Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to było niezależnie od tego, czy wybrałem ranked czy zwykłe. Jedynie na hokeju grało się normalnie, ale tam zwykle mało ludzi przebywa. Dzisiaj sobie jeszcze kosza popróbuję, może też będzie normalnie.

Mam nadzieję, że to tylko jakieś chwilowe problemy bo cała reszta zmian bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moje ostatnie brameczki i save'y .

Ostatnia bramka Toneiro ale akcja miód malina :)

Cały czas gram więc ogarniętych zapraszam do dodawania, chętnie cisnę 2vs2 ranked.

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zakupilem to cudo :) chetni do pogrania na lajcie wysylajcie zapro do znajomych :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej dziwi, że mimo ogromnej ewolucji, jaką ta gra przeszła, ten temat niemal świeci pustkami. Rocket League powoli staje się eSportowym fenomenem, a nakłady finansowe na oficjalne turnieje są coraz wyższe. Nie wspominam nawet o tym, że od kilku miesięcy jest istny szał na wymiany przedmiotów między graczami. Toć to urosło do rozmiarów ogromnego rynku, w którym handel wymienny z każdym dniem rośnie w siłę.

 

W tym całym handlu tylko kolega Schranz został nieco w tyle.  :siara:  Ale szczegółów zdradzać nie będę, żeby nie robić mu wstydu. :rydzy:

 

Generalnie ta gra jest dla mnie fenomenem w każdym calu. Gramy z ziomkami praktycznie codziennie, a każda taka sesja generuje masę pozytywnej energii. Próbowaliśmy nawet swoich sił w Rocket League Championship Series (w tym ja dwukrotnie) i nawet pomimo odpadnięcia w którejś tam rundzie eliminacji, mam same pozytywne wspomnienia z tym związane.

 

Chętnie spróbowałbym swoich sił na wysokim szczeblu. Może byłby ktoś chętny na podjęcie wyzwania w ESL? :good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również pogrywam w tą grę, raczej amatorsko.

Gra z randomami w rankedzie jest mało przyjemna - raz że ciężko się zgadać a dwa to wyzwiska. Nie wiem czy raportowanie ma jakikolwiek sens, mimo wszystko internetowych pyskatych kozaków zawsze zgłaszam. Wychodzi na to, że aby czerpać z tej gry przyjemność to trzeba grać ze znajomymi.

 

Kto mi wytłumaczy, dlaczego wcześniej co mecz dostawałem jakiś item a teraz raz na 20 meczy cokolwiek dostaje? No i czy można jakoś wywalić te skrzynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, medmaxx napisał:

Również pogrywam w tą grę, raczej amatorsko.

Gra z randomami w rankedzie jest mało przyjemna - raz że ciężko się zgadać a dwa to wyzwiska. Nie wiem czy raportowanie ma jakikolwiek sens, mimo wszystko internetowych pyskatych kozaków zawsze zgłaszam. Wychodzi na to, że aby czerpać z tej gry przyjemność to trzeba grać ze znajomymi.

 

Kto mi wytłumaczy, dlaczego wcześniej co mecz dostawałem jakiś item a teraz raz na 20 meczy cokolwiek dostaje? No i czy można jakoś wywalić te skrzynki?

Dostajesz mniej bo taki system jest w tej grze po prostu. Jak w każdej innej. Zawsze na niskich lvlach dostaje się więcej niż w późniejszych etapach. teraz po patchu dostaje się znowu więcej jakiś świątecznych itemów. Jeśli grasz w miarę często i preferujesz 2v2 rankedy to wyślij zapro coś zagramy bo gra z randomami serio denerwuje. Brakuje myśle z 2 zwycięstwa do golda i rezygnuję z rankedów z randomami.

 

@_Matheo_ 

Ta gierka tak mnie pochłania, że małymi kroczkami dążę do tego, aby kiedyś wystartować w jakimś turnieju i pograć na dobrym poziomie. Jestem na etapie treningu strzelania Aerialami bo lataniem tego jeszcze nazwać nie można. Daleka droga ale już widzę spory progres także jestem na dobrej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam za bardzo jak spokojnie pograć ze słuchawką w uchu gdy 14msc. dziecko biega mi wokół nóg a drugie 1,5ms gdzieś tam obok grymasi ;)

 

Poza tym moje umiejętności są raczej słabe, więc nie chciałbym aby ktoś przeze mnie spadł do niższej ligi :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.12.2016 o 12:25, medmaxx napisał:

Obecnie nie mam za bardzo jak spokojnie pograć ze słuchawką w uchu gdy 14msc. dziecko biega mi wokół nóg a drugie 1,5ms gdzieś tam obok grymasi ;)

 

Poza tym moje umiejętności są raczej słabe, więc nie chciałbym aby ktoś przeze mnie spadł do niższej ligi :blush:

Skądś to znam z tym, że moje ma 21 msc :)  Od czasu do czasu dam mu pada na 5 minut to zadowolony jeździ po ścianach na treningu w rockecie trzymając kółko :1_grinning:

Co do umiejętności to nie trzeba grać od razu rankedów także spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeżę temat.

 

Na dniach rozpocznie się 4 sezon rankingowy. Ja jestem zajarany jak pochodnia, ale czy ktoś z forum w to jeszcze gra? Schranz, od którego uczyłem się podstaw gry, przechodzi na emeryturę, a na friendliście tylko garstka osób gra w Rocketa na wysokim poziomie. Czy już tylko ja mam nieskończoną radochę ze strzelania bramek latającym autkiem?

 

Ogólnie gra rozrasta się w community z każdym miesiącem, a tutaj posucha w temacie. Tak samo jak na forum PSXE, które odwiedzam okazjonalnie. Ba, nawet na forum Rakietowej Ligi jest wręcz pustka. Zostaje tylko Reddit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę umarł ale co tam:

Korzystam z Rocket Pass i zbliżam się do końca - czyli 70 lvl.
Kolejne nagrody są zakryte.
Co mogę zrobić aby zdobywać je dalej?
Trzeba dokupić klucze i wykupić kolejną partię leveli do zdobycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, can5ona napisał:

Temat trochę umarł ale co tam:

Korzystam z Rocket Pass i zbliżam się do końca - czyli 70 lvl.
Kolejne nagrody są zakryte.
Co mogę zrobić aby zdobywać je dalej?
Trzeba dokupić klucze i wykupić kolejną partię leveli do zdobycia?


To są po prostu losowe przedmioty i tyle. Zdobywasz je tak samo jak poprzednie czyli za level. No i 90 poziom to nie koniec bo jeszcze przy 110 jest ostatni klucz, a potem jeszcze te losowe przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×