Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

A zaklepałem sobie digitala odpala się o północy , kosztuje tyle samo co pudełko ( dla człowieka korzystającego długo z playstqtion to wciąż zaskoczenie heh ) po które musiałbym iść i jeszcze zmieniać z Fifą co chwilę płytè ...... to dla takiego janusza jak ja jest too much :)

Ja po sobie się nie spodziewam obiektywnych relacji , nawet jak mnie będą ubijali będę się dobrze bawił bo kocham to uniwersum i dzwięki broni także ode mnie 9/10 już teraz choćby za kawałki z soundtracka co wyciekły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 23:00 transmisja launch eventu na youtube, w menu xbone jest dostępny link. Podczas eventu wiele rarytasów, ja się jaram  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez tą grę nie wytrzymałem i poleciałem dziś kupić konsolę.Tak w ogóle jest to mój pierwszy Xbox.Zawsze była Plejka :) Także jestem ciekaw konkurenta.Halo zamówione,pojutrze powinno być :). Póki co Forza 6 ogrywana xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, im nas wiecej tym lepiej.

 

@down dzieki za link

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek Halo:The Fall of Reach już jest live

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, zajebiscie, do snu jak znalazl. 

Akurat mi to pipka, ale jakby kogos to interesowalo to jest z napisami pl.


Startuje nastepny event ten "glowny" w us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę ale czadowe multi :)

-60 klatek masakruję po raz kolejny na xie , sama grafa jest ok żadnego przełomu , design wiadomo jaki ( jedna z mapek w stylu neo tokio neony te sprawy , rewelacja )

-Dużo porozrzucanych broni plus zdaje się dynamicznie coś tam wyskakuje nam jak np. działko protonowe , czad :)

-Gra się po prostu wspaniale nawet z randomami :) Poziom jest bardzo wysoki trafia się na niesamowite koty trzeba czekać aż nabiją exp i przejdą wyżej hehe , ale jak to bywa w halo porażka nie boli , wiadomo że przeciwnik był lepszy more practice , more patience young padawan :)

-Muzyczka .... wiadomo co niej sądze 10/10 podobnie jak odglosy blasterów , laserów itp. :)

-Zwykły pistolecik może uratować dupe takiemu noobowi jak ja , zawsze to kochałem w halo

Kampanii nie ruszałem , Warzone nie ruszałem . Arena ryje beret i już widzę że zakup digitala to nie był najgorszy pomysł :) Będzie grane cały rok !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie jak można grać z tym dubbingiem... Przecież gra traci cały klimat... Znów sztuczne czytanie z kartki i odwalenie roboty na szybko... Brak słów. Jakbym miał grać w multi z czymś takim w tle to chyba bym sobie uszy odciął łyżką.

I nie to, że się uważam za światowca czy coś. Jakby się przyłożyć do roboty to można by zrobić coś naprawdę ok, czego da się słuchać. Posłuchajcie oryginału i tego czegoś, dwa światy. Po prostu u nas przychodzi kolo do roboty i chyba jak słyszy, że nagrywa do gry, to pewnie włącza mu się myślenie na zasadzie "te gamonie będą się cieszyć z byle gówna, po co się starać". Pomimo paru wyjątków tu i tam, polskie tłumaczenie i dubbing to u nas wciąż tragedia.

Co do samego Halo to więcej nie mówię. Wiadomo, że to hit i chętnie bym zagrał, ale nima czasu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wiadomo , testy tylko spoko też mnie już zirytowało podczas gry :) Nawet nie wiem gdzie się język w dashu zmienia ale to pierwsza rzecz która zrobię przy następnym odpaleniu , generalnie mega minus z tą zmianą nie ma co ukrywać :) Najlepszy tekst ... "Sammmoobójstooo" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagraj jak możesz menu i ilość możliwych rzeczy do odkrycia, jakieś ulepszenia i te wszystkie pierdoły z online :) Zawsze lubiłem oglądać ilość możliwych rzeczy do odkrycia w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego choć chyba większość da się wykorzytać tylko w warzone , ogólnie ogromny chaos jest w tym trybie trochę taki bf/titanfall dynamiczne objectivy , tanki latają bossowie i boty a między nimi gracze . Widać że większość totalnie nie ogarnia hehe , ale chyba dla większości dobry ten tryb będzie na przetarcie , ja już widzę że arena to jednak miejsce gdzie spędze najwięcej czasu czysta walka na małych mapach jednak to jest fazka . Warzone to widać taki "modern" tryb na miarę naszych czasów :)

Edit: no dobra po paru rundach zmieniam zdanie baardzo wporzo warzone jak się ogarnie mape :) Można niezły mayhem robić , jest ok :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odbiore swoje kopie dzis dopiero o 12, ale dzis i jutro caly dzien naparzania.

 

Co do wczorajszego launch eventum nue spodziewalem sie az takiej "pompy", bardzo mi sie calosc podobala.

 

@Danielski - jak Ty mozesz tak kaleczyc ta wspaniala gre.. ta lokalizacja to jakies nieporozumienie. 

Na szcescie xbox to nie ps4 i mozna zmienic jezyk, prawda?;p 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 7h grania non stop stwierdzam mesjasza multi :) poooodwójne zaaaabicie hehe

Właśnie nie można w samej grze , trzeba cały system pzestawiać na eng i wtedy odpalic , i tak za kaźdym razem :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszego launch eventum nue spodziewalem sie az takiej "pompy", bardzo mi sie calosc podobala.

 

Taa ja zaliczyłem całość UK, potem Halo: Fall w przerwie, a na końcu wytrzymałem 3h eventu z US - masakryczne otwarcie, ilość hajsu wpompowanego w tą imprezę musiała być zawrotna. Zieloni sporo nadrobią teraz w Black Friday. Do tego dojdzie TR i końcówka roku jest nieziemska.. To faktycznie był najlepszy czas, żeby kupić X1.

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak że tego, jak ktoś chce sobie pograć w Multi to niech da znać ;) 

Jako początkujący w universe Halo jestem noobkiem ale odpaliłem na chwilę przed pracą kampanię i gra wygląda rewelacyjnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jedno pytanie do tych co już ogrywają. Czy multi sprawi przyjemność komuś kto nie jest 'no life em' i odpala sobię grę aby pyknąć parę meczyków dla przyjemności?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci opdowiem tak. Ze wzgledu na matchmaking. Poza pierwszymi meczami ( w becie bylo 10 ) teraz nie wiem ile jest, bo czekam na swoja kopie.

w tych 10 meczach okreslajacych Twoj skill ,mozesz trafic na prosow ktorzy Cie zjada niemilosiernie, ale po tych 10 walkach, bedziesz gral z ludzmi z podobnymi umiejetnosciami.

Juz nigdy nie trafisz na prosow ktorzy pojada Cie do 0. To jest piekne - no przynajmniej tak to wyglada na papierze.

Wiec moim zdaniem, jesli chodzi o multi to nawet niedzielni gracze sie odnajda.

Czyli ludzie z zerowym skilem tak jak ja;p

 

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/82971-halo-5-guardians/?p=1228171

 

Tu moj post z filmikiem o matchmakingu. Polecam.

 

Pamietajcie, zeby nie wychodzic z meczy nawet jak przegrywacie. Bo bedzie mozna zalapac bana na krotki okres;p

Edytowane przez kosciarz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak jest nawet info że jest ban za ciągły friendly fire , bezczynność i wychodzenie . Ogólnie ten Warzone jest podobny do bfa , dużo się dzieje na dużej mapie także dosyć łatwo sobie tam czerpać przyjemność z samego uczesnictwa w bitwie , dzięki temu req system można sobie przyzywać pojazdy , boty biegają do ubicia można się odnaleźć to zdecydowanie novum w tej serii i chyba zostało właśnie pomyślane dla ludzi którzy niekoniecznie chcą klasycznych tdm na małych mapach . Właśnie dostałem już tą rangę srebrną zdaje się coś tam podliczało w pewnym momencie . Kurde włączyłem na chwilę kampanię i wygląda to naprawdę spoko trochę jak republic commando , na niebie już wpierszwej misji istne gwiezdne wojny :)

Dziś już jestem lekko zmęczony ale ogólnie jak najbardziej trzeba zoragnizować forumowe granie , jestem do dyspozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie można w samej grze , trzeba cały system pzestawiać na eng i wtedy odpalic , i tak za kaźdym razem :)

Tak , o to mi chodzilo. Wiec wazne, ze mozna. Na ps4 zmiana jezyka konsoli gwarantowala jezyk rosyjski w grze...;p 

 

Ja wlasnie instaluje, wiec jak ktos chce nubic razem to zapraszam. 

 

 

Btw czy te sluchawki z pudelka xbox1 nadaja sie do rozmowy na czacie podczas gry?

Czy lepiej jednak podlaczyc sie przez pc jakis skype czy cos?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie dam rady , próbowałem przed chwilą i oczy mi łzawiły , po kilkunastu h muszę przerwé zrobič trochę przesadziłem :) Baaaardzo wciąga to multi i naprawdę ciężko się powstrzymać przed "jeszcze jednym" meczem :) Sam jestem ciekaw jak te słuchawki sié sprawują ale chyba jest ok , gorzej niż ta garota z ps4 być chyba nie może :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , o to mi chodzilo. Wiec wazne, ze mozna. Na ps4 zmiana jezyka konsoli gwarantowala jezyk rosyjski w grze...;p

Bo jak nie ma angielskiego na płycie to tak jak jest. Gdyby był to normalnie to by się ustawił. Pretensje do dystrybutora i producenta, że niektóre gry na nasz kraj mają tylko polski... Konsola nie ma nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretensje do dystrybutora i producenta, że niektóre gry na nasz kraj mają tylko polski... Konsola nie ma nic do tego.

W sumie dystrybutor i producent raczej najczęściej jest ten sam... A jednak na innej konsoli się da  :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×