Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę pogralem offline (serwery padły już na starcie) I muszę powiedzieć że będzie świetna gierka do gry z kumplami przy piwku .

Wreszcie jakąś gra z możliwością gry na podzielonym ekranie i to aż na 4 graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kapitalna ta  gierka. Porzuciłem pesa dla tej gierki. Sam gameplay jest nieziemski. Wszystko zależy od ciebie żadnych śmiesznych skryptów liczą się tylko twoje umiejętności operowania padem. To jakie tu niekiedy padają bramki to głowa mała a jaki rozpie..Takiej gry sportowo samochodowej (jak to brzmi) potrzebowałem. Szkoda że online nie działa. Może jest to spowodowane tym ze pisze że jutro dopiero premiera w EU. 

 

Polo508: gdzie tam jest do wyboru rozgrywka na podzielonym ekranie bo nic nie mogłem znaleźć? Daj tu znać jak już odpalisz online. Dodam sobie ciebie do znajomych bo to może być kapitalna gra na krótkie sesje o ile się nie znudzi bo to trzeba pograć z ludźmi żeby zobaczyć czy znowu jakiś później sztuczek się nie będzie stosować aby obrzydzić grę ale na razie to wygląda tak ze wszystko jest kapitalnie obmyślone żeby nie lamić choć niepokoi mnie zaczęcie gdzie w 70 % zdobywam bramkę. Na chwile obecną jestem oczarowany gameplayem. Czysty fan w najlepszej postaci do tego mega skillowy coś co cenię sobie w grach.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się dołączam do pytania o split bo grałem sporo w bete i tam niestety nie było , jakby dodLi to giera automatycznie ląduje u mnie na dysku :) Spoko się gra trochę jak soccer physics na ios , wszystko jest możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest podzieielony ekran ,ale nie szukałem jeszcze po opcjach :)

A Multi padło , na Twitterze napisali ze problem z bazą danych i muszą wszystko od nowa napisać , ale ó starają się jak najszybciej to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się dołączam do pytania o split bo grałem sporo w bete i tam niestety nie było 

Ja żadnego tam splita nie widze choć na trailerze wyraźnie jest pokazane że pójdzie tak grac ale w grze na chwilę obecną go nigdzie nie widzę. Może na szybko wydane skoro ten net padł to może i z czasem dodadzą opcje grania na podzielonym ekranie albo gdy się włączy drugi pad to wtedy samo się wyświetli. Kto ma 2 pady to niech sprawdzi.

 

Polo: troche kupa to o czym piszesz z tym netem ze im to padło wszystko i od nowa muszą to napisać. Na jednego mnie to zahipnotyzowało dlatego chciałem od razu wskoczyć na online a tu error mnie przywitał. Oby to szybko naprawili. Daj znać jak znowu coś sie dowiesz bo gra się kapitalnie nawet na computer a co to musi być gdy takich 4 żywych graczy się trafi. Wydaje mi się że opcja 2vs2 będzie najlepsza bo 4vs4 to chyba już będzie za duży chaos ale kapitalnie że dawają wybór jaki się chce 1vs1 2vs2 3vs3 i 4vs4 co kto lubi tylko ten net że nie zatrybił nie moge przeboleć. Taka mała gierka a takie zaskoczenie kto by się spodziewał. 

 

EDIT: na metacritic niemal wszyscy sa zachwyceni ale nie o to chodzi otóż tam piszą że online działa bardzo dobrze itp rzeczy. Czyli w ameryce jest wszystko ok  z netem tylko chyba u nas nawala. Może rzeczywiście jutro wszystko wróci do normy bo pisze na gryonline że premiera jest przewidziana na jutro w EU jak i w polsce. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy jest mozliwosc zagrania ze znajomym 1 vs 1 online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo podszedł ten tytuł, jak online zacznie działać to bedzie mały odstresowywacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież online działa! Dziś pyknąłem spokojnie z 15 rundek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież online działa! Dziś pyknąłem spokojnie z 15 rundek :)

Bo znowu nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czyli niektórzy mogą zagrać a inni nie. U mnie zmieniło się to że już nie mam error ale już wyszukuje graczy, byle co online można ustawić ale jeszcze ani jednego meczu mi się nie udało zagrać. Ta gra jest tak genialna że pes poszedł u mnie w odstawkę.Tutaj jest 100% twój skill. Operujesz świetnie padem jesteś tu kozakiem. Nic ci gra nie pomaga tylko ty i twoje umiejętności się liczą. Tylko ten online :sad: kiedy oni to naprawią? Zgadzam się z PlastikowySmalec jest to chyba nawet najlepsza gra dla mnie jaką dostałem w plusie. Genialne w swojej prostocie. Takie powinny być gry. Ma to klimat zamierzchłych czasów N64 gdzie liczył się prosty sposób na grę i zwykły fun z niej płynący. Tutaj sa wiadra grywalności na ciebie wylewane. Strzelenie bramki lub zwykłe wybronienie daje tyle frajdy jak żadna inna gra. 
Gdy człowiek swoją piersią wybroni piłkę to wręcz czuje się wielki wiedząc jak trzeba się "naoperować" padem żeby "tajmingowo" to wszystko wykonać. Jest to grywalne małe mistrzostwo świata.

 

I właśnie gdzie ten splitscreen bo dalej nigdzie go nie widzę?

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały highlitght z online:

 

 

Tak jak się spodziewałem gra jest genialna, bawie się lepiej, niż przy Batmanach, bloodborne'ach i innych głośnych hitach. Rozgrywką nie sposób się znudzić, trzeba siłą odrywać się od konsoli, gra stawia w pełni na umiejętności gracza, jak już podkreślał vincent, a przy tym jest tak absurdalna, że nie odczuwam jakiejkolwiek frustracji po nieudanych sytuacjach i przegranych meczach.

 

To raczej mało popularna opinia, ale PS4 jest w tej gen słusznym wyborem bo gniecie mikromiękkich i ich magnetowid pod względem małych gierek/indyków, Hotline Miami 1 i 2, Binding of Isaac, teraz Rocket League, nadchodzące SOMA i No Man's Sky. Właściwie to niemal tracę zainteresowanie tymi oklepanymi odartymi z osobowości AAA, w 2015 tylko Fallout 4 mnie jeszcze interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmiwtrzcinie: Ta ostatnia bramka kozak. Tylko ten co w to zagra wie jak trzeba timingowo to wszystko wykonać żeby to tak dobrze wyszło.

 

Czyli co wam juz działa online bo u mnie wczoraj w nocy znowu miałem tylko error i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra calkiem sympatyczna, widzialem ze mozna tworzyc jakies pokoje meczowe, wiec duzo zabawy ze znajomymi bedzie, niesztety nie moglem wyprobowac online :/ ciekawe kiedy naprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmiwtrzcinie: Ta ostatnia bramka kozak. Tylko ten co w to zagra wie jak trzeba timingowo to wszystko wykonać żeby to tak dobrze wyszło.

 

Czyli co wam juz działa online bo u mnie wczoraj w nocy znowu miałem tylko error i nic więcej.

Od rana wszystko działa , problemem była ilość graczy, nie spodziewali się aż takiego zainteresowania :)

Potwierdzili też ze wszystkie nowe stadiony będą za Free a reszta dodatków będzie częściowo darmowa a częściowo płatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie bo podobno twórcy ostrzegają, że jeśli zostawimy konsolę w menu gry na ponad 10 min to może nam się sprzęt przegrzać :biggrin: Pracują nad łatką. Nie wiem ile w tym prawdy ale czytalem na forum zagranicznym że ludzie krytykują bo konsola głośno chodzi w tej grze :biggrin: Co do samej gry mi podeszła do gustu. Bardzo fajna odskocznia od standardowych tytułów :D Co powiecie na jakieś wspólne gierki? Jeśli ktoś chętny dodajcie mnie na PSN aby wspólnie pograć :)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To raczej mało popularna opinia, ale PS4 jest w tej gen słusznym wyborem bo gniecie mikromiękkich i ich magnetowid pod względem małych gierek/indyków, Hotline Miami 1 i 2, Binding of Isaac, teraz Rocket League, nadchodzące SOMA i No Man's Sky. Właściwie to niemal tracę zainteresowanie tymi oklepanymi odartymi z osobowości AAA, w 2015 tylko Fallout 4 mnie jeszcze interesuje.

 

A co ty myślisz, że na Xboxie nie ma takich gier? W sklepie jest tego zatrzęsienie, tylko nikt nie robi z nich nie wiadomo jakiego ficzeru. Gierki za dolara na komórce, u Sony stają się wielkimi hitami kosztującymi kilkadziesiąt złotych.

 

Faktycznie RL gierka fajna, a będzie jeszcze lepsza jak zacznie działać po sieci i nie spali konsoli pozostawiona w menu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej mało popularna opinia, ale PS4 jest w tej gen słusznym wyborem bo gniecie mikromiękkich i ich magnetowid pod względem małych gierek/indyków, Hotline Miami 1 i 2, Binding of Isaac, teraz Rocket League, nadchodzące SOMA i No Man's Sky. Właściwie to niemal tracę zainteresowanie tymi oklepanymi odartymi z osobowości AAA, w 2015 tylko Fallout 4 mnie jeszcze interesuje.

 

Tak masz racje malo popularna opinia. Jesli tracisz zainteresowanie tytulami AAA to polecam pada, podlaczyc lapciaka pod TV i grac w indyki ktore mozesz w bundlach czy tez na sztuki w promocjach kupowac za 1$ lub pare baksow za sztuke. I to nie jest wcale przytyk w strone konsoli to chlodna kalkulacja a przyznam ze jest pare dobrych lub interesujacych bedacych powiewiem swiezosci indykow ktore na PS4 nie wyszly (Evoland, Hack&Slash, Lumino City). 

Do tego PC to dalej ostoja point&click, ktorych na konsolach prawie nie ma a jesli pojawi sie port gry ktora ma ponad dekade to jeszcze go spiernicza (syberia)

Tak wiec wychwalanie konsoli za indyki uwazam za srednio na miejscu, bo te sa dodatkiem i fakt moga czasem przycmic duze gry ale problem polega w tym ze to czesto kopie kopii zjadajace swoj ogon a perelki gina w zalewie indyczego pierza... 

 

Mimo iz jest to forum poswiecone PS pamietajmy ze najwazniejsze to radosc z gry - a platforma jest drugorzedna. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalnie się dziś grało z ekipą z forum. Sorry że nagle uciekłem ale gra mnie tak wciągnęła że spagetti zaczęło mi się palić na piecu i musiałem uciekać :) Takie pokłady grywalności jaka ma ta gra to zer świeca szukać gdzie indziej. Największe zaskoczenie jak na razie. Tak do godziny znowu moge grać także jesli ktoś będzie na ps4 to niech się spodziewa zaproszenia.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też tip żeby konsola się nie przegrzewała u mnie to działa. Czyli w menu trzeba ustawić kamere nad auto żeby nie pokazywała trybun i ludności bo choć ciężko w to uwierzyć to własnie te trybuny powodują że ps4 dostaje zawału serca i temperatura wzrasta. U mnie to działa gdy dam kamere nad autko w menu to obroty od razu spadają.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też tip żeby konsola się nie przegrzewała u mnie to działa. Czyli w menu trzeba ustawić kamere nad auto żeby nie pokazywała trybun i ludności bo choć ciężko w to uwierzyć to własnie te trybuny powodują że ps4 dostaje zawału serca i temperatura wzrasta. U mnie to działa gdy dam kamere nad autko w menu to obroty od razu spadają.

Konsola i tak nadmiernie nagrzewa się w samej rozgrywce ,więc ustawienie kanmery w menu dużo nie da na dłuższą metę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×