Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi jednego. My wychowani na pegazusach znamy takie perełki jak Zelda, czy Mario.

Ale zapytajcie się byle jakich dzieci w Polsce co to jest Mario to nie będą wiedzieli.

 

My się wychowaliśmy na Mario, grało się dniami... Wiedziało się kim jest księzniczka, kim jest Mario lub jego brat. Ale w dzisiejszych czasach to Europejskie dzieciaki nie wiedzą już kto to jest Mario. Jedynie Japońskie i Amerykańskie, reszta to ciemnogród.

A szkoda, bo naprawdę w tamtych czasach fajnie było się utożsamiać z Mario, w tych czasach w Europie, w Polsce Mario nie istnieje dla dzieci.

Ostatnio zapytałem się kuzyna, który chodzi do gimnazjum coś o Mario. A ten nie wiedział kto to jest :/ Dodam, że ps4 ma opanowane do perfekcji i jest znawcą wszystkich gier AAA+, a nawet inków lepszym ode mnie.

Nawet nie wiedział co to Nintendo jest. To pokazuje, jak Polska jest daleka i odległa już do Nintendo i Mario.

 

https://www.youtube.com/watch?v=WzwrQ_lqTr8

 

Fajna inicjatywa :) W Polsce by nie przeszła moim zdaniem, bo dzieciaki nie wiedzieliby kto to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi jednego. My wychowani na pegazusach znamy takie perełki jak Zelda, czy Mario.

Ale zapytajcie się byle jakich dzieci w Polsce co to jest Mario to nie będą wiedzieli.

 

My się wychowaliśmy na Mario, grało się dniami... Wiedziało się kim jest księzniczka, kim jest Mario lub jego brat. Ale w dzisiejszych czasach to Europejskie dzieciaki nie wiedzą już kto to jest Mario. Jedynie Japońskie i Amerykańskie, reszta to ciemnogród.

A szkoda, bo naprawdę w tamtych czasach fajnie było się utożsamiać z Mario, w tych czasach w Europie, w Polsce Mario nie istnieje dla dzieci.

Ostatnio zapytałem się kuzyna, który chodzi do gimnazjum coś o Mario. A ten nie wiedział kto to jest :/ Dodam, że ps4 ma opanowane do perfekcji i jest znawcą wszystkich gier AAA+, a nawet inków lepszym ode mnie.

Nawet nie wiedział co to Nintendo jest. To pokazuje, jak Polska jest daleka i odległa już do Nintendo i Mario.

 

https://www.youtube.com/watch?v=WzwrQ_lqTr8

 

Fajna inicjatywa :) W Polsce by nie przeszła moim zdaniem, bo dzieciaki nie wiedzieliby kto to jest.

Chłopie sorki ale pierdzielisz głupoty, jeżeli Twój kuzyn jest znawcą gier AAA i ps4, a nie wie kto to jest Mario i Nintendo to musi być upośledzony. Słabo Ci tym razem bajeczka wyszła.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli masz kogoś w rodzinie, gimnazjum i w dół, gdzie dzieciaki grają na PC czy PS4/xbox one to zapytaj się ich co to jest Nintendo lub co to jest lub kim jest Mario.

Założe się, że w 90% nikt nie będzie wiedział.

 

Kiedyś Mario znal każdy, teraz mało kto. Szczególnie w Polsce. Zrób eksperyment i popytaj się.

 

Ponad to te dzieciaki nawet nie mają możliwości zagrania w mario, skoro tyle gier AAA jest na wyciągnięcie ręki, więc nikt się nie bawi w emulatory NESa na PC. Ja mogę się pobawić jako stary gracz, ale nie oni.

Po drugie popatrz ile WII jest w sklepach a ile PS4/Xbox one. Ja będąc w większych sklepach nawet w Neonet czy RTV AGD nie widziałem jeszcze nigdy konsoli WII.

Sprzedaż WII w Polsce jest dramatyczna, więc skąd niby te dzieciaki miały słyszeć o Mario?

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo na to liczę, że jak NX wyjdzie, to zaora tam gdzie potrzeba  ;) Nowa Zelda na start, Diddy Kong Racing albo Donkey Kong i Metroid i pozamiatane. Oczywiście w 1080p i z odpowiednią ilością detali ma się rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wiiu i 3ds stało sie absolutnym hitem ostatnich 2 lat kiedy to konkurencja przysnęła oddając sie w ręce złodziei typu ubi, ea, activision, square enix itp itd robiąc nadal po swojemu raz - "prawdziwe konsole" bez latek, patchy, bugow i glitchy tylko przepotężne tytuły ekskluzywne które działają jak bajka. Na dziś dzien posiadam wszystkie ich ekskluzywne gry i powiem szczerze ze maja po jednym przedstawicielu (poza fps) gatunku które w moich oczach sa najlepszymi grami w swoich typach... Kiedy ogrywam yoshi wooly world czuje sie niemal jak moja 3 letnia corka i 33 latek na chwile znów staje sie dzieckiem cieszącym siemz gry. Gdy odpalam Mario karta 8 w multi mam spocone łapy bo wiem ze po drugiej stronie siedzą "zboczency" aka prosy i walka o każdy zakręt jest konkretna ! Gdy widzę co wyrabia wiedźma w bayonetta2 dostaje spazmów i myśle sobie ze dante może w koncu sie popłakać... Gdy odpalam ..... Itp itd. Darmowe multi, 0 błędów na premierę, każda niemal gra (wychodzi czasem crap jak devils third) to mistrzostwo swiata w dziedzinie gameplay'ow czy w koncu cena konsoli sprawiają ze na ta chwile/ ten moment uważam sprzet niny za najlepszy current genowy sprzet :) w razie pytań walcie śmiało : z chęcią odpowiem co nieco na temat wiiu/3ds.. A i oba sprzęty całkowicie bez łachy maja całkowita kompatybilność wsteczna - mozna? Mozna !!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie...zanim pojadę i kupię to mam kilka pytań.

 

1.Lepiej brać wersję 8gb czy 32 GB ?

2. Jakie maksymalnie pendrive'y mogę użyć przy WiiU ?

3. Lepiej zrobić nowe konto dla tej konsoli czy używać tego samego co na 3ds'ie ? 

4. Jak wygląda poziom usługi sieciowej ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie...zanim pojadę i kupię to mam kilka pytań.

1.Lepiej brać wersję 8gb czy 32 GB ?

2. Jakie maksymalnie pendrive'y mogę użyć przy WiiU ?

3. Lepiej zrobić nowe konto dla tej konsoli czy używać tego samego co na 3ds'ie ?

4. Jak wygląda poziom usługi sieciowej ?

1. 8gb styka gdyz(4 to system operacyjny):

2. Każdy pen z USB 2.0 mam 32 GB i zamieściłem wszystko plus parę perełek z eshopu i każdy dysk laptopowy z kieszenia...

3. Wszystko jedno ale w smashu masz połączenie gier

4. Darmowo, bez lagow, zajebiście. ..

Na bank warto pomyśleć o pro controller którego uważam za najlepszego current genowego pada który to po załadowaniu starcza na około 400 godzin gry!!! Padlet i jego żywotność bateriowa 3 godzinna to patologia. Wystrzegaj się tylko firmy madgames którego sprzęt powystawowy to szrot a niby nowe kolo nowego nie stało. ..

Od 2 lat siedzę bardzo ale to bardzo głęboko w Nintendo wiec w razie pytań o te 30 exow co mam na półce śmiało wal.

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile można kupić używanego Wii U tak normalnie nie od Janusza?

Stabilność łącza, brak lagów jak oceniasz lepiej? Na której konsoli multi chodzi lepiej? xbox one, ps4, Nintendo?

Ile kosztuje jakiś normalny pad do Nintendo? nie podoba mi się rozwiązanie Padletu i wiem, że bym się na nim męczył. (ten normalny pad kupiony oddzielnie można porównać jakoś do padów od x'a lub psa?)

Graficznie gry wyglądają jak w ps3/xbox 360, czy gorzej, lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem kupiony. Poszukam gdzieś tanio wersji 8GB i biorę do tego X'a. No chyba że różnica w cenie między 8GB a 32GB + X będzie niewielka to wezme bundla.

 

Trochę fatality się trafiło...wersja Bsic 899zł a wersja z grą 1199zł...ewt. niby sklep Menago ma wersję używaną 32gb WiiU za 899zł ale nie wiem czy warto się pakować w używki.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile można kupić używanego Wii U tak normalnie nie od Janusza?

Stabilność łącza, brak lagów jak oceniasz lepiej? Na której konsoli multi chodzi lepiej? xbox one, ps4, Nintendo?

Ile kosztuje jakiś normalny pad do Nintendo? nie podoba mi się rozwiązanie Padletu i wiem, że bym się na nim męczył. (ten normalny pad kupiony oddzielnie można porównać jakoś do padów od x'a lub psa?)

Graficznie gry wyglądają jak w ps3/xbox 360, czy gorzej, lepiej?

Ja nowego golasa 2 lata temu kuoilem za około 700 zł z kurierem, za tyle nadal jest to dobra cena,lagi wyhaczylem tylko w smashu splatoon, Mario kart 8 działa idealnie. Multi działają lepiej niż u konkurencji zapewne przez optymalizację. Normalny pad czyli pro controler kosztuje 200 zł podobny jest do pada od XA tyle ze... Lepszy pod każdym aspektem. Graficznie prawie wszystkie exy to full HD, 60 klatek i bardzo mila oprawa dla oka. Wiadomo na infamous, ryse, nie ma co liczyć ale gry ich wyglądają świetnie ! Ps. Trace polecam menago Alf kupił tam swoja sztukę i jest zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam :sad:

 

 

WiiU 32Gb czarne + Splatoon + Mario Kart 8 + ZombiU + Your Shape + New Super Mario Bros U + New Super Luigi U + Xenoblade. Musiałem kupić jak zobaczyłem ten zestaw za tak niską cenę.

1421218_943219799065313_1614067559634250

 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam :sad:

 

 

WiiU 32Gb czarne + Splatoon + Mario Kart 8 + ZombiU + Your Shape + New Super Mario Bros U + New Super Luigi U + Xenoblade. Musiałem kupić jak zobaczyłem ten zestaw za tak niską cenę.

1421218_943219799065313_1614067559634250

 

Co oznacza taka cena ? I kiedy można ci "prawilny lomot" w Mario kart8 dać ? (najlepszą gra na wiiu i goty 2014 dla mnie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że za WiiU 32Gb czarne + Splatoon + Mario Kart 8 + ZombiU + Your Shape + New Super Mario Bros U + New Super Luigi U dałem w sklepie stacjonarnym 1299zł + za Xenoblade Chronicles X dałem 179zł :) Toż to grzech nie kupować za tyle ;D Co najlepsze Nintendo wraca do wielkich sklepów. MM,Saturn mają już mieć gry/konsole od naszych wspaniałych japończyków non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie, to chociaż 360p?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie, to chociaż 360p?

I teraz "zonk" większość gier to full HD i 60 klatek! Trace gratuluje posiadania ostatniej "prawdziwej" konsoli do gier a nie jakieś pitu pitu pseudo PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup...bez chrupania, bez problemów z odpalaniem itp itd. Patche na tej platformie pobieraja sie raz szybko, tak samo gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz "zonk" większość gier to full HD i 60 klatek! Trace gratuluje posiadania ostatniej "prawdziwej" konsoli do gier a nie jakieś pitu pitu pseudo PC ;)

 

Wiekszosc? Wiekszosc gier chodzi w 720p, sporo w 60 fpsach np Mario Kart 8 - po prostu w grach od ninny tego nie widac bo z reguly jest dobry anty aliasing + stylistyka ktora idzie w kolor i pomysl a nie fotorealizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie szybka i krótka piłka. Kto mi wytłumaczy jak kompletnemu debilowi jakim jestem, którego umiejetności klawiaturstwa stoją jak widły w gnoju...jak ustawić router pod WiiU żeby nie latało w nat3 ?

 

Pytam ponieważ w Splatoon praktycznie nie mogę grać ponieważ nie znajduje mi nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×