Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem konsolę po dłuuuugiej przerwie, by właśnie zobaczyć czym się wszyscy tu podniecają. Zagrałem mecz i... sam się podniecam tak zaskakująco dobrym tytułem :) Świetna gierka!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj tyle, na ile pozwoliły serwery i musze powiedzieć, że gra jest świetna. Oczywiście, to nie jest wielki tytuł, w który z wypiekami na twarzy będę grał przez długie miesiące bez przerwy, ale kurde, ta gra ma w sobie tony miodu. Przypomina mi to czasy, kiedy zaczynałem przygodę z jakimkolwiek wirtualnym graniem - banalne zasady, prościutkie sterowanie, które można ogarnąć w minutę i mnóstwo, mnóstwo frajdy z gry. Genialna odskocznia od wielkich, poważnych, nadętych produkcji.

 
Wyjątkowo dobra gra jak na plusowe standardy. ;)
Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem chyba 2 godziny z ekipą :D Gra wciąga na maxa. Jeszcze dopracują tylko te grzanie konsoli i gierka będzie ok, chyba jedna z lepszych plusowych na PS4. Kto chce grać to już powstał temat na forum do wspólnej gry. Wpisywać się i ciśniemy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że po patchu konsola nagrzewa się trochę mniej , ale dalej powyżej normy , zwłaszcza w momencie kiedy pada deszcz.

Ale na pewno jest to krok w dobrym kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuwacie jakieś różnice przy wyborze samochodów? Czy np te większe, z większą machą odbijają piłę lepiej niż te szczurki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno nie ma żadnych różnic poza wizualnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że są. Grałem sobie ligę i testowałem różne auta. Przy pierwszej akcji na wprost piłki zazwyczaj bez problemu można strzelić bramkę. Wypracowując moment kiedy można puścić dopalacz, by piłka nie odbiła się od poprzeczki, a wpadła do bramki, wpadasz w pewien automatyzm. Wtedy zmień samochód i za cholerę w taki sam sposób bramki nie strzelisz tylko musisz wcześniej/później puścić :circle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że są. Grałem sobie ligę i testowałem różne auta. Przy pierwszej akcji na wprost piłki zazwyczaj bez problemu można strzelić bramkę. Wypracowując moment kiedy można puścić dopalacz, by piłka nie odbiła się od poprzeczki, a wpadła do bramki, wpadasz w pewien automatyzm. Wtedy zmień samochód i za cholerę w taki sam sposób bramki nie strzelisz tylko musisz wcześniej/później puścić :circle:

Tylko na najniższym poziomie da się strzelić po rozpoczęciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być żadnych różnic w autkach bo wtedy gra by była niesprawiedliwa i straciła by cały swój urok który tkwi w umiejętnościach. Gdyby dodali taki handicap że autka mają różne przyspieszenia, szybkość lub wyższe odbijanie to w zasadzie było by po grze. Na tyle głupi zapewne twórcy niebyli choć kto wie co może im po głowach chodzić. Ja tam różnic nie widzę żadnych i bardzo dobrze tylko zwykła kosmetyka. Jedyne co mnie ciekawi to czy formuła niska ma gorzej w porównaniu z ciężarówką która jest po prostu wyższa i przy skoku może mieć łatwiej czyli prędzej sięgnąć piłki własnie przez to ze jest wyższa. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodali taki handicap że autka mają różne przyspieszenia, szybkość lub wyższe odbijanie to w zasadzie było by po grze.

Z tym się nie zgodzę. Zawsze jakąś zaletę hamowałaby jakaś wada i tak np. auto super szybkie byłoby mniej zwrotne oraz mniejsze, co też przekładałoby się na efekty zderzeń z większymi autami, czy trudniejsze uderzenia w piłkę. Duże auto to super siła ale powolność i również mała zwrotność. I tak dalej. Musiałbyś wtedy obmyślać taktykę jaki zespół chcesz mieć oraz czym sam w zespole jeździć. Nie byłoby to natomiast aż tak wpływające na rozgrywkę, że umiejętności by się nie liczyły. A jakby wszystkie auta były takie same, to żaden sens wstawiania więcej niż jednego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby dodali jakieś ulepszenia do tych aut i statystyki.

Statystyki są :)  

Online dalej nie działa non-stop?

Działa , tylko nie pokazuje ilu graczy i w sumie pisze że jest off-line , ale póki co tak to rozwiązali do czasu kolejnego patcha,problemem był cross play i ogromne zainteresowanie tytułem, baza danych się sypala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ładnie dziś mi smigał, fajnie się gra 4 na 4 jest rzeź.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega, daje wiele frajdy, o koło 21 zaczęliśmy grać i dopiero skończyliśmy, czas leci niemiłosiernie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być żadnych różnic w autkach bo wtedy gra by była niesprawiedliwa i straciła by cały swój urok który tkwi w umiejętnościach. Gdyby dodali taki handicap że autka mają różne przyspieszenia, szybkość lub wyższe odbijanie to w zasadzie było by po grze. Na tyle głupi zapewne twórcy niebyli choć kto wie co może im po głowach chodzić. Ja tam różnic nie widzę żadnych i bardzo dobrze tylko zwykła kosmetyka. Jedyne co mnie ciekawi to czy formuła niska ma gorzej w porównaniu z ciężarówką która jest po prostu wyższa i przy skoku może mieć łatwiej czyli prędzej sięgnąć piłki własnie przez to ze jest wyższa.

No właśnie, mam wrażenie po kilku testach że niższe samochody bardziej podcinając piłkę niż wyższe fury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. I tak zamierzałem ją kupić (jeszcze nie wiedząc, że będzie w plusie). Część pierwsza na PS3 była tylko dobra. Ta jest pod każdym względem lepsza. I zapowiada się dość łatwa platyna :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem piłki nożnej, ale SUPER GRA! :)

Czasami lagi. Niech naprawią serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, gra bawi niesamowicie, a jeszcze do tego multi ze znajomymi to palce lizać. Tak sie zastanawiam czy grę można by było ulepszyć o jakieś gadżety typu rakiety czy pola siłowe ale chyba tak jak jest to jest najlepiej. W prostocie siła :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ładnie dziś mi smigał, fajnie się gra 4 na 4 jest rzeź.

mi się 4v4 najmniej podoba, za duży chaos i przypadek. 3v3 jest optymalne, ewentualnie 2v2 z kimś ogarniętym po naszej stronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3v3 jak dla mnie najlepiej, 2v2 to juz zbyt pusto, 4v4 to zbyt duzy pierdolnik na ekranie, z kolei 3v3 idealnie zeby porobic jakies sensowne akcje bez kolizji co 5 sekund o inny samochod.

 

Tutaj wczorejsza gra, z forumka bansai, okoni i natsu vs jakies randomy :P rozklepani 10:1.

 

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tak gram  gram....nie mam pojęcia o co chodzi xD Jest piłeczka i samochodziki...fun przedni ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzaj, wyszedł Ci ten mecz, potem strasznie lamiłeś ;)

Też podzielam zdanie że najlepszy tryb to 3x3. Choć jak się gra ze znajomymi to 4na4 też fajne. Ważne aby nie grać na pałę. Mimo że to totalny arcade to ustawienia taktyczne fajnie się sprawdzają. Podział na role, obrona atak czy wchodzenie na "wrzutki" może brzmi komicznie przy tej pozycji ale wczoraj klepaliśmy tym sposobem wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że gra sprawiła mi sporo frajdy, a opanowanie jazdy trochę trudność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×