosowało patenty na ulepszenia sprzętowe swoich konsol (RAM Pack do N64, sam taki miałem nawet), wiec kto wie.

Chcemy grać w duże tytułu to w domu, a w popierdółki to odłączysz sprzęt i jedziesz.

Zobaczymy co wymyślą.

Nie zdziwię się też, jak nowa Zelda zostanie przeniesiona na NX właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi w to uwierzyć. Nintendo zawsze zostawało technologicznie z tyłu...

Właśnie, że nie. N64 z ram packiem było ponoć mocniejsze niż PSX, a Gamecube był mocniejszy niż PS2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo Direct zaraz startuje  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Nintendo byłoby tak samo mocne jak ps4/xbox one, gry wyglądałyby tak samo ładnie, oraz byłoby dużo multiplaform, czyli Assasiny, GTA, Wiedzminy to wygrałoby w moim odczuciu Nintendo, bo jednak exy mają piękne, bajkowe.

 

Za 250 zł można kupić na allegro Wii. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile grasz i czy będzie to twoja jedyna konsola. Jeżeli grasz rzadko i jarasz się grami Nintendo to warto.

 

Btw Wii U ma wsteczną kompatybilnośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ps4, ale 250 zł mógłbym przeznaczyć na Wii, chociaż przypomnieć lata młodości i ograć jakieś nowsze mario, etc.

 

Chodziło mi, by nowe Wii, które ma wyjść niedługo lub za jakiś czas miało wsteczną kompatybilność z Wii i Wii Um wtedy to byłaby bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×