Skocz do zawartości
beardo0

2DS & 3DS & N3DS

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o przenośnych konsolkach Nintendo.

 

 

 

120150213232257.jpg

 

 

original.jpg

 

 

 

P4MBkFC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Zelde Majora's Mask 3D jak na razie, jestem w drugiej świątyni, Snow Temple czy coś w ten deseń. Giera miodna, na relaksie spokojnie się przechodzi bez ciśnienia, nie miałem z nią wcześniej do czynienia, ale ukończyłem Ocarine of Time.

 

Zamówiłem też drewniany face plate do N3DS z konsoleigry, zobaczymy co to warte  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona konsola. Handheld wszech czasów. Wsteczna kompatybilność z DS-em sprawia, że to sprzęt na długie lata, z grubą biblioteką obfitującą w miodne tytuły. Nie dla fanów wypasionej grafiki. Stylem artystycznym gry na Nintendo często zachwycają, ale na próżno szukać tu wysokiej rozdzielczości i oczojebnych efektów. Serie takie jak Fire Emblem( z wyśmienitym Awakening na czele), Zeldy, Monster Hunter mogą pod względem gameplay'u konkurować z największymi produkcjami na domowe konsole. Genialny stosunek jakości do ceny. Jeśli kupować teraz to tylko New 3DS'a. Inaczej nie zagracie w najbardziej wymagające produkcje, takie jak chociażby Xenoblade Chronicles. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire Emblem Awakening był kozacki. Teraz tylko czekać na FE Fates  :P

 

btw

 

2ufyjv8.jpg

 

 

 

25uk4s2.jpg

 

 

9gbl21.jpg

Edytowane przez beardo0
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz czekam na Hyrule Warriors Legends i Dragon Questy w Europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym przygral w Hyrule Warriors. Ta postac z Wind Wakera moze wskazuje na remaster na 3dsa?

 

Dragon Questy nigdy nie gralem, nie wiem co to. Ale na Ps4 ma jakis Dragon Quest wyjsc podobno tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam New 3DS, zrobiłem profil na konsoli i gdy odpalam eShop pojawiają się w nim ceny w złotówkach. Co mam zrobić by ceny były w $? Ewentualnie mogę konto doładować zdrapkami w $?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz założyć konto na inny region. Jeżeli zrobiłeś na PL to ceny będą w złotówkach i zawartość będzie tylko na PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...eShop w przypadku rejestracji konta, dajmy na to, w UK, ma szerszą zawartość? Czy w całym EU jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa...najlepiej dać na UK albo US z racij mega promocji pokroju "kup grę X a grę Y dostaniesz za darmo" ewt. "zarejestruj grę, zbieraj punkty i wymieniaj na fanty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę to przemyśleć. Nic szczególnego nie kupowałem na moim obecnym koncie, więc jeśli usunę ID, to bez większych strat. 

 

Edit:

 

A jednak to bez sensu, bo akurat na 3DS'a wszystkie tytuły leżą u mnie na półce w pudełkach i raczej tak zostanie. FE:Fates na pewno kupię w plastiku, a potem chyba przyjedzie długo czekać na jakąś sensowną propozycję od Nintendo. Przepowiadam suszę. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, mam Indie, Islandię, Watykan a nawet Jersey ale nie mogę wybrać US.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem w atrakcyjnej cenie cztery karty o nominale 25 Euro. W New 3DS zmieniłem region na Niemcy. Bez problemu wchodzę do eShopu, wpisuję kod ze zdrapki, system poprawnie rozpoznaje kod. I dalej jest problem. Gdy chcę doładować konto po dłuższej chwili pojawia się error 026-6838.
Na forach doczytałem że istnieją dwa błędy o tym numerze. Jeden to brak połączenia z routerem. A drugi wygląda tak:

 

http://puu.sh/iacFZ/8c408bd1a7.png

 

Jakieś rady co mam z tym zrobić? Gdzie pisać/dzwonić czy od razu iść do sprzedawcy z żądaniem zwrotu pieniędzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nabyłeś w atrakcyjnej cenie to coś musiało być nie tak  :P

 

Kid Icarus Uprising spoko giera, coś jak skrzyżowanie sekcji latanych z Bayonetty z jakimś arcade shooterem i sterowanie za pomocą rysika.

 

Nie grałem nigdy wcześniej w nic takiego, pod koniec levelu obowiązkowo boss, dobry staf. 

 

Na 3DS XL może być utrudnione sterowanie, bo jedną ręką (lewą) trzymasz konsolę cięższą niż vita, a prawą sterujesz rysikiem.

 

nyttkidicarus_214633.jpg

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są chyba z tego co wiem wersje z podstawką na konsolę do tego Kid Icarus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są z podstawką. Jak kto woli, ja lubię grać np leżąc na plecach, bokiem, albo do góry nogami  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam przed snem wiec w pozycji lezacej :)

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może Circle Pad Pro oraz New 3DS XL i może napisać czy kolor analoga jest identyczny na konsoli i przystawce, czy też się różni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeszkadza ci mały ekran i brak dzyndzelka do sterowania kamerą, to bierz 2ds. Oldskulowa, transparentna wersja chodzi po ok 399 zł nowa. Jest bardzo wygodny.

 

A jak chcesz większy ekran, dzyndzelek i wymienne faceplate to bierz New 3ds. 

 

 

2dsToast.jpg

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem obecnie jest N3DS XL. To jest najlepszy stosunek jakości do ceny. Złego słowa nie jestem w stanie powiedzieć o tej konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tam trzeba dokupić ładowarkę?

Nintendo zakłada, że już masz ładowarkę ze starszych modeli. Takie lekkie dymanko. Musisz dokupić niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×