Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie telefonów Xiaomi, czy użytkuje ktoś z was telefon tej firmy i mógłby coś się wypowiedzieć na ten temat?, podzespoły ma zajebiste jak za taką kase, ale jak z wykonaniem tego telefonu ?, i zależy mi żeby był dobry aparat, żeby robił dobre zdjęcia przy sztucznym świetle.

Czekam na odp.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie telefonów Xiaomi, czy użytkuje ktoś z was telefon tej firmy i mógłby coś się wypowiedzieć na ten temat?, podzespoły ma zajebiste jak za taką kase, ale jak z wykonaniem tego telefonu ?, i zależy mi żeby był dobry aparat, żeby robił dobre zdjęcia przy sztucznym świetle.
Czekam na odp.
Dzięki.
Cześć. Ja posiadam model redmi 4a. Jest to pewnie jeden z najsłabszych i najtańszych modeli xiaomi ale ja w zasadzie tylko smartfona używam do wiadomo dzwonienia, smsów, internetu. Z aptek to głównie komunikatory i tapatalk, YT, do tego aplikacje PlayStation. Ja jak na razie jestem bardzo zadowolony. Telefon jest smukły, ładnie wykonany. Posiadam w białej wersji przód, tył złoty. Ekran ładny, zdjęcia nie chce pisać że są wspaniale. Zdjęcia robię głównie dzieciom. Ewentualnie jak coś musiałbym zapisać a nie mam kartki i długopisu to wtedy cykam foty. Uważam że robi ładne zdjęcia. Telefon kosztował 498 zł. Miałem wiele smartfonów w podobnej polce cenowej i ten jest zdecydowanie najlepszy. Wiadomo, że modele droższe tego producenta będą na pewno jeszcze lepsze.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie telefonów Xiaomi, czy użytkuje ktoś z was telefon tej firmy i mógłby coś się wypowiedzieć na ten temat?, podzespoły ma zajebiste jak za taką kase, ale jak z wykonaniem tego telefonu ?, i zależy mi żeby był dobry aparat, żeby robił dobre zdjęcia przy sztucznym świetle.
Czekam na odp.
Dzięki.

Mam Xiaomi Redmi Note 3 (Kate) od grudnia ubiegłego roku. Wszystko śmiga, nie ma żadnych problemów sprzętowych (a kupując ,, Chińczyka'' o to najbardziej się obawiałem).
Kiedy ja kupowałem telefon, Xiaomi dopiero raczkował na naszym rynku (jeden oficjalny dystrybutor, reszta to Januszem biznesu sprowadzający towar na własną rękę z Chin, często modele przeznaczone na tamten rynek).
Dziś dostaniesz ich telefon w większości sklepów z elektroniką.
Jeśli chodzi o wykonanie to nie mogę im nic zarzucić, do softu trzeba się przyzwyczaić (autorska nakładka na androida).
Co do jakości zdjęć - przy dobrym oświetleniu (sztuczne/naturalne) jest naprawdę dobrze, problemy z jakością zaczynają się przy gorszych warunkach oświetleniowych (tragedii nie ma, ale u konkurencji takie fotki wychodzą lepiej).

Co do opłacalności zakupu - relacja cena/możliwości gra na korzyść Xiaomi.
Za względnie małe pieniądze dostaniesz słuchawkę o bardzo dobrych parametrach technicznych.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, nie znam nikogo kto by miał ten telefon, a na różnych portalach gdzie jest 100 różnych opinii ciężko jest podjąć decyzje czy kupić czy nie.

Jak jest ktoś jeszcze kto ma Xiaomi to proszę o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 4 mam już jakiś czas.
Chwalę sobie ...zwłaszcza że dałem za niego 600 zł a nie 1300 z oficjalnej polskiej dystrybucji.
Robi wszystko co potrzebuje.
Co do zdjęć to tak jak pisał Hardy.
Na gearbest albo banggood można kupić.
Przesyłka idzie miesiąc ale kupujesz oryginał a nie nie wiadomo co jak na aliexpress.

Co do nakładki to mam Nova Launcher, Swype i Hover Chat.
Do zdjęć jest Open Csmera.
Pizza tym jest pełno styli do MIUI więc naprawdę można go zrobić pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sprowadzę z chin to nie mam co liczyć u nas na gwarancje ?
U nas i tak wysyłają do Chin.
Nie ma gdzie indziej innych części.
Jeżeli twierdzą że mają to mają zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2017 o 22:49, SephiroT napisał:

U nas i tak wysyłają do Chin.
Nie ma gdzie indziej innych części.
Jeżeli twierdzą że mają to mają zamienniki.

 

Wyprowadzę z błędu :P Polskim dystrybutorem (i jedynym w PL) firmy Xiaomi jest ABC DATA, więc muszą prowadzić serwis i naprawy serwisowe :P (lub mieć umowę z jakimś punktem serwisowym)...

 

Co do telefonu kupionego w Chinach, to hooy wie czy takie ABC DATA przyjmie tobie telefon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABC data wysyła do Chin albo używa zamienników bo nie ma oryginalnych części.

Sam wysyłam do Chin.

Robiłem research przed kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 2 gierki i usuwam te sterowanie nie jest dla mnie a podczas pol godzinnej rundki dlon mi dretwiala ze 3 razy :30vm3cw:
 

cc3a7be902025.jpg

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie możesz sobie pozmieniać, ale co prawda to prawda-dopiero przy 6calach wzwyż jest komfortowo.

Jak dla mnie najlepszy port gry do tej pory na androida. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o brak fizycznych przyciskow pod palcami :24_stuck_out_tongue: podczas jednej rundy przy obracaniu kamery poleciala przypadkowa seria z 10x.
Dla maniaka od biedy oczywiscie da sie grac i beda pewnie padaly rekordy.  Fajnie, ze to smiga i jest voice chat ale 70% graczy ktorych spotkasz to boty walczace ze sterowaniem :24_stuck_out_tongue: Najwiekszym problemem jest poruszanie sie z przycelowaniem i jednoczesne strzelanie bo dla mnie jest to niewykonalne i brakuje tego triggera.

Fortnite jest 100x bardziej dynamiczny i z tym budowaniem sterowanie bedzie jeszcze trudniejsze do opanowania. Ciekawe jak tam to ogarna.
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny moment że żałuję nie mając ifona. Mam konto na pc i konsoli z PC będzie można przenieść wszystko więc oby szybko się uwineli z wersją na robocika. Idealna gra na mobilne urządzenie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Siudak83 napisał:

Tak

 

Dzięki, w takim razie apka do wywalenia. Już w ogóle nie będzie w przyszłości również forum na tapatalku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×