Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.09.2017 o 15:04, Grecky napisał:

Sprzedałem X, więc wiadomo, że z moim szczęściem to będzie autentyk. 

 

Nie za bardzo :24_stuck_out_tongue:

 

Tu masz info potwierdzone przez Nelsona :24_stuck_out_tongue:

 

DKvTlYnX0AAPlbd.jpg

 

I zapowiedź:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tej paczki to the turing test bym pewnie wyprobowal.

Gone Home - omijac (kto nie ogral bo bylo w plusie), jeden z gorszych walking sim w mojej opinii.

Rayman 3 moze byc milym powtorem do przeszlosci.

w MoH:A nie gralem....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym Goldem na allegro, goscie sprzedaja konta z goldem za mniej niz pol ceny, o co chodzi? tak samo nielegalne jak na ps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki. Nie zamierzałem raczej tego kupować, po prostu ciekawi mnie jak MS do tego podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dramat. GWG to niedawny plus a obecny plus to niedawny Gold. Po wprowadzeniu xbox gamę pass żadnej sensownej gry nie dali i nawet na premierę XOX nic ciekawego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Sony sięgnie do przepastnej kieszeni pełnej indyków i się wyrówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

Spokojnie, Sony sięgnie do przepastnej kieszeni pełnej indyków i się wyrówna.

 

Dopilem kawe (wieczorem, cos ze mna nie tak) fusy mowia - Sony widzac ze teraz ruch MS z XOX do konca roku bedzie raczej dawac cos wiekszego, rozpoznawalnego.

:)

;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Kurde dramat. GWG to niedawny plus a obecny plus to niedawny Gold. Po wprowadzeniu xbox gamę pass żadnej sensownej gry nie dali i nawet na premierę XOX nic ciekawego 

 

GWG rzeczywiście wydaje się zepchnięte na dalszy plan, wersja realistyczna - za online i tak trzeba płacić, gwg można więc okroić z ciekawych gier i skupić się na sprzedaniu drugiej subskrypcji w postaci game pass

wersja szalona i raczej niemożliwa :/ - game pass zastąpi gwg, na e3 ogłoszą koniec golda (aktywne suby przetransferują jako game pass) i darmowy online. Jako najpotężniejsze korpo mogliby sobie finansowo pozwolić na taki ruch, a ilość pozytywnego PR-u przytłoczyłaby wszelkie megatony ze strony Sony.

 

edit: ale smutne czasy, tak sobie zdałem właśnie sprawę, skoro uznałem darmowe granie po sieci na konsolach jako coś nieosiągalnego. 2 stówy rocznie to niby niewiele, ale jak kupiłem ostatnio 1 miesiąc by pograć w rocket league to czułem się brudny i wykorzystany seksualnie przez wujka Phila. Sorry za off-top.

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super. Zawsze chciałem zagrać w Vermintide.
No Ja akurat też się cieszę, bo od początku śledził em ten tytuł, z chęcią zobaczę co tam wyklepali. Choć sukcesu to on chyba nie odniósł co? Bo szybko zrobiło się cicho o nim...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vermintide, shit, zaczyna mi sie tworzyc kolejka na X'ie :1_grinning: niedobrze :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/cobalt-na-xone-za-darmo-dla-abonentow-gold/

 

dodatkowa gra z JPN 

 

無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料

 

@DigitalMan_PL jak będziesz chciał kiedyś sobie zrobić japoński tatuaż to polecam ten symbol 

 

無料 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pablos_PRO napisał:

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/cobalt-na-xone-za-darmo-dla-abonentow-gold/

 

dodatkowa gra z JPN 

 

無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料無料

 

@DigitalMan_PL jak będziesz chciał kiedyś sobie zrobić japoński tatuaż to polecam ten symbol 

 

無料 

 

Google mi podpowiada słowo "bezpłatny" pfyyyy... się szanuję, się cenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Shadow Warrior to zacnie :) choć wolałbym 2...

A resztę olewam ciepłym moczem...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja. Chociaż i tak nie miałbym czasu ograć chociażby takiego Shadow Warrior'a bo rozgrzebane mam kilka gier: Wiedźmin 3, Wonder Boy: The Dragon's Trap, MGS V: TPP (XGP), Oddworld New 'n' Tasty (XGP), Mad Max (XGP) i jeszcze Sunset Overdrive (przechodzę tę grę 2 lata), Metro Last Light (też ok. 1,5 roku), MOH Airborne. A do tego jeszcze dochodzą nieukończone gry na PS3.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Thrasher8888 napisał:

Beznadzieja. Chociaż i tak nie miałbym czasu ograć chociażby takiego Shadow Warrior'a bo rozgrzebane mam kilka gier: Wiedźmin 3, Wonder Boy: The Dragon's Trap, MGS V: TPP (XGP), Oddworld New 'n' Tasty (XGP), Mad Max (XGP) i jeszcze Sunset Overdrive (przechodzę tę grę 2 lata), Metro Last Light (też ok. 1,5 roku), MOH Airborne. A do tego jeszcze dochodzą nieukończone gry na PS3.

W ogóle coś ukończyłeś? :1_grinning: Wcale się nie dziwie, że nie chcesz grać w inne gry przy tylu rozpoczętych i nieukończonych. Ja maksymalnie ogrywam dwa tytuły, choć znów wróciłem tylko do opcji przechodzenia po kolei, bo miałem to samo co Ty ;)

 

A goldzik dla mnie bardzo spoko :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogóle coś ukończyłeś? :1_grinning: Wcale się nie dziwie, że nie chcesz grać w inne gry przy tylu rozpoczętych i nieukończonych. Ja maksymalnie ogrywam dwa tytuły, choć znów wróciłem tylko do opcji przechodzenia po kolei, bo miałem to samo co Ty 
 
A goldzik dla mnie bardzo spoko 
No fakt lepiej nie rozgrzebywać za wiele.
Są gry do których można wskoczyć i wyskoczyć (bo nie mają żadnej fabuły scigalki, niektóre platformowe indyki, itd) ale gry które jakaś fabułę mają to jeden tytuł max.
Ja miałem mały problem żeby przywyknąć do sterowania padem w shadow warrior ale gierka mi poza tym faktem siadła. Tyle że moja cebula aż szczypioru dostała bo grę kupiłem na jakieś promocji pograłem może z 2h i tydzień później rozdawali za free na pc.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×