Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się skuszę na tego EA Access i tutaj pytanko. Czy mozna płacić wirtualną kartą ING? Na Aliexpress zadziałało, więc jeżeli tutaj też by dało radę, to byłbym rad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem zwykłą kartą płatniczą(nie kredytową), ING z funkjcą płatności internetowych.

 

Takie coś znalazłem na innym forum :

 

1) Karta kredytowa (banalne jeżeli posiadacie kredytów-kę możecie ją podczepić pod płatności live i jest po sprawie, ściąga płatność z automatu i możecie cieszyć się przywilejami konta ea access)

2) Karta przedpłacona więcej info znajdziecie na stronach banku np. http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze...oladowaniem/karta-prepaid-z-doladowaniem.html, najprościej pisząc macie możliwość zakupienia wirtualnej karty kredytowej dostajecie wszystkie przywileje potrzebne do zakupów w necie a ograniczeni jesteście kwotą dostępnych środków na swoim koncie, na allegro macie tego trochę http://allegro.pl/listing/listing.p...rzedpłacona&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-0113 postępujecie jak w punkcie 1 dodajecie na koncie live kartę i możecie kupować abo ea access.

3) PayPal- konto musi być zweryfikowane (paypal puszcza dwa malutkie przelewy na wasz rachunek bankowy gdy je otrzymacie musicie wysokość kwoty podać na swoim profilu paypal) na koncie paypal musicie posiadać 80 pln (abo rok na es access 79.99 pln), jeżeli spełniacie te warunki możecie dodać płatność w live - paypal a następnie na konsoli zakupić abo ea access.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie bez happy endu :/ zablokowalo 180 zł a subskrypcji brak. Kurde, człowiek chciał pograć a teraz się będzie męczył z pomocą techniczną

Elektronika mnie nie lubi. Co ma się spieprzyc, to sie spieprzy... Xbox dno, uciekam na WiiU

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wykupiłem EA Access poprzez wirtualną kartę VISA w ING, więc jeśli ktoś ma konto w tym banku to polecam nie bawić się w żadne paypall itp. tylko założyć wirtualną kartę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ING zero prblemòw po sekundzie się aktywował miesięczny dostęp :) Spoko usługa pograłem wieczorem w Titanfall ... i faktycznie szybko sié nudzi wole halo ale za takà cene miesiàc można pograć spoko plus te triale . Od tej pory 5 razy się zastanowię jak wezmę coś od EA :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, Peggle 2 wymiata i się nie nudzi, za roczny dostęp mam tyle gier do niezobowiązującej zabawy (jakkolwiek by to nie brzmiało :D ), że grzechem byłoby go za te pieniądze go nie wykupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak. Ja ograłem Ufc, jeszcze czeka Bf, może zerknę na któryś Madden.

Normalnie bym żadnej z tych gier nie kupił, ale za tą cenę warto.

No i nadejdzie też czas na DA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was mógł Rivalsa sprawdzić czy działa, byłbym wdzięczny. Najpierw samouczki na po obu stronach barykady działają, a potem już chcąc grać, kręci się w kółko "kółko" loadingu i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was mógł Rivalsa sprawdzić czy działa, byłbym wdzięczny. Najpierw samouczki na po obu stronach barykady działają, a potem już chcąc grać, kręci się w kółko "kółko" loadingu i nic się nie dzieje.

Może jeszcze nie pobrało całości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno całość pobrało. Najwyżej wywalę i zainstaluję jeszcze raz. Wczoraj przypomniałem sobie, dlaczego sprzedałem FIFĘ 15, zagrałem 3 mecze i out z dysku. UFC też przetestowałem i też jakoś to nie dla mnie. Został jeszcze NHL, bo NBA Live raczej nie przypadnie mi do gustu, gdy grało się wcześniej w produkcje od 2k. Czuję się trochę jak w czasach C64, Pegazusa, czy wczesnym PC w latach 90. Człowiek ma tyle gier, że nie ogarnia jednej w 100% tylko non stop coś przegląda, testuje, pogrywa z lekka i bach następna, a tu jeszcze tyle tytułów do ogrania :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - mnie się już dawno miejsce skończyło - wczoraj dokupiłem zewnętrzny dysk 2TB, kilka minut i cały EA Access powędrował na niego. Zielono mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzialaja te triale z ea , maddenik sie zbliza zeby pograć przed pre musze miec na niego preorder czy wystaczy abo aktywny ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzialaja te triale z ea , maddenik sie zbliza zeby pograć przed pre musze miec na niego preorder czy wystaczy abo aktywny ? :)

Aktywny abo i grasz przez określony czas. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madden już dostępny do pobrania. Jak ktoś jest ciekawy może pobrać i zobaczyć jak wygląda najbardziej dopracowana gra sportowa od ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w Maddena kilka h i to .... praktycznie ta sama gra co w tamtym roku :) Nawet entrance do meczu zrobiony identycznie podobnie jak scoreboardy , przy tutorialu pachaniało dodaniem jakiegoś trybunz fabułkà i slo mo ale to tylko taki wstęp dla świerzakòw się okazał . Generalnie się ... cieszę bo pogram te 10 h i nie będę miał presji jakiejś wielkiej na ten moment , spoko te triale bez kitu czekam na nfsa i battelfonta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA dorzuca gry systematycznie, czy jak im się chce? 

Obstawiam, że następny zrzut  gier będzie za rok. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to obstawiam, że będzie rzut w listopadzie, z okazji wstecznej kompatybilności i pewno zaczną od ME1. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF Hardline mogą wrzucić przed premierą Star Wars Battlefront.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF Hardline to byłaby dobra wrzuta. 

 

Też w sumie nie mają bardzo co wrzucać oprócz jakichś tam aktualizacji gier sportowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią kilka gier z emulacji przyjał jak właśnie Mass 1 czy Skate :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportowe wrzuca jak już będzie następny numerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wcześniej: pierwszy kwartał 2016 Madden i NHL, Fifa drugi kwartał (maj lub czerwiec). NBA jak będzie crapem to bardzo szybko trafi do usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×