Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzą, że kupiłem Ryse i teraz nie wiedzą co zrobić :P

Poza tym keye do dziś nie oddało kasy ani kodu, więc MS jest w kropce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że tak długo nie ogłaszają rozpiski na sierpień? Jakby nie patrzeć zostało 5 dni.

 

Ktoś pytał na facebook'u to odpisali że pod koniec tygodnia, chyba czekają do ostatniej chwili....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie w czerwcu ogłosili 25, wcześniej było to 28-29, więc nie ma reguły.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że MGS jeszcze nie tknąłem, to jest kolejny powód by nie odpalać PS4 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu troche rozczarowany jestem brakiem tego ryse a metala mialem na ps4 i nie ruszylem nawet.. No nic, trudno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ryse ja się pytam  :beee: ?

 

A tak w ogóle to bardzo fajne to Ground Zeroes. Co prawda ograłem na PS4 ale na One też pobiorę, może kiedyś przejdę ponownie. 

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam. Plus mi się kończy 25 sierpnia i na MGS wskoczy kłódka, ale płakał nie będę dzięki Gold.

Na dzień dzisiejszy nie przedłużam.

 

Oglądałem właśnie kawałek gameplaya z tego How to Survive i wygląda to ciekawie :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie będzie Ryse Son of Rome... szkoda.

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to w sumie takie duże demo, nie zdążyłem tego ograć na PS4, więc teraz zagram z miłą chęcią, tym bardziej że nadchodzi Phantom Pain.

How to Survive: Storm Warning Edition przypomina trochę Dead Island Epidemic, ciekawi natomiast otwarta struktura gry i swoboda w eksploracji, dodatkowym plusem będzie to że rozgrywka kładzie nacisk na elementy survivalowe jak zdobywanie żywności, wody oraz odpoczywanie, jest również cykl dobowy. Trzeba to zobaczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony. Nigdy bym nie dał za to demo mgsa 7 dych czy nawet 5, a tak to się ogra praktycznie za free. Ta druga gierka też wygląda nieźle.

 

Prawie na 100% trafi też w sierpniu do EA Access Dragon Age. Pisali na fejsie, że lada moment wrzucą do The Vault.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu tygodnie grania bez wydawania kasy. Najs ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem MGS'a + wszystkie dodatkowe misje na PS3, ale dla porównania odpalę. Prawdopodobnie w Phantom Pain będą jakieś bonusy z tego powodu (uratowani w GZ trafią do naszej bazy w PP). Spoko. A How to Survive na bank obadam. Chociaż tego Ryse szkoda, trochę mi żal wydawać na tę grę bo się boje, że to taka ładna wydmuszka tylko. No nic, pozostaje czekać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tego Ryse szkoda, trochę mi żal wydawać na tę grę bo się boje, że to taka ładna wydmuszka tylko. No nic, pozostaje czekać. ;)

 

Prędzej czy później, Ryse Son of Rome pojawi się w Games With Gold :P

 

Za chwilę w EA Access wyląduję Dragon Age: Inkwizycja i być może... Battlefield: Hardline.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tfuu, słabo jak dla mnie ale i tak lepiej niż u sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardline mogą dać do usługi przed premierą SW Battlefront, żeby jeszcze spróbować zarobić na dodatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee trochę się zawiodłem. Czekamy na ripostę konkurencji

 

Dla posiadaczy obu konsol zbyt dużo gier się dubluje. Czyli co jutro Black Flag w PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee trochę się zawiodłem. Czekamy na ripostę konkurencji

Szczerze mówiąc sam jestem ciekaw co Sony zrobi. Czy w ogóle już zaczęli postrzegać konkurencję, czy jeszcze im to lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony żyje w swoim świecie, jak wszyscy Japonce. Dopóki Xbox wyraźnie nie zacznie im zagrażać to sytuacja się wiele nie zmieni. Jedna jaskółka wiosny nie czyni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ta druga gierka w tym miesiącu. Ledwo się oderwałem (głód), co jest trochę śmieszne, bo w How To Survive też musimy dbać o to by nasz bohater nie był głodny i miał siłę walczyć z zombie.

Gra jest nastawiona na survival, eksploracje tajemniczych wysp i oczywiście rozwalanie mięsistych zombiaków. Na uwagę zasługuje rozwinięty crafting i mnogość różnych opcji surwiwalowych takich jak zdobywanie jedzenia, picia czy miejsca do spania.

 

Grafika nie powala ale spełnia swoje zadanie. Animacja bohatera/ki pozostawia dużo do życzenia. Mimo to gra ma bardzo przyjemny gameplay.

 

Na razie sprawdziłem tylko singla, ale gra zabija mnogością opcji. Multi, challenge, co-op i coś tam jeszcze. Dlc w komplecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie, czekałem na tą gierkę, a zapomniałem zupełnie przez końcówkę urlopu.

Zapowiada się dobra giera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu mi rok stuknie golda, a ja dopiero wczoraj jedna grę z golda ograłem, bo dają takie same super duper gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem konsolę w lipcu w związku z czym na razie nie mam na co narzekać ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu mi rok stuknie golda, a ja dopiero wczoraj jedna grę z golda ograłem, bo dają takie same super duper gry...

Ja mam za to 3 tygodnie i już trzecią ogrywam. Same crapy w tym goldzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×