Skocz do zawartości
wili23

Pad Xbox One Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie. Czy w Elite też tak stukaja analogi jak w zwykłym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

582ed66a4e19d97fe1571b50b74140b9.jpg

Na gałki nie ma mocnych.

Z lewej premierowa z prawej nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy komuś z was się to przytrafiło czy akurat trafiłem na feralny egzemplarz, Otóż od pewnego czasu mam problem z ładowaniem pada. Nie mam póki co drugiego, nie mam też innego kabelka żeby sprawdzić, ale po podłączeniu kontrolera i minimalnym poruszeniu nim w bok, ten automatycznie rozłącza się z konsolą, Nie wspominając o tym, że co jakiś czas występuje problem z ładowaniem pada. Ładuje się przez minutę, dwie, a następnie mimo, że po kablu, konsola widzi go jako kontroler bezprzewodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus tego pada to to, że czasami kabel trzeba na siłę dopchnąć do końca. Kilka razy nie wsadziłem zbyt głęboko :listek: i się nie ładował, a ja głupi się zastanawiałem o co chodzi. Sprawdź (choć pewnie to zrobiłeś), a jak nie pomaga to raczej jakaś wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyny minus tego pada to to, że czasami kabel trzeba na siłę dopchnąć do końca. Kilka razy nie wsadziłem zbyt głęboko :listek: i się nie ładował, a ja głupi się zastanawiałem o co chodzi. Sprawdź (choć pewnie to zrobiłeś), a jak nie pomaga to raczej jakaś wada.

 

Nie miałem takiego problemu nigdy na żadnym padzie i kablu.

 

 

Na premierowej grają casuale w Hannah Montana, a na prawej zawodowi nakurwiacze.

 

To jest "ta sama" gałka przecież.

Chciałem pokazać jak się ścierają od grania.

 

 

Chciałem zapytać czy komuś z was się to przytrafiło czy akurat trafiłem na feralny egzemplarz, Otóż od pewnego czasu mam problem z ładowaniem pada. Nie mam póki co drugiego, nie mam też innego kabelka żeby sprawdzić, ale po podłączeniu kontrolera i minimalnym poruszeniu nim w bok, ten automatycznie rozłącza się z konsolą, Nie wspominając o tym, że co jakiś czas występuje problem z ładowaniem pada. Ładuje się przez minutę, dwie, a następnie mimo, że po kablu, konsola widzi go jako kontroler bezprzewodowy.

Telefonów z androidem nie masz żeby inne kable przetestować? Paluszki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do was jeszcze raz z zapytaniem czy warto pchać się w Play & Charge Kit. Aktualnie korzystam z paluszków, ale konieczność ich zakupu co chwilę jest dla mnie bardzo irytująca. W sumie nie byłoby nic złego w tym, że nie mogę ładować ich kablem. Testowałem to już na dwóch różnych kablach - grubszym (droższym) i cieńszym (tańszym). Problem wygląda tak, że pad działa super na kablu i ładuje się bez problemu, a po jakimś czasie - przypuśćmy miesiąc nagle po minimalnym poruszeniu kabla rozłącza się z konsolą i przestaje się ładować. Problem ten o dziwo nie dotyczy tylko kabla podłączonego do konsoli. Podpinałem właśnie taki feralny kabel do telefonu i gdy z miesiąc temu działał świetnie dziś przy minimalnym dotknięciu przestaje ładować telefon. Ktoś zasugerował mi uszkodzony port micro-usb w padzie i zastanawiam się czy wspomniany zestaw pomoże mi z tego wybrnąć czy czeka mnie tylko i wyłącznie oddania pada na gwarancję czego chciałbym uniknąć - nie mam niestety drugiego pada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem. Nie można ładować paluszków w padzie przez usb.

 

I tak, opłaca się się kupić Play & Charge. To już ustaliliśmy dawno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Po prostu chodzi mi o to, że jedyną opcją jest wtedy podpięcie kabla, a jako, że ten staje się obruszany (bo chyba tak tylko można to ująć) po jakimś czasie to są dwie opcje:

a) wymiana paluszków

b) kupno nowego kabla

 

I zastanawiam się czy zakup P&CH pozwoli mi na obejście tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, ale pytam czy jest to dobry wybór konkretnie z tym problemem. Z chęcią oddałbym wpierw pada na gwarancję, ale nie uśmiecha mi się czekać na niego aż miesiąc. Stąd pytanie czy warto zainteresować się Play & Charge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim problemem?

Paw służy do grania na bateriach. Kabel jest do ładowania. Kappa!

Teraz jeszcze jest sprzedawana stacja dokująca.

 

Akumulatory jak i Play & Charge to dobre rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się sprawują te pady po dłuższym czasie? Na zachodnich stronach sie roi od narzekań na odklejające się gripy (te dolne), łamiące bumpery i drift analogów. Faktycznie jest tak źle z tym? Chcę kupić do XBO:X coby mieć porządną maszynę do fps. Druga sprawa, szczególnie do @sepirroth jak kwestia gwarancji przy wysyłaniu do serwisu. Chcieli paragon, czy sami po SN widzą czy jakoś inaczej? W US maja podobno 90dni gwarancji na pady. U nas jest normalnie 24miesiace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dnia premiery w PL i nie mam z nim najmniejszego problemu.

Grałem nim na PS4 poprzez cronusa teraz na XO i nie narzekam w nim na nic - dla mnie pad IDEALNY.

Nie gram w Fife jeżeli ma to jakieś znaczenie.

Spadł kilka razy i nic mi się nie ułamało.Trochę dbam o takie sprzęty i w sumie ten mój premierowy wygląda jak nowy (lekko wytarte gałki analogów)

Podobno te gumy się odklejają jak położysz pada na "ciepłej" konsoli.

Mam też drugiego z XO Elite i też zero problemu.

Co do gwary nie wiem nie korzystałem i oby tak było.

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wam się sprawują te pady po dłuższym czasie? Na zachodnich stronach sie roi od narzekań na odklejające się gripy (te dolne), łamiące bumpery i drift analogów. Faktycznie jest tak źle z tym? Chcę kupić do XBO:X coby mieć porządną maszynę do fps. Druga sprawa, szczególnie do [mention=10597]sepirroth[/mention] jak kwestia gwarancji przy wysyłaniu do serwisu. Chcieli paragon, czy sami po SN widzą czy jakoś inaczej? W US maja podobno 90dni gwarancji na pady. U nas jest normalnie 24miesiace?

Rok gwarancji na akcesoria.
Drugi rok rękojmia w sklepie.
Jednego podlałem piwem - wymienili od kopa.
W tym wymienionym gripy się odkleiły, RT skrzypi. Będę go do Empiku wysyłał.
Generalnie córka ma swojego z promocji w Euro i jest OK.
Jak ze wszystkim - zależy jak trafisz.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, CePeeN napisał:

Jak wam się sprawują te pady po dłuższym czasie? Na zachodnich stronach sie roi od narzekań na odklejające się gripy (te dolne), łamiące bumpery i drift analogów. Faktycznie jest tak źle z tym? Chcę kupić do XBO:X coby mieć porządną maszynę do fps. Druga sprawa, szczególnie do @sepirroth jak kwestia gwarancji przy wysyłaniu do serwisu. Chcieli paragon, czy sami po SN widzą czy jakoś inaczej? W US maja podobno 90dni gwarancji na pady. U nas jest normalnie 24miesiace?

Porzadna maszyna do fps xd? Mas zaraz wprowadzi myszki(juz na nich graja) i nawet jak kupisz pada za 2000 zl to nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, BułkazSzynką napisał:

Porzadna maszyna do fps xd? Mas zaraz wprowadzi myszki(juz na nich graja) i nawet jak kupisz pada za 2000 zl to nie ma szans.

Chodzilo mi bardziej, ze ma dodatkowe lopatki, ktore ulatwiaja skakanie itp. CO do myszek, to trudno, wprowadzi to wprowadzi, bede sie wtedy zastanawial. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszki juz sa nieoficjalnie na obu konsolach np. W takim codzie i z nimi nie ma szans zaden pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myszki juz sa nieoficjalnie na obu konsolach np. W takim codzie i z nimi nie ma szans zaden pad.

Oj zdziwiłbyś się.
Gry są pisane pod sterowanie padem.
Myszka nie jest cudownym złotym środkiem na kille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Myszki juz sa nieoficjalnie na obu konsolach np. W takim codzie i z nimi nie ma szans zaden pad.

Znasz stare polskie przysłowie "Jak tancerka chujowo tańczy to mówi że ją gacie w piz..... cisną" heheheheheh:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam, ale widać że nie wiesz co mówisz.
Translacja nie jest 1:1 jak na komputerze.
Jest pełno kalibracji i ustawień praktycznie do każdej gry osobno.
Czasem "nie da się ustawić" albo działa to tak że już lepiej grać na padzie.
Do tego dochodzi auto aim który w każdej grze jest mniejszy lub większy i przeszkadza jak cholera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SephiroT napisał:

Znam, ale widać że nie wiesz co mówisz.
Translacja nie jest 1:1 jak na komputerze.
Jest pełno kalibracji i ustawień praktycznie do każdej gry osobno.
Czasem "nie da się ustawić" albo działa to tak że już lepiej grać na padzie.
Do tego dochodzi auto aim który w każdej grze jest mniejszy lub większy i przeszkadza jak cholera.

Dla mnie granie na myszce na konsoli mija sie z celem kompletnie,po to kupuje konsole żeby usiąść wygodnie na kanapie,odpalic sobie drinka i pierdol...... calą resztę.

Żaden sprzęt jezeli lamisz w gry FPS nie zrobi z ciebie pro gracza,możesz sobie kupić złota myszke z czułościa milion dpi i tak bedziesz na końcu stawki.

Więc moje przysłowie odnosi się do wszystkich graczy którzy myślą że sprzęt będzie za nich robił wyniki-przykro mi ale niestety nie będzie.

Klawiatura + myszka = PC  Pad = konsola i koniec kropka.

Peace i Pozdro 600.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok gwarancji na akcesoria.
Drugi rok rękojmia w sklepie.
Jednego podlałem piwem - wymienili od kopa.
W tym wymienionym gripy się odkleiły, RT skrzypi. Będę go do Empiku wysyłał.
Generalnie córka ma swojego z promocji w Euro i jest OK.
Jak ze wszystkim - zależy jak trafisz.
Proponowałbym nie naprawiać czegokolwiek przez gwarancję tylko przez rękojmię. W Polsce dużo bardziej korzystna jest właśnie rękojmia, i odpowiedzialność sprzedającego wynosi dwa lata. Jak skorzystasz z gwarancji to niestety rękojmia przepada. Ja tak robię ze wszystkim co mi się zepsuje. Wzory pism są na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomez gwarancja wykonywana była nie przez sklep tylko przez producenta.

Microsoft bardzo fajnie i szybko wywiązuje się z umów gwarancyjnych.

Microsoft kazał kontaktować się ze sklepem w którym kupiłem pada (rok minął). Dzisiaj odsyłam pada do Empiku. Zobaczymy czy będę się z nimi użerał czy nie.

Jakby ktoś odsyłał coś do Empiku to przy zamówieniach internetowych nie jest wymagany dowód zakupu - wystarczy poprawny numer zamówienia w ich formularzu reklamacyjnym wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Gwarancja jest producenta a rękojmia jest odpowiedzialnością sprzedawcy, obowiązuje 2 lata i jest dużo korzystniejsza dla nas klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×