Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak już jest ostatnio że EA skupia się na sportówkach, ale Dragon Age Inkwizycja już stoi w kolejce do wskoczenia do abonamentu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trial przyda się przed nowym Need For Speedem, bo jest to wielka niewiadoma jeśli chodzi o model jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygasło mi 28 czerwca i nie przedłużam jak na razie bo za dużo gier na horyzoncie i dysku ogólnie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra raz dana do EA Access będzię już dożywotnio dostępna ?

 

BTW Gry trzeba zassać na dysk, żeby pociorać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra raz dana do EA Access będzię już dożywotnio dostępna ?

 

BTW Gry trzeba zassać na dysk, żeby pociorać ?

 

Gry, które zostały dodane do katalogu, zostają tam dożywotnio.

Wybrany tytuł musisz sobie pobrać na dysk konsoli, gdy abonament jest opłacony, możesz grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem w tej usłudze, jak się wejdzie w daną grę to są opcje: "zainstaluj", ale też niżej "kup" i obok dwie ceny, z czego druga niższa ma dopisek "z ea access".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jak kupisz grę w niższej cenie to będziesz mógł ją używać pomimo wygaśnięcia abonamentu ea access?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach EA Access dostajesz rabat (chyba 20% 10%) na wszystkie gry od EA.

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jak kupisz grę w niższej cenie to będziesz mógł ją używać pomimo wygaśnięcia abonamentu ea access?

Może o to chodzi. Już się bałem że mimo abonamentu mnie obciążą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o małą pomoc. Da się kupić EA Access za pomocą paypala? Mam tylko opcję dodania karty kredytowej, a wolałbym czegoś takiego unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można uzyć PayPal albo zwykła karta płatnicza bądź kredytowa, ewentualnie przedpłacona (coś takiego KLIK).

 

*Wyjątki:

- Czasami w zestawach z konsolą można znaleźć cyfrowy KOD z miesięcznym dostępem do EA Access.

 

PS. Możliwe że EA udostępnij kiedyś kody prepaid do tej usługi, sporo się o tym pisze na ich forach.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że płatności paypal nigdzie nie widzę, jest tylko "dodaj kartę" i nic więcej, czy z pozycji PC czy z Xbox'a. Co robię źle? Anybody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj w ustawieniach xboxa konto paypal, a się pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy DA będzie dostępne w usłudze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy DA będzie dostępne w usłudze?

Na E3 mówili bodajże, że sierpniu, jak dobrze pamiętam.

 

Dodaj w ustawieniach xboxa konto paypal, a się pojawi :)

Dodałem. Dupa, prosi mnie o dodanie karty kredytowej do Paypala, dziwne. Całe życie tego unikałem - mam ogromne problemy z zaufaniem. Wychodzi na to, że będę musiał normalnie zakupić i najwyżej po zakupie, te dane wywalić / zmienić czy cokolwiek. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zwryfikowane konto PayPal?

W sumie to i tak bez znaczenia, PayPal również udostępnij Twoje dane osobowe do Microsoftu.

Możesz ewentualnie nabyć w swoim banku kartę przedpłaconą na którą będziesz sobie przelewał środki a następnie płacił w usługach internetowych takich jak EA Access czy Xbox Live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kupiłem, dzięki panowie za pomoc. Zrobiłem to po bożemu i 6 gier w kolejce już jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EAA dostaniemy wcześniej dostęp do Star Wars Battlefront i oczywiście 10% zniżki :)

http://www.ppe.pl/news-37452-posiadacze_xboksow_one_zagraja_wczesniej_w_star_wars__battlefront.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest absolutnie super usługa. Po różnych opiniach o becie z pewnością najpierw pogram w SWB zanim podejmę decyzję o zakupie. Nawet jeśli to będzie tylko godzina.

 

Dzisiaj sprawdziłem dlaczego nowy golf od EA Sports zajmuje pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży w UK. Rory Mcilroy PGA Tour możemy sprawdzić aż przez 10 godzin! I powiem Wam, że gdyby gra była "trochę" tańsza niż 269pln (lol), to chyba bym kupił, bo jest zwyczajnie bardzo dobra. Chętnie dam jej jednak szansę jak już trafi na stałe jako pełna gra w EA Access The Vault ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest absolutnie super usługa. Po różnych opiniach o becie z pewnością najpierw pogram w SWB zanim podejmę decyzję o zakupie. Nawet jeśli to będzie tylko godzina.

 

Dzisiaj sprawdziłem dlaczego nowy golf od EA Sports zajmuje pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży w UK. Rory Mcilroy PGA Tour możemy sprawdzić aż przez 10 godzin! I powiem Wam, że gdyby gra była "trochę" tańsza niż 269pln (lol), to chyba bym kupił, bo jest zwyczajnie bardzo dobra. Chętnie dam jej jednak szansę jak już trafi na stałe jako pełna gra w EA Access The Vault ;)

Sam bym pograł w dobrego golfa, ostatni raz chyba 100 lat temu grałem. Może wypróbuję skoro rekomendujesz, ale najpierw trzeba reszte ograć, bo tyle tego jest :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EAA dostaniemy wcześniej dostęp do Star Wars Battlefront i oczywiście 10% zniżki :)

http://www.ppe.pl/news-37452-posiadacze_xboksow_one_zagraja_wczesniej_w_star_wars__battlefront.html

 

Świetna wiadomość, jeżeli będzie można przez 6h za darmo grać w pełną wersję gry, to w zupełności mi wystarczy aby podjąć decyzje o zakupie.

Podobna oferta pojawiła się między innymi w przypadku premiery Battlefield: Hardline oraz Dragon Age, poza tym wszystkie produkcje EA są wrzucane do usługi przynajmniej 5 dni przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno głupie pytanie: ten Rory Mcilroy PGA Tour można pograć 10h liczy się od uruchomienia? Czyli czystej gry 10h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×