Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorzej chyba mam z oceną opadania piłki. Często mam puste przeloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakim camie gracie? ja śledzę piłkę cały czas chyba że cisnę po setkę boosta i nie mam dobrego odniesienia to szybki trójkąt żeby wycelować i spowrotem na piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball Cam. Poza tym zalecam zwiększyć distance oraz fov na maxa. Zupełnie inaczej i lepiej się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball Cam. Poza tym zalecam zwiększyć distance oraz fov na maxa. Zupełnie inaczej i lepiej się gra.

zgadzam sie.

 

gierka jest ciekawa, ale znajac samego siebie pogram jeszcze pare dni a potem odstawie na zawsze. 

pykam od wczoraj, troche juz meczy rozegralem ale dalej za ciul nie potrafie ogarnac odbijania pilki w powietrzu, wiekszosc moich prób w powietrzu kończy się przelotem obok piłki albo w najlepszym razie strzałem nie tam gdzie chcialem. 

 

Fajnie jest miec kogos zeby pograc double albo we trzech to juz w ogole bajka, mozna sobie pogadac i jakies tam 'taktyki' ulozyc, bo grajac z randomami to kazdy na pale gra, nie wazne ze ktos ma blizej do pilki przy wznowieniu i tak jedzie cala trojka a bramka pusta.

 

W tej grze liczy sie tez bardzo precyzyjne opanowanie pada, wczoraj pierwszy raz odpalilem gre z kumplem to dostal jakies 10:1 mimo ze jestem przesłaby w ta gre, to cos tam na padzie umiem(ale nie tyle co na myszce i klawiaturze:D) a on bardzo rzadko na padzie gra i stad ten wynik;)

 

btw te samochody czyms oprocz wygladu sie roznia,np predkoscia? Albo czy wymiana opon na inne cokolwiek daje?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się. Przyspieszeniem, zwrotnością, masą (furgonetki mniejszym autem tak łatwo nie przepchniesz, a furgonetka małe auta rozstawia po kątach).

Edytowane przez Antonow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też do końca nie jestem pewnien czy sie różnią. Kilka razy ścigałem się z furgonetką swoim wozem i za Chiny nie mogłem go dogonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyczytałem że tylko rozmiarem hitboxa się różnią, niczym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem ponad 20 razy ze znajomym na podzielonym ekranie. On jeździł Octanem, ja Mercem. Przy starcie do piłki zawsze był szybszy, nawet gdy startował trochę z tyłu (stary jestem, ale aż tak spóźnionego refleksu nie mam :)).

 

@okoni, nie chodzi o maksymalną prędkość, tylko o przyspieszenie i być może tylko przy użyciu turbo.

 

W bezpośrednich starciach mam wrażenie, że furgonetka ze względu na masę bardziej daje radę. Z jednej strony to może tylko moje subiektywne odczucia, a z drugiej aż tak tym szczegółom się nie przyglądałem. Zrobię ze znajomym kilka świadomych eksperymentów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem wczoraj sporo meczyków, po zmianie opon itp, absolutnie niczym się wóz nie różni, tak samo jeśli chodzi o przyspieszenie różnych wozów, różnica jest tylko w wyglądzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak może się różnić przyspieszeniem lub szybkością? Przecież wtedy ta gra straciła by cała magie. To własnie jest w tej grze dobre że uczysz się raz jeździć i wiesz ze wszyscy mają takie same szanse a nie np szperasz na necie i czytasz jaka fura jest szybsza czy lepsza. Zabili by tym grę gdyby tak było.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zrobili najlepszą rzecz jaką mogli że nie dali żadnych boosterów i innych pierdół, liczy się skill i to wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta różnią się wielkością hitboxa i moim zdaniem niektórymi łatwiej wykonywać aerial shoty z powietrza. W becie to nie miało znaczenia bo był jeden samochód do wyboru. Ja grałem paladinem ale zmieniłem na venoma bo łatwiej mi się lata.

moje bramki

 

 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można gdzieś sprawdzić ile nam pozostało km do Trofeum "Far, Far Away..."? W zakładce Stats niestety tego nie ma ;/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można gdzieś sprawdzić ile nam pozostało km do Trofeum "Far, Far Away..."? W zakładce Stats niestety tego nie ma ;/

 

Jeśli będziesz chciał zmienić opony,tam jest podany dystans :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dystans liczy tylko i wyłącznie w Exhibition. W online nic nie nalicza jeśli chodzi o dystans.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dystans liczy tylko i wyłącznie w Exhibition. W online nic nie nalicza jeśli chodzi o dystans.

 

W lidze granej offline nie nalicza?? Nawet nie sprawdziłem tego wczoraj, a szkoda bo cały wieczór grałem :/

Edytowane przez Slawek1916
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dystans liczy tylko i wyłącznie w Exhibition. W online nic nie nalicza jeśli chodzi o dystans.

Nalicza tylko się nie wyswietla, tak pisali twórcy na Twitterze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak....gierka jest kozacka. Dzisiaj z dziołchą graliśmy na split screenie z dobrą godzinę i zabawa był przednia. Dzięki Bogu że twórcy nie porzucili tej opcji na rzecz czystego grania z kimś online.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plumkanie bańkami też jest fajne ;)

 

btw.

 

Pany czy czasem też wam wyskakuje czerwony trójkącik po prawej stronie ekranu, sugerujący chyba problemy z łączem? Dziwne to bo mam stabilne łącze, ping pokazuje mi w okolicach 30-40, a od czasu do czasu wyskakuje mi ten trójkąt, szczególnie na początku meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdarzało mi się parę razy, najprawdopodobniej to wina samej gry, mi czasami wywala komunikat że nie jestem zalogowany do psn, mimo że jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×