Skocz do zawartości
BulletPOL

Kompatybilność wsteczna Xbox One.

Rekomendowane odpowiedzi

Na table tennis czekam bardzo, mam już kupiona cyfrówkę :( nie pociesza jednak fakt ze jakiś czas temu była wiadomość ze rockstar nie zgodził sie na wrzucenie ich gier do wstecznej ;/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doritos Crash Course (w sklepie występuje jako "dwójka" http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Doritos-Crash-Course/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410a71) jest generalnie za free. Niech Was ubogi wygląd nie zwiedzie, gierka jest całkiem przyjemna na krótsze posiedzenia. ;)

Ogólnie fajnie, Halo Reach, Hydro Thunder i Portal 1 z dodatkowymi lvl'ami to rzeczy na których bankowo położę łapy. ;) Myślałem, że te comiesięczne rzuty będą nieco większe, chociaż nie ma co się spinać czasu i tak już nie starcza nawet na to co jest obecnie dostępne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie Reach instaluje, teraz będzie można zacząć MCC :D choć czytałem, że patch nas nie ominie bo dropi ponoć srogo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wpadanie trofeów w grach z kompatybilności wstecznej? Banglają normalnie?

Bo tak gram sobie w Kijek od jakiegoś czasu nic nie wpadło...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadają normalnie. Może akurat jest taki moment w Kijku, kiedy nie wpadają. Ja gram w Tomb Raidera już kilka godzin, a na koncie dalej 0G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że za czasów X360 kiedy te punkty coś znaczyły i można było je wymieniać na na fanty, to zdobywanie ich było bardziej wymagające niż teraz. Też miałem kilka razy takie wrażenie, że to nie działa. Ewentualnie jakieś 5 punktów po 3 godzinach gry :D Potem wchodzę w listę a tam takie trofiki, że teraz ludzie by się popłakali jakby zobaczyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że za czasów X360 kiedy te punkty coś znaczyły i można było je wymieniać na na fanty, to zdobywanie ich było bardziej wymagające niż teraz. Też miałem kilka razy takie wrażenie, że to nie działa. Ewentualnie jakieś 5 punktów po 3 godzinach gry :biggrin: Potem wchodzę w listę a tam takie trofiki, że teraz ludzie by się popłakali jakby zobaczyli ;)

Czasami występują opóźnienia w osiągnięciach, a co do znaczenia, to od czasu do czasu na niemieckim koncie mam wymień punkty osiągnięć na kod rabatowy na max 150€ na zakup konsoli. :D Reasumując ja daje kod  komuś, a po zakupie otrzymuje jakaś grę ostatnio było Ori a teraz FH2. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do South Parka i Gearsów J wpadły po kilku tygodniach nie wiem kiedy , ale też tutaj pisałem że dziwne pomimo przejścia miałem 0 % :) Generalnie to chyba lepiej zrobione jest to na pleju to całe zbieractwo , chyba któregoś Halo mi nie zaliczylo kampani też kiedyś już nie pamiętam musiałbym sprawdzić . Mi się ogölnie dużo lepiej gra w gry bez tych trofeów gdzie wiele razy zmuszałem się autentycznie żeby robič jakieś dziwne tzeczy więc przymknąłem oko na to , ale problem jak najbardzeij zauważyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, na iksie ja już w ogóle nie zwracam na to większej uwagi, coś tam piknie czasem i tyle.

A tu się zdziwiłem bo przez dłuższy czas nie pikało, stąd moje pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w Operation Flashpoint i czuć wyraźną poprawę, chociaż jeszcze nie jest idealnie. Szkoda, że każdą jedną grę z kompatybilności trzeba o dokładnie ten sam patch zaktualizować. ;)

Halo Reach sprawdzę w przyszłym tygodniu bo do mnie leci. Ale widzę, że Janusze Biznesu już zaczęły wykorzystywać fakt kompatybilności i dużo zawyżonych cen pojawiło się teraz na pewnym znanym portalu. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym byl bardzo zadowolony jakby dali Pure, nie ma chyba lepszej gry arcade off road

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo: Reach dotarło. Nie wiem jak działało wcześniej, ale jest generalnie ok, Coś czasami przytnie, to fakt, ale to też przecież nie tak, że gry na konsolach poprzedniej generacji działały jakoś ultra płynnie. Jednakże Reach działa jak najbardziej dobrze. Kolejne fajne Halo. Szkoda, ze nie dostało remake'a na master chief, w 1080p i 60 fps'ach dawało by rade, człowiek się przyzwyczaił i trochę odczuwa się ten brak. Chociaż ogólnie wygląda nieźle, lepiej niż 3.

Co zabawne, multi działa bez problemu. Szybciej i łatwiej mogłem znaleźć jakąś wolną grę niż w Master Chief Collection jak miałem. Wczoraj wieczorem było ponad 10k graczy.

Za 18zł dostałem singlową kampanie, tryb firefight i w pełni działający dający dużo frajdy multiplayer. Wszystko jeszcze można ograć w wariancie split screen.
Poproszę o więcej tej kompatybilności. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktoś w Wiedzmina 2? Chcę kupić ale nie chcę sie rozczarować .

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak na moje coś tam grzebali w emu bo pokazywałem gearsy 3 i gra chodzi jakby lepiej , fallout 3 śmiga wręcze wzorowo a przecież tam niby jakaś masakra była jak to startowalo także imo jest poprawiany ten emulator :)

Deus z Golda też elegancko śmiga przynajmniej przez pierwsze pół h , żałuje że aż tak dobrze pamiętam tą grę bo bym z chęcia przeszedł ponownie , klimat i muzyka znakomite :) i postacie ten przydupas prichard hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie opozniaja z ta nowa lista, nie mieli dac najpozniej w poniedzialek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken tag 2 prawdopodobnie we wstecznej lada moment http://www.xboxoneuk.com/xbox-one/news/tekken-tag-tournament-2-available-on-backwards-compatibility/

Fajna część grało sie sporo na pre :) Zaraz trzeba się rozejrzeć po allegro :) edit: 69 zika kurde trzyma cene widze :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×