Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

1430254424_halo5_keyart_horiz_final.jpg

 

Producent: 343Industries

Wydawca: Microsoft Studios

Platforma: Xbox One

Data wydania: 27 października 2015

 

Halo 5: Guardians to następny rozdział w sadze o Master Chiefie.

Niepowstrzymana siła zagraża galaktyce, a Master Chief zaginął. Epicki rozmach i dwa nowe tryby wieloosobowe wyznaczają największy przełom w historii Halo.

 

Kampania:

Nowa, dynamiczna historia tocząca się na przestrzeni całej galaktyki – graj jako Master Chief i Spartan Locke i weź udział w polowaniu, które toczy się w trzech nowych światach.

Tryb współpracy:

Drużyna to Twoja broń - wybierz sposób osiągania celów, grając z postaciami sterowanymi przez grę lub ze znajomymi w czteroosobowym trybie współpracy.

Warzone:

Nowy, rozbudowany tryb wieloosobowy z drużynami liczącymi 24 graczy i postaciami sterowanymi przez grę zarówno po stronie przyjaciół, jak i wrogów.

To nieprzerwana akcja, w której musisz zrealizować różne cele, walcząc ze Spartanami, armią Covenant i Prekursorami.

 

Ja się nastawiam bardziej na multiplayer ale singla też obadam.

Kolekcjonerka a szczególnie limitowana wersja jest ...uuh, ale cena pewnie poraża.

 

Limitowane wydanie kolekcjonerskie:

e4_YOSWmh.jpg ZNGwo_FPh.jpg

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak old school :) Zwłaszcza że można włàczyć na chwilé a nie farmić godzinami żeby jakieś wariacje wariacji zdobyć ( albo i nie :) ) . Taka tam moja opinia o Bungie these days :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcemy zdobyć wszystko w Halo w multi to też jest pewnego rodzaju farma do potęgi :) Nie ma znaczenia czy PVP czy PVE, farma to farma :P
Farma przez całe życie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w czasie kiedy w Halo możesz zdobyć wszystko w Destiny dostaniesz kilka przedmiotów, które za niedługo będą bezwartościowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam @Patricko wiem że byś pograł :) Ale faktycznie chyba tylko lektor odròżnia to multi i te randomowe pukawki od pvp z destiny . Co ogòlnie nie jest złe bo tamto multi świetne było , reszta delikatnie mòwiac nie trafiła w me gusta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dużo gorsze od farmy jest wypuszczanie płatnych dlc, bez których dalsze granie jest praktycznie niemożliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba, przecież DLC musi być :biggrin: Jak myślicie, że teraz na Halo nie zaczną doić to życzę powodzenia :P

Już mowa o mikrotransakcjach jest, a co dopiero jak zaczną sypać DLC'kami.

 

W Halo uwielbiam w multi brak zróżnicowania. Każdy gra tym samym i po power-upy kto pierwszy ten lepszy, tak jak za starych czasów.

To co Bungie odyebało w Destiny w PVP, to się rzygać chce jak to widzę. Jeszcze cały czas mieszają przy broniach, przez to w ogóle jest niegrywalne.

PVP w Destiny to gówno, pytanie jak to będzie wyglądać w Halo 5 po tych wszystkich zmianach, bo w becie w Destiny też się cudownie grało, a finalna wersja gry zweryfikowała wszystko.

 

Halo - jedna jedyna gierka, której zazdroszczę Xboxowi, bo po dziś dzień, nic go nie było w stanie przebić na innych konsolach czy PC.

Każda inna gra ma alternatywę, ale Halo jest tylko jedno :P Chociaż bardzo niepokojąco wyglądają te wszystkie super ataki, dosłownie jakbym Destiny oglądał i widać, że się na tym wzorowali.

Kto grał to na pewno przytaknie, bo nie mam tutaj na celu żadnych podśmiechujek, tylko po prostu stwierdzam fakta :) Jak widziałem ten lot supermana w ziemię, to dosłownie atak tytana.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Podobne odczucia jak ty w stosunku do Halo ja mam do Gearsów  :P Też jest to jedyna gra, której zazdroszczę MS. 

 

Co do pvp w Destiny to na początku grało mi się bardzo dobrze. Do czasu aż Bungie stwierdziło, że lepiej zbalansuje bronie.... co z tego wyszło wszyscy wiedzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się kilka nowych filmów na których można zobaczyć sporo soczystego strzelania.

Rozgrywka jest bardzo dynamiczna a oprawa wizuwalna na najwyższym poziomie.

 

 

 

Limitowana edycja zestawu konsoli również wygląda zacnie.

Dla fanów to prawdziwa gratka.

 

718x305_xboxonehalo5.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera coraz blizej, jak ktos bedzie grac to dodawac gametag : Rhil CK
 

@Patricko to jest osobny tryb Warzone to z botamim a po co one tam sa..sa one po to zeby przejac baze.

W sensie np w Destiny przejmujesz punkty a b c stojac na fladze.

W trybie Warzone, nie ma flag , a zeby przejac baze to  musisz wyeliminowac wszystkich obroncow i dopiero wtedy pojawia sie "pasek" przejmowania.

 

 

Edit: wczoraj pojawil sie opening cinematic jak ktos nie widzial:

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne, jedna gra już pokazała jak boty mogą zniszczyć tryb online. Zresztą Warzone to nie jest to czym Halo słynie, tylko TDM, dla prawdziwych koksów XD

Zresztą, teraz konkretne zmiany w balansie w Destiny, więc dla mnie osobiście Halo do obejrzenia na YT, a nie ukrywam że tylko z powodu tej gry bym kupił XO (o ile bym w ogóle o tym myślał :) ). Mimo wszystko będę obserwować i zobaczymy na ile społeczność Halo polubi tą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wem ze tryb Warzone to tylko "dodatek" ktorego w ogole nie musieliby dodawac. I on mnie tez srednio obchodzi.

Generalnie w Halo troche pogralem, jesli chodzi o samo pvp to mam z 3x wiecej godzin przegranych niz  w Destiny.

Bete h5 ogralem i dla mnie trzyma poziom. 

Wczesniej mowiles cos o skilach spartan. Co jest zywcem wyjete z Destiny to moze nie ground stomp, a Shoulder charge. To wyglada identycznie jak w destiny.

Czy to mi sie podoba czy nie to juz inna sprawa, dla mnie wszystko poza chwytaniem sie gzymsow mogliby usunac i gra by nie stracila nic.

Dla mnie Halo jesli chodzi o multi to przedewszystkim  genialne mapy oraz kontrola power-wep/upow.

Poczekamy zobaczymy, kto wie moze dostaniesz od brodatego pana kiedys konsole i tez pograsz=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare info bo z czerwca, jakos przeoczylem.

Raz ze te karty nie sa p2win, dlatego ze kazdy moze je odblokowac grajac normalnie. Nie odblokowac, a raczej dostac randomowa karte, ktora bedzie mozna uzyc  tylko i wylacznie w trybie Warzone.

Jednakze dostac ta karte bedzie mozna grajac w kazdy trybie multiplayer.

4:20 najlepsze info.

323 jakis procent ze sprzedanych req pack, bedzie wrzucalo do puli nagrod turniejowych. 

Takie micro-transakcje to sobie moga byc=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty są zdaje się w Forzy nowej też tak ? Spoko jeżeli za tym się nie kryją mikropłatności i będzie osobny tryb to może być doa urozmaicenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Kiedyś ograłem z bratem na Xboxie Halo 3. Cholernie nudna kampania, gdzie akcja zaczęła być ciekawa pod sam koniec gry. Po obejrzeniu Halo: Forward unto dawn wsiadłem do hypetrainu i pobieram Master Chief Collection  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapka z warzone.

 

 

The rig

 

"Nowy" Empire - inne powerweapon w becie byly 2x sniper,  teraz jest plasma

 

Nowa mapka z breakeout

 

 

CTF 

 

Reklama

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysypało tych filmików na szczęście jest w co grać i nie ma co się hajpić niepotrzebnie :) Ale generalnie jaram się , wygląda to bardzo miodnie i dynamicznie a multi dzięki różnym trybom zapowiada się po prostu wspaniale ( FuT i Forza trochę mnie oswoiły z tymi kartami ostatnio więc pogiercuję i pozbieram co bieco :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogramy. 

Ja juz sie nie moge doczekac multi.

Po becie mam taki niedosyt ze hey.

Poki co jest destiny, ale za miesiac bedzie sie dzialo=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaliczyłem Halo 2. Bezczelne outro  :mellow:

Dzisiaj odpalam Halo 3, które kiedyś przeszedłem w COOPie z brate... tym razem będę mógł skupić się na grze  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×