Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z przewidywaniami. Niestety w najbliższym okresie to będzie jedyna pełna gra.

 

Może dodatki do B1 dorzucą na otarcie łez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Banan91PL napisał:

Andromeda już dostępna w ramach abonamentu ;))

 

Podobno drewno w hooy :24_stuck_out_tongue: słyszałem nawet, że judzie nie byli się w stanie zmusić aby to ograć do końca :24_stuck_out_tongue:

 

Co nie zmienia faktu, że TAKO CEBULKĘ bierę od ręki... :)

 

THX za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która spędziła w Andromedzie kilkadziesiąt godzin mogę potwierdzić, że to.... nie jest słaba gra. Wkleję swoją opinię z innego tematu 

 

W dniu 1.08.2017 o 19:26, Grecky napisał:

Bo to dobra gra jest (szczególnie po patchach), ale internetowe przegrywy, których jedynym sukcesem w życiu jest wytarcie do czysta penisa po zakręceniu śmigłem podchwyciły te śmieszne gify z mimiką, no i masz babo placek. To nie przypadek, że najwięcej jadu wylewa się ze strony osób, które nie grały. 

 

Wiadomo, to żadna wybitna pozycja. Z czasem zauważa się coraz więcej dróg na łatwiznę, jakie obrali w trakcie tworzenia deweloperzy, ale ja po blisko 100h spędzonych w Andromedzie jestem zadowolony. Solidna kosmiczna przygoda, która ma swoje momenty. Jednocześnie można żałować, że zabrakło ostatecznych szlifów, które prawdopodobnie zaprzepaściły szansę na ciekawą trylogię. Ech. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu co taka cisza?

Wszyscy PC/Xbox z abo zapadli w sen zimowy?

 

moze NFS:P nikogo, ale dalej dostepne jest 10h zabawy okrojone do 1 aktu.

A od jutra bedzie SW BF2 takze 10h.

Moim zdaniem warto sprawdzic na wlasnej skorze ze ktorys z tytulow podejdzie. No chyba ze tu sami oszczedni i nie beda marnowac transferu na marne 10h/na gre i czekaja az pelniaki trafia do Access.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MagEllan napisał:

A tu co taka cisza?

Wszyscy PC/Xbox z abo zapadli w sen zimowy?

 

moze NFS:P nikogo, ale dalej dostepne jest 10h zabawy okrojone do 1 aktu.

A od jutra bedzie SW BF2 takze 10h.

Moim zdaniem warto sprawdzic na wlasnej skorze ze ktorys z tytulow podejdzie. No chyba ze tu sami oszczedni i nie beda marnowac transferu na marne 10h/na gre i czekaja az pelniaki trafia do Access.

 

 

 

BF2 to chyba już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, TeraJacek napisał:

 

 

BF2 to chyba już jest.

 

No niby napisalli od listopada 9. ale kij wie w jakiej strefie czasowej na PC jeszcze nie wyswietlil mi sie przycisk pobierz.

 

Edyta: a masz racje mozna juz pobierac, cos mi sie klient zglitchowal i wczesniej nie mialem przycisku pobierz... no ale problem sam sie rozwiazal.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Córa właśnie katuje Simsy na XBoxie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3 już dostępny. Dla mnie super bo 2 i 3 nie miałem okazji sprawdzić.

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, hacker25 napisał:

Dead Space 3 już dostępny. Dla mnie super bo 2 i 3 nie miałem okazji sprawdzić.

 

Zgadzam sie z @kill - Dead Space to dla mnie 1 > 2 >>>>>>>>>>>>>> 3 

Dwojka tez dobra, ale stracila troche z klimatu przez to ze wiekszy blood bath masz. 3ka to przecietniak ot taki sobie TPS gdzie shoot the limbs ma duzo mniejsze znaczenie (a to cos za co polubilem bardzo 1 czesc). I z masa innych dziwnych decyzji.....

No chyba ze masz tak jak ja z samej ciekawosci chcesz ograc cala trylogie zeby samemu wyrobic sobie opinie. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Battlefield 1 jest w ea access ze wszystkimi dodatkami?
Tak i Gold na 5 lat gratis...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie mozna napisac, ze okrojona wersja demo? Gdyby nie pare perelek ze wstecznej to same ea crapy jak to maja w zwyczaju.

 

Jescze titanfall 2

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie demo tylko podstawka (chyba). Dla samego Titanfall warto ea kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Battlefield 1 jest w ea access ze wszystkimi dodatkami?

 

Jest to podstawowa wersja gry. 

Daleko temu od dema. 

 

Niemniej patrzac na historie EA Access dodaja po dlugim bo dlugim czasie i dodatki do gier. pierwszy SW BF tez byl golas, a potem dorzucili pakiet dodatkow do EA access. 

 

Moje zdanie na temat EA Access - swietne jesli malym kosztem chcemy cos wyprobowac. za 5$ (czy tam 15pln) mamy miesiac w ktory mozna spokojnie ograc pare singlowych kapanii czy pomniejszych gierek (Orwell polecam tego indyka), i wyrobic sobie opinie. 

Uwazam ze taka cena to smieszne pieniadze chocby za sama kampanie w Titanfall2 ktora to jest moim zdaniem jedna z najlepszych w grach ktore nastawione sa na multi. Nie jest moze zbyt dluga, ale sie klei pod kazdym wzgledem. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Titanfall 2 kampania jest swietna ale mimo, ze strzelanie jest idealne to nie potrafila mnie ta gra w trybie multi dluzej przy ekranie przytrzymać. Battlefield to solidna seria ktorej multi zawsze stawiam wyzej niz coda(tutaj stawiam wyzej kampanie) ale cala reszta ich gier to niestety w mojej ocenie slabiaki a najnowsze propozycje to typowe lootboxowe maszynki do robienia pieniedzy.  Dlatego szkoda, ze battlefield nie jest wydany w calosci ale tanio teraz lata, na psn promka gdzie za 79 cala gra plus wszystkie dodatki. Bez sensu byloby chyba kupic season passa a podstawke miec w abonamencie

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, BułkazSzynką napisał:

Dlatego szkoda, ze battlefield nie jest wydany w calosci ale tanio teraz lata, na psn promka gdzie za 79 cala gra plus wszystkie dodatki. Bez sensu byloby chyba kupic season passa a podstawke miec w abonamencie

 

No masz jeszcze jakiegos NFS w ramach abo a poki masz abo oplacony to Orwell jak pisalem idealny na 1 max 2 wieczory indyk i fajnie zrobiony. 

Jesli jednak interesuje ciebie multi to fakt nie ma sensu placic abo bo w cenie rocznego mozesz miec gre + dodatki i grac kiedy chcesz i jak chcesz tu sie zgadzam. 

To zwyczajowa pulapka abonamentow niby jest tanio, ale jesli placimy je przez pare lat to moze sie okazac ze w wielu wypadach taniej po prostu kupic gry. Dlatego ja EA Access traktuje w kategorii - raz na jakis czas na miesiac moge kupic.

Porownujac tylko kamanie jako gracz singlowy to TF2 >>>> BF1. BF1 mial swoje momenty, byl dobry ale sie wg mnie nie wybijal niczym szczegolnym. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos premium dla BF1 to teraz jest za 45zl na x.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×