Skocz do zawartości
BulletPOL

Kompatybilność wsteczna Xbox One.

Rekomendowane odpowiedzi

A czy na liście gier ze wsteczną kompatybilnością są gry, które wcześniej były wrzucane do Golda? Nie śledziłem tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych grach z BC zdobywa się acziwy na xo, to czy to tylko emulator z x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są acziwy :) Zresztą x360 nie mam a jak widać w sygnaturce pierwsza gra się pojawiła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ass Effect, kevcio, w co ty grasz  :sweat:

 

Ja się pytam gdzie jest Halo Reach i Forza Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacieram ręce na Alan Wake :-D

 

Gdzieś czytałem że ma być remaster AW. Remedy nie wykluczyło takiej możliwości bo w planach mają też AW2. Chętnie bym zagrał razem z dodatkiem American Nightmare w cenie do 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że xbox przy niektórych grach ściąga gry na xbox one, przykład Dirt wyszedł i na xbox 360 i na xbox one. Wystarczy płytka, by xbox ściągnął na dysk wersję nie z xbox360 a z xbox one. Byłoby to nawet lepsze, bo płytka służy wtedy tylko do odczytania licencji, zaś pobieraby się gra z xbox marketu na najnowszą generację.

Przykład Asssina Black Flag również, mając wersję na xbox 360 system i tak ściągałby wersję na xbox one.

 

Nie mam xboxa więc nie wiem jak to nawet wygląda, ale skoro piszecie, że grafika jest znacznie lepsza to może coś w tym jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, że chodzi o 4 :)

To zmienia postać rzeczy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dodawać te gry z poziomu konsoli już czy nadal to przerasta Microsoft? Bo na chwile tylko odpaliłem póki co i nie mogłem znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Dopiero teraz widać jak słaba jest obecna generacja.

I wyjaśnia się, czemu Sony robi remastery. Zaciemnia obraz nieświadomym użytkownikom i wmawia "nasilniejszy sprzęt na rynku" ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Dopiero teraz widać jak słaba jest obecna generacja.

 

 

I wyjaśnia się, czemu Sony robi remastery. Zaciemnia obraz nieświadomym użytkownikom i wmawia "nasilniejszy sprzęt na rynku" ;)

 

I wyjasnia sie czemu obie firmy sa teraz przyjazne indie (choc Sony ma ich wiecej w swojej ofercie) ;) to gry ktore nie beda sprawiac problemow :) ;)

 

------

 

A  wracajac do tematu - z tych krotkich wypowiedzi wnioskuje ze Dirt3 jest zaskoczeniem na plus, zarowno jesli chodzi o grafike, jak i plynnosc choc czasami zdropi klatki.

I bez kozery powiem to co mowilem wczesniej (a ilu mnie wysmiewalo - jako kulturalny osobnik nie bede pokazywal palcem) - wsteczna kompatybilnosc to cos czego oczekuja gracze, to  nie jest tak ze tylko pogon za nowoscia skoro starsze tytuly tez moga dawac fun i byc grywalne.

Jestem pelen podziwu dla MS ze zainwestowali w emulacje z architektury PowerPC.

 

A wszystkim posiadacza XO zycze aby gry dzialaly, plynnie (bo niestety  Mass Effect - z tego co bylo widac dropił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z grami w wersji PL (napisy)? Bo z tego co widzę na necie, gry na XOne nie łapią polskich napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME mam po polsku. Gdzieś za 2 godziny sprawdzę jak z fable :)

edit: fable tez Pl :) tak wiec nie ma problemu z polskim językiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja językowa jest uzależniona od wersji w sklepie. Nawet jak mamy wersję pl na płycie, to nie znaczy, że taką nam zassa ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny dylemat powstaje w tej chwili, szczególnie z perspektywy kogoś, kto x360 wcześniej nie miał. Kupić jedną nową grę za 100zł-200zł czy 5 za 50zł. ;)

Niby kupiło się do x'a grania w nowości, ale świadomość tego, że ta konsolka zaraz będzie ogarniać 10 lat gamingu + najnowsze tytuły, jest naprawdę miła. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma na to czas to spoko. Ale jak zaczniesz liczyć gry z games with gold / ps +, nowości, wsteczną kompatybilność to okazuje się, że trzeba wybrać  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dużo się już ograło wcześniej na PC i PS3, ale kompatybilność pozwoli jednak uzupełnić braki na jednym urządzeniu. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fable 2 jest glownym powodem dla ktorego jaram sie tym emulatorem ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś, kto grał osobiście w fable powiedziałby czy nie mieliście problemów z input lagiem? Mam wrażenie ze przy tej grze opóznienie jest dosyć spore, chociaż byc może już tak było w oryginale.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi dzisiaj Rainbow Six Vegas płytka zajechana ale za grosze i wydanie premierowe , już się zainstalowało tak więc postaram się zarzucić wieczorkiem choć na moment , ale pamiętam że wersja na x360 rozkładała tą z ps3 :) Bardzo fajna ta opcja i już rozpocząłem polowanie na South Park ( trzyma niezła cene skubany )

Edit: Vegas działa znakomicie :) Pierwszy raz od pre gram w tą wersję 360 , pc-towa miała swoje problemy między innymi z rozdziałkà a ta z ps3 to jest drama . Vegas na xbox one prezentuje się świetnie i jest w porównaniu do dzisiejszych gier mega taktyczny jest całe zarządzanie drużyną itp . Beka bo pamiętam że w 2006 narzekali że za barzdo uproszczony :) Mega polecam za te kilkanaście złoty się zapoznać

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no BC wymiata - 55 plnów za takie hiciory:

711ct5.jpg

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×