Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Wchodzą dodatki do Battlefront.  Do września dostaniemy B1 i Titanfall 2

https://www.ea.com/news/coming-soon-to-access-summer-2017

No i gitara chciałem kupować bundle bf1 i t2 a tu poczekam i za £14 na rok w ea access będzie za free <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Wchodzą dodatki do Battlefront.  Do września dostaniemy B1 i Titanfall 2

https://www.ea.com/news/coming-soon-to-access-summer-2017

 

23 minut temu, Banan91PL napisał:

No i gitara chciałem kupować bundle bf1 i t2 a tu poczekam i za £14 na rok w ea access będzie za free <3

 

Oooo Panicze, a miałem też bundla kupować z Kanady za 35$ :24_stuck_out_tongue: uffff, dzięki @SephiroT za powstrzymanie mnie :)

 

Jupi!!! Ma cebulka się raduje :):) Zacnie w hooy się zapowiada na tym nowym XboxOne X (tym bardziej, że BF1 ma mieć wsparcie X, nie wiem jak z Titanfall...)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomosc dla tych co graja na PC i XO :)

Rewelacja, nawet dla gracza singlowego - za 15pln bedzie mozna zapoznac sie kampaniami BF1 i TF2.

I ktos mi powie ze granie to drogie hobby ;)

Odrobina cierpliwosci :) wymagana nic wiecej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MagEllan napisał:

Bardzo dobra wiadomosc dla tych co graja na PC i XO :)

Rewelacja, nawet dla gracza singlowego - za 15pln bedzie mozna zapoznac sie kampaniami BF1 i TF2.

I ktos mi powie ze granie to drogie hobby ;)

Odrobina cierpliwosci :) wymagana nic wiecej :)

 

 

I posiadanie np. Xbox-a :24_stuck_out_tongue: Bo Sony na szczęście nie dostarcza tak słabego contentu swoim użytkownikom :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 BTW: A pamiętacie jak EA się zapierało, że Titanfall 2 NIE JEST produktem dedykowanym do EAA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

No dedykowanym nie byl. Pojawia sie w tym samym czasie co BF1 ktory tez dedykowany EA Access nie byl.

EA podjelo dziwna decyzje zeby wypuscic 2 gry w podobnym czasie gdzie mimo roznic (czas akcji) sa to to gry z jednego gatunku wiec jedna z nich z pewnoscia wplynie na sprzedaz drugiej. To pewnie zaowocowalo informacjami ze skoro TF2 sprzedaje sie bez szalu to szybko trafi do EA Access lub spekulacjami ze wrzuca gre jeszcze wczesniej zeby zachecic ludzi do abo, i to pewnie te EA dementowalo.

 

Ale jakie to ma teraz znaczenie - patrzac na rozwoj EA/Origin access jedno jest pewne EA zapewnia tym ktorzy sa sklonni poczekac tanie granie (bardzo tanie granie).

 

Mam nawet slogan reklamowy - "Jesli nie musisz miec gry na premiere - graj w gry od EA tanio dzieki EA/Origin Access. Wszedzie tylko nie na PlayStation" :):):)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dają to jak najszybciej, i stało się ps4 mam tylko dla god of wara i days gone, teraz tylko ekipę na xboxie do Destiny 2 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, MagEllan napisał:

@DigitalMan_PL

No dedykowanym nie byl. Pojawia sie w tym samym czasie co BF1 ktory tez dedykowany EA Access nie byl.

EA podjelo dziwna decyzje zeby wypuscic 2 gry w podobnym czasie gdzie mimo roznic (czas akcji) sa to to gry z jednego gatunku wiec jedna z nich z pewnoscia wplynie na sprzedaz drugiej. To pewnie zaowocowalo informacjami ze skoro TF2 sprzedaje sie bez szalu to szybko trafi do EA Access lub spekulacjami ze wrzuca gre jeszcze wczesniej zeby zachecic ludzi do abo, i to pewnie te EA dementowalo.

 

Ale jakie to ma teraz znaczenie - patrzac na rozwoj EA/Origin access jedno jest pewne EA zapewnia tym ktorzy sa sklonni poczekac tanie granie (bardzo tanie granie).

 

Mam nawet slogan reklamowy - "Jesli nie musisz miec gry na premiere - graj w gry od EA tanio dzieki EA/Origin Access. Wszedzie tylko nie na PlayStation" :):):)

 

 

37 minut temu, Banan91PL napisał:

Niech dają to jak najszybciej, i stało się ps4 mam tylko dla god of wara i days gone, teraz tylko ekipę na xboxie do Destiny 2 

 

Panowie Ja myślę, że to M$ sypnął kasą pod stołem dla EA, BF1 i Titanfall 2 będą wspierały XboxOne X i nagle w EAA się pojawiają który to jest TYLKO na Xbox :)

Idealny ruch, EA ma fejm i drastyczny przypływ subskrypcji (na 99% rocznych), M$ ma GRUBE tytuły (i dobre) pokazujące moc konsoli X :)

 

Wszyscy głaszczą się po główkach zadowoleni... A Sony zerka zza filara z niedowierzaniem co się odyebało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, bo FU Sony za brak EAA. Człowiek coraz bardziej skłania się ku XoX na gwiazdkę. EA z tą usługą to strzał w 10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

 

Panowie Ja myślę, że to M$ sypnął kasą pod stołem dla EA, BF1 i Titanfall 2 będą wspierały XboxOne X i nagle w EAA się pojawiają który to jest TYLKO na Xbox :)

Idealny ruch, EA ma fejm i drastyczny przypływ subskrypcji (na 99% rocznych), M$ ma GRUBE tytuły (i dobre) pokazujące moc konsoli X :)

 

Wszyscy głaszczą się po główkach zadowoleni... A Sony zerka zza filara z niedowierzaniem co się odyebało...

 

Nie prosze pana te tytuly pojawia sie tez na PC w ramach Origin Access.

Mysle ze tutaj to EA ma jakas polityke, maja swoje slupki maja swoje wyliczenia ile to na EA Access zarabiaja.

To sie im musi oplacac.

 

Przyklad BF1 i TF2 trafia pewnie jako golasy bez dodatkow, wiec jesli ktos pomysli hmm 80pln za rok za 2 dobre gry z singlem i multi biore, potem sie wkreci i kupi dodatki zysk dla EA.

 

SW Battlefront bylo i pewnie sporo osob kupilo dodatki ktore teraz trafia do EA/Origin Access.

 

Wydaje mi sie ze tutaj MS nie musi sypac kasa.

 

Bardzo jestem ciekaw czy EA podaje zyski z EA access w raportach - jesli ta usluga zarabia dobrze - to w koncu mozna powiedziec ze ktos znalazl zloty srodek miedzy tania zawartoscia abonamentowa (cos co podoba sie klientom) i dobrym modelem biznesowym (cos co przynosi kasiorke).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mniej więcej działa? Gry dodane do usługi są dostępne cały czas? Czy raczej jak w plusie ze co miesiąc rotacja? Btw: bf1 i tf2 wspierają ps4pro wiec to ze będą wspierać x to nic nadzwyczajnego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Jak to mniej więcej działa? Gry dodane do usługi są dostępne cały czas? Czy raczej jak w plusie ze co miesiąc rotacja? Btw: bf1 i tf2 wspierają ps4pro wiec to ze będą wspierać x to nic nadzwyczajnego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dostępne cały czas

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:

Jak to mniej więcej działa? Gry dodane do usługi są dostępne cały czas? Czy raczej jak w plusie ze co miesiąc rotacja? Btw: bf1 i tf2 wspierają ps4pro wiec to ze będą wspierać x to nic nadzwyczajnego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Doprecyzuje to co napisal @Banan91PL

 

Gry do Vault (skarbiec? kij wie jak to PL przetlumaczyli) sa dodawane i tam zostaja. W przeciwienstwie do PS+ i GWG nie ma czegos takiego jak regularnosc - czyli EA raz na jakis czas oglasza ze cos dorzuca ale poprzednie gry zostaja dalej.

 

Gry ktore sa nazwijmy to rotacyjne to zazwyczaj gry ktore sa w wersji trial (w przeciwienstwie do pelniakow) jak np badz pierwszy i wyproboj gre X przez Y godzin. Aktualnie chyba jeszcze jest dostepna w tej sposob MS Andromeda.

 

Wypisanie sie z uslugi jest tez bardzo proste i przejszyste jakie byc powinno - czyli kupujesz dajmy na to  miesiac/rok ale nie wiesz czy bedziesz przedluzal czy nie a nie chcesz o tym pamietac za ilest tam dni/miesiecy. Jak tylko aktywujesz usluge dokonujesz jej anulacji w paru prostych krokach. I z glowy.

 

Budowanie taniej biblioteki gier jest swietnym pomyslem - nawet singlowy gracz albo gracz ktory nie jest pewny czy tytul mu przypasi moze za 15 pln ograc X tytulow i albo zaplacic abo i w ramach niego ogrywac co jest w Vault albo olac abo i tytul kupic np na plycie. Tutaj mialem mieszane odczucia bo jakby nie patrzec "zagraj przed innymi", ktore pozniej jest zamieniane na "try before buy" mozna traktowac jako platne dema a to uwazam za niecna praktyke. Niemniej wielu rozczarowalo sie andromeda a wielu z tych ktorzy wykorzystali do co minuty 10h dostepne w EA/Origin Access moglo podjac swiadoma decyzje o zakupie - i to chyba warte jest tych 15pln.

 

Lista gier:

z podzialem na plaforme XO/PC: https://en.wikipedia.org/wiki/EA_Access

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem ze multi tez jest dostępne? (Chodzi o podstawkę bo premium w bf1 to się prędko nie spodziewam)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Ok rozumiem ze multi tez jest dostępne? (Chodzi o podstawkę bo premium w bf1 to się prędko nie spodziewam)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak to normalne pełne wersje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OA_vault_hero_3600x900_en_ww_Titanfall2.

Gry z The Vault

  • Już ponad 70 gier i wciąż rośnie. Wykup abonament Origin Access i powiększ swoją bibliotekę gier
  • 1 sierpnia gra Titanfall 2 trafia do skarbnicy The Vault – wykup abonament już teraz i przygotuj się na zrzucenie tytanów od razu pierwszego dnia!

 

zrodlo: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/origin-access/vault-games

 

smiem domniemac ze EA Access dostanie TF2 w tym samym czasie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grecky napisał:

Szkoda tylko, że te 66GB instalowało się na dysku chyba z 2 godziny :ziobro: 

 

cyfrowa dystrybucja taka piekna :1_grinning::1_grinning::1_grinning:

A tak serio to i tak w miare szybko, u mnie niestety trwalo to dluzej.... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wiele dobrego wyczytałem o tej grze to jak trafiła do EA Access to nie mogłem przegapić okazji by w to pograć i muszę powiedzieć - WOW. Ten Titanfall 2 jest ... zajebisty. Klimaty takie ciut około Killzonowe więc dla mnie w sam raz. Gameplay super, grafika piękna, polski dubbing aż tak mi nie ciąży, dźwięki i muzyka całkiem fajne. Sterowanie intuicyjne...no i im dalej w las tym lepiej. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako, że wiele dobrego wyczytałem o tej grze to jak trafiła do EA Access to nie mogłem przegapić okazji by w to pograć i muszę powiedzieć - WOW. Ten Titanfall 2 jest ... zajebisty. Klimaty takie ciut około Killzonowe więc dla mnie w sam raz. Gameplay super, grafika piękna, polski dubbing aż tak mi nie ciąży, dźwięki i muzyka całkiem fajne. Sterowanie intuicyjne...no i im dalej w las tym lepiej. Zobaczymy co będzie dalej.
A dalej to będzie BF1 bo też jest w EAA

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem główną kampanie - ponownie wow!

Wiem, że gra wyszła w tamtym roku, ale to dla mnie póki co najmilsze zaskoczenie "tego" roku. Świetnie się w to grało. Nie wiem czy w multi jakoś zabawie bo w sumie lista gier do ogrania ciągle się powiększa.

Polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single bf1 i tf2 mam na liście do ogrania, co prawda pewnie orgin access ale z tego co widzę spokojnie w obu bede miał okolice 60fps wiec powinno byc ok, graficznie (ograłem tylko darmoszke bez abonamentu) samouczek tf2 i otwarcie bf1 bardzo fajne, ale ogram pewnie dopiero na jesieni bo za dużo rozgrzebanych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pobierać NHL 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×