Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking system - pojawil sie 4 dni temu, wiem wiem , wiec jak ktos widzial to nie psioczyc;p

Na samym koncu sa dwa slowa o krotko terminowym banowaniu za wychodzenie z meczy/afk/samobojstwa itp

 

7 dni hype hype

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot.com/articles/halo-5-to-be-played-on-worlds-biggest-aerial-scree/1100-6431575/

 

Wielki ekran z pierwszymi 15 min Halo 5 będzie latał 609m nad powierzchnią Sydney, widoczny z ok 3km  :thumbsup:

Dzieki za link, jednak nie sam ekran jest interesujacy z tego, a to ze bedziemy mieli 9gb day one path:

"Halo 5 will also have a day one update at launch, which weighs in at 9GB."

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jeszcze poczekam z zakupem ☺ narazie gram w 1 na heroicu także idzie wolno ☺ bo i czasu na granie nie za dużo ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiś cynk jak w weekend można było by gdzieś już wyrwać :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za link, jednak nie sam ekran jest interesujacy z tego, a to ze bedziemy mieli 9gb day one path:

"Halo 5 will also have a day one update at launch, which weighs in at 9GB."

Nie tyle patch, co po prostu zawartość nie zmieściła się na 1 płycie blu-ray. Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Custom" game, a raczej pokaz tego co mozna zrobic wcustom ...ja chce to juz!

Wiadomo, ze akurat ta gra(ustawienia) zachacza o absurd, ale chodzi o to co bedzie mozna zrobic cud!

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda cudnie, tylko jak znaleźć czas na dwie konsole? ;)

Simply...ja od ps4 odlaczylem kable;p

 

 

Moi ulubiency z H2A zaczynaja streamowac custom game.

Zadnych spoilerow pvp only polecam:

 

http://www.twitch.tv/fearitself

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/BMthCepuzM8

Polski dubbing, nie ma opcji zmiany na same polskie napisy. Zmiana regiony konsoli, też nic nie daje. Szkoda...

Taka sama kupa jak z Killzonem Shadow Fall, ale potem dodali to w patchu. Nie brzmi to źle. Całkiem spoko powiedziałbym, ale to, że nie ma opcji z napisami to karna parówa się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić żeby uniknąć dubbingu / mieć wybór ? Bez jaj że się nie da , ja chce mieć ang spikera w multi jak coś zamawiam z zagranicy lol :)

Edit : A doczytałem , to trzeba wybierać między full pl a full eng i za kaźdym razem zmieniać język w dashu tak ? Co za bezsens :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, póki co full pl, lub full Inglisz :-)

Może w jakimś patchu, dadzą opcję.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh multika to zazdroszczę jak cholera. Warzone to tam pryszcz dla nupów, ale areny to sam miód.

No, ale szkoda hajsów, tym bardziej że osobiście mam w co grać.

Mimo wszystko Xboty mają fajną końcówkę roku, oby na tym się nie skończyło, życzę tego wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będe starał się dorwać gdzieś , jak mi się uda zasiadam jescze dziś woeczorem :) Przez te wasze filmy straciłem ochotę na singla od razu wchodzę do rzeźni mam nadzieję że przeżyje :)

Edit: w Empiku nie chcieli mi sprzedać niby kary są potężne :) Także na spokojnie już podejde jutro pojutrze

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to czekam na solidne opinie, nie wstydzcie sie, planuje na swieta sobie sprawdzic bona i obok Lary chcialbym H5 wrzucic na pierwszy ogien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje mnie nie interesuja, mozna sprawdzic srednia i to by bylo na tyle, bardziej ufam ludziom ktorzy kupili gre, a nie pismakom ktorych gustow nie znam i ktorzy dostali ja za darmo (przypomina sobie oceny 10/10 dla AC: Unity).

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, lepsza prawilna polska opinia (tj. kupiłem i nawet jak ch.owe to takiego wała, a nie przyznam się do błędu)  :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wychodzisz z takiego zalozenia, no ale jak ktos sam siebie oszukuje to jego problem i wspolczuje, mimo to, dalej jest to bardziej wiarygodne niz 10/10 dla Unity :no: - i na tym koncze offtop, dzielnie czekajac na "prawilne polskie opinie" od uzytkownikow ktorych kojarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzielnie czekaj - na pewno będą zaskakujące w swojej rozbieżności z opiniami tych spoza miedzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×