Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę późno. Jak Ps Neo wyląduje w tym roku, to będzie pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym będzie pozamiatane. Neo będzie lepsze ileś tam procent od PS4 a to będzie nowa konsola z nowym lineupem.

 

Jako posiadacz PS4 wolę sobie kupić NX niż PS Neo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to właściwie ma być? Konsola dla gier takich jakie zazwyczaj wychodziły na Nintendo czy będą też multiplatformy robione na taką samą skalę jak na PS4/X1? Konkurencja na rynku dla Sony i Microsoftu? Mnie się podobuje :D Aczkolwiek nie mając jeszcze PS4/X1 i tak pewnie wezmę którąś z tych dwóch zamiast Nintendo, bo wydaję mi się, że jest słabo wspierana w Polsce... Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo to nigdy nie była konkurencja bo to trafia w zupełnie inną niszę.

Jeżeli nintendo to twoja jedyna konsola to prawdopodobnie jesteś growym hipsterem, zmierzającym pod prąd głównego nurtu.

Podobno na NX będą wychodzić czołowe niektóre czołowe produkcje, ale to raczej opcja niż główna platforma do ogrywania największych hitów (słaba dostępność, drożyzna itd)

 

Ja się będę interesował jako 3 konsolą, jak wyjdzie kilka gier które będą mnie interesować to może się skuszę.

Na E3 konsoli mają nie pokazywać wiec zbyt dużo się nie dowiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info

 

NINTENDO OGŁASZA PREMIERĘ NOWYCH GIER MOBILNYCH, KONSOLI NX I NOWEGO TYTUŁU Z SERII THE LEGEND OF ZELDA
Przy okazji ogłoszenia przychodów z minionego roku podatkowego, który zakończył się 31 marca, Nintendo ujawniło wczoraj wiele nowych informacji dotyczących planów na najbliższy czas. Wśród nich znalazły się pierwsze informacje dotyczące następnej konsoli Nintendo o nazwie kodowej NX.
 
„Chociaż informujemy dzisiaj o wynikach finansowych za ubiegły rok podatkowy, myślami jesteśmy już w ekscytującej przyszłości, w której pojawią się nowe gry na urządzenia mobilne oraz nowe produkty na nasze dedykowane konsole. Przez cały czas będziemy się też starać zwiększać liczbę klientów, którzy mają kontakt z markami i postaciami Nintendo przez wydawanie nowych gier, udzielanie licencji i inne działania w szeroko pojętym przemyśle rozrywkowym” –  powiedział prezes Nintendo, Tatsumi Kimishima.
 
Wszelkie informacje dotyczące wyników finansowych Nintendo oraz zmian w systemie zarządzania firmy znajdują się w języku angielskim na stronie Nintendo’s Investor Relations (Relacje Nintendo z inwestorami) pod adresem https://www.nintendo.co.jp/ir/en. Oto najważniejsze ujawnione wczoraj informacje:
 
Miitomo: Pierwsza aplikacja Nintendo na smartfony i tablety ma już ponad 10 milionów unikalnych użytkowników na całym świecie. Ta dostępna do pobrania za darmo aplikacja społecznościowa miała swoją premierę w Japonii 17 marca, a w wielu innych krajach na świecie, takich jak Niemcy, Francja czy Stany Zjednoczone, 31 marca. Wszędzie, gdzie można ją pobrać, pobija rekordy popularności. Niestety w najbliższym czasie w planach nie ma jej premiery w Polsce. Na chwilę obecną przy pomocy Miitomo przeprowadzono już ponad 300 milionów rozmów. Co więcej, użytkownicy mogą umieścić stworzone przez siebie Mii na zdjęciach, aby stworzyć wyjątkowe „Miifotki” („Miifotos”), które później można wrzucić na swoje profile w portalach społecznościowych. Miifotki stworzyło już ponad 20 milionów użytkowników. Aby uczcić osiągnięcie przez Miitomo 10 milionów użytkowników, 29 kwietnia ruszy trwająca 10 dni (do 8 maja) specjalna promocja „Celebrating 10 Million Users!” („Świętujemy 10 milionów użytkowników!”). 
Nowe aplikacje mobilne od Nintendo: Po ciepłym przyjęciu Miitomo przez użytkowników, Nintendo ujawniło, że dwie kolejne mobilne aplikacje będą oparte na znanych i lubianych markach Fire Emblem oraz Animal Crossing. Nintendo planuje wydać obie aplikacje tej jesieni. Gra Fire Emblem ma być bardziej przystępna od tych znanych z dedykowanych konsol Nintendo, ale celem jej twórców w dalszym ciągu jest stworzenie świetnego RPG. Druga gra ma być z kolei połączona ze światem Animal Crossing na dedykowanych konsolach Nintendo. Granie w obie gry Animal Crossing sprawi, że fani będą bawić się przy nich jeszcze lepiej. Obu aplikacjom mobilnym będzie bliżej do gier znanych z konsol Nintendo. Będą one z nimi powiązane i w porównaniu do Miitomo znajdzie się w nich więcej elementów stanowiących dla graczy wyzwanie. Nintendo ujawni więcej informacji na ich temat bliżej premiery. Celem Nintendo jest stworzenie szerokiej bazy aplikacji, w której wszyscy użytkownicy i gracze znajdą coś dla siebie, niezależnie od ich upodobań.
NX: Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, Nintendo planuje w tym roku ujawnić więcej informacji na temat swojej następnej konsoli o nazwie kodowej NX. Pierwszą zapowiedzią jest data premiery. Premiera NX w sklepach planowane jest na marzec 2017. NX nie pojawi się w czerwcu na targach gier wideo E3 organizowanych w Los Angeles, wygląd konsoli i jej możliwości będzie można poznać w późniejszych miesiącach bieżącego roku.
The Legend of Zelda: Kolejna odsłona tej klasycznej serii zostanie wydana równocześnie na Wii U oraz NX i jest przygotowywana równolegle na obie konsole. Twórcy nowej Zeldy potrzebują więcej czasu, aby doszlifować grę, dlatego jej premiera planowana jest na 2017 rok, ale wciąż będzie ona główną atrakcją Nintendo na targach E3.
E3: Co roku Nintendo podchodzi do targów w inny sposób – tak będzie i tym razem. Na tegorocznym E3 cała uwaga fanów i dziennikarzy zostanie skupione na nadchodzącej grze z serii The Legend of Zelda. Na targach będzie można po raz pierwszy zagrać w jej wersję na Wii U. W tym roku będzie to jedyna dostępna do przetestowania gra, dzięki czemu uczestnicy targów będą mogli się skupić tylko na niej. Więcej informacji na temat planów Nintendo dotyczących E3 zostanie ujawnionych niebawem.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w nintendo eshop 2gb anime starfoxa za free! Obie gry są naprawdę przyjemnymi 100% arcade szpilami więc z chęcią obejrzę. Jak znajdę chwilę skrobne parę więcej słów o samej grze bo jest warta grzechu jak niemal wszystkie 40 exow na wiiu które dumnie leżą u mnie na półce! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo za tą cenę (około 400 zł za konsole plus pad plus 30 gier klasykow) - biere na premierę! Każdy szanujący się gracz 30 plus powinien :) comeback do malolata I zadośćuczynienie za piractwo za młodu trzeba odpokutowac! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bardziej ciągnie mnie do WiiU :24_stuck_out_tongue: (Wii sprzedałem :P), ale kto wie czy tego sobie nie sprawię, a coś wiadomo co i jak z grami? pobieraniem/wgrywaniem/ściąganiem ? i na co? (karta pam., memory 5 czy co tam)...

 

EDIT: Tym czasem odpalam XboxOne, pisząc na forum Playstation o Nintendo sasasasasa

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj
  1. Na wiiu nie ma gier 

 

Hahahaah oto moja mała kolekcja na samo wiiu na ten moment...

IMG_20160715_011417.jpg

IMG_20160715_011518.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że się rozwodzisz jak można być z kimś kto gra na WiiU! SIC! Playstation Forewyr...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, zdun napisał:

Ale ja jestem bardzo multikulti :24_stuck_out_tongue: więc proszę bez takich...IMG_20160715_013014(2).jpg

 

Mój ty cebulaczku :1_grinning:

Ja to mam znowu XBOX/PS4... ze stajni Niny nie ma  NIC :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, zdun napisał:

 

Hahahaah oto moja mała kolekcja na samo wiiu na ten moment...

IMG_20160715_011417.jpg

IMG_20160715_011518.jpg

Plusik za Bayo 2, Xeno i Project Zero. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No I wzięło mnie na ng plus bayonetty 2. Za dużo pracy I jrpgow ostatnio I bayo 2 idealnie wchodzi w moja niszę czegoś innego co sprawi że z chęcią wrócę do turowych walk. Ps. Świetnym tytułem na wiiu od platinium poza bayo 2 - wonderfull 101, takiego pozytywnego rozpyerdolu chyba w grach jeszcze nie było :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań, zacznij grać na prawdziwej NADKONSOLI :24_stuck_out_tongue: 4dePlajers....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Weź przestań, zacznij grać na prawdziwej NADKONSOLI :24_stuck_out_tongue: 4dePlajers....

 

Nie do końca rozumiem chyba tym razem. Lubię ps4, trochę mniej xone ale nadal, o wiele bardziej w tej generacji przemawia do mnie nintendo (I handheld I stacjo) aniżeli konkurencja. 4 the players to fakt najglupszy slogan ever I korporacyjna bzdura w stylu "dbamy o twoje życie, ubezpiecz się tylko z nami", których ja nie lykam I lykac nie zamierzam.

 

Sony I m$ ścigają się jak mogą z gornolotnymi hasłami, ekskluzywnymi dlc oraz czasowa ekskluzywnoscia... obie firmy stracily baaaardzo dużo w moich oczach a te małe niekochane I na uboczu brzydkie kaczątko zafascynowalo mnie magia która przezywalem jeszcze w latach 80 tych kiedy grałem na amidze, nesie czy atari... brakowało mi tego pozytywnego yebniecia I magii tamtych lat gdzie nie ważna była rozdzielczość ani klatki w jakich hula gra tylko czysta zabawa.

 

Nintendo jako ostatni dla mnie rozumieją pojęcie prawdziwa konsola I konsolowe granie.... gracze I konkurencja niestety zapomniała :) 

 

Oto moje słowo na niedzielę!  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek ja całymi dniami nakur... w kwadraciki (Civilization 1 na Amidze pinćset plus! Plus :1_grinning:) więc nie mów mi o grafie i o zapominaniu przez graczy... Tęsknię i wyje za czasami kiedy to fun tzw. MIODNOŚĆ (pamiętacie to określenie z prasy branżowej?) wyznaczala główna ocenę, a nie oczojebne fajerwerki :38_worried:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taka hybryda może okazać się petarda! Jeśli to będzie sprzęt typu ps4/xone jeśli o osiągi chodzi I handheld/stacjonarka w jednym to bombowo!!! Czekam na oficjalne info.

Edytowane przez zdun
blad
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://m.ppe.pl/news/45220/nintendo-nx-to-konsola-przenosna-mamy-pierwsze-szczegoly.html

 

NX będzie konsolą przenośną z możliwością podłączania do TV

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

I taka hybryda może okazać się petarda! Jeśli to będzie sprzęt typu ps4/xone jeśli o osiągi chodzi I handheld/stacjonarka w jednym to bombowo!!! Czekam na oficjalne info.

Żonę mnie zabije jak znowu kupię konsole (no i VR też :24_stuck_out_tongue:)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wsparcia starych tytułów więc u mnie odpada na premierę i pewnie przez pierwsze półtora roku, aż będzie solidna baza gier na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, pablos_83 napisał:

Nie będzie wsparcia starych tytułów więc u mnie odpada na premierę i pewnie przez pierwsze półtora roku, aż będzie solidna baza gier na to

 

 

Wiiu z pełną kompatybilnościa wsteczna kosztuje dziś około 500 zł więc myślę że to dość dziwna wymówka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×