Skocz do zawartości
BulletPOL

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

730bf430a7e67594ebc26fbb31dba205.jpg

 

Tytuł: Rise of the Tomb Raider

Producent: Crystal Dynamics
Wydawca: Microsoft Studios
Data wydania: 10 listopad 2015

Platforma: Xbox One

Rise of the Tomb Raider to kolejna produkcja o przygodach Lary Croft, a zarazem druga po restarcie serii. Za produkcje odpowiedzialny jest zespoł Crystal Dynamics, który reprezentuje gatunek przygodowych gier akcji z widokiem TPP i cechuje się sporą dawką brutalności oraz wieloma aspektami survivalowymi.

Na konferencji Square Enix ujawnione zostały kolejne fakty związane z najnowszą odsłoną Tomb Raidera.
Prezentacja skupiła się również na technicznych aspektach. Poznaliśmy w jaki sposób pracowano nad teksturami skóry, zabrudzeniami, mimika twarzy itp.
Model postaci prezentuje się znakomicie i można śmiało napisać, że Lara to jedna z najładniejszych, wirtualnych bohaterek.

 

Animacja postaci, śnieg i oświetlenie wygląda genialne.

Jak dla mnie to jedna z najładniej prezentujących się gier na targach E3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z głównych z powodów dla których zacząłem spoglądać w "zieloną" stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z głównych z powodów dla których zacząłem spoglądać w "zieloną" stronę :)

 

Rise of the Tomb Raider to najprawdopodobniej tylko czasowy EX na konsolach Microsoftu.

Gra wyjdzie na PS4 rok po tym jak odbędzie się premiera na Xbox One i X360.

Z tym że rok to bardzo długo :P poza tym, dlaczego nie? Niech wszyscy sobie zagrają, ja już dawno się z tego wyleczyłem.

 

3oEduGoZpo3C9fwY9i.gif

 

gGlrhRs.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze czasowy, ale zauważ że przez ten rok Sony nie ma nam nic do zaoferowania.

Ex'y od japończyków pewnie wyjdą mniej więcej w tym samym czasie co TR na PS4.

Albo będą popędzać swoje studia, żeby wypuścić gry wcześniej, co się skończy toną łatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać jak czekać, żebyś jeszcze miał w co grać przez ten czas.

Inna sprawa, że po filmiku z E3, to nawet moja żona zwariowała, bo poprzedni TR ogrywaliśmy razem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zaluje, ze to tylko czasowy ex. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zaluje, ze to tylko czasowy ex. :sad:

 

co za gość :D nie zapominaj że to forum o PS

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zaluje, ze to tylko czasowy ex. :sad:

 

A Ty z jakiej choinki sie urwales? :P

 

Tak serio - EXy sa wazne ba nawet bardzo wazne - ale tutaj uwazam ze powinny byc to serie / nowe IP produkowane na dana platforme.

 

Nie ma dla mnie znaczenia czy to MS czy Sony czy Valve ze Steamem czy jakakolwiek inna firma - ale kupowanie ekskluzywnosci tytulow ktore wczesniej byly multiplatformowe uwazam za niskie zagranie. To tak jakby nagle kolejna czesc gry X lubiana przez graczy konsolowych miala ukazac sie tylko na PC. Nie podoba mi sie to i ma prawo mi sie nie podobac.

 

TR zapowiada sie na dobra gre akcji w to nie watpie ale szkoda ze MS nie pomyslal nad stworzeniem wlasnej marki i rozpoczescia serii ktora mogla by powalczyc z EXastym Uncharted i multiplatformowym TR.

Mysle ze spokojnie znalazlo by sie miejsce dla jeszcze jednego IP z widokiem TPP bedacego gra akcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się to nie podoba, ale takie są czasy i trzeba się z tym pogodzić.

Microsoft stać, to wykupuje ex'y na jakiś czas. Zresztą ta polityka idealnie wpisuje się w obraz firmy, której założyciel dorobił się na kupnie programu od kogoś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ex tworzony na daną platformę od samego początku stanowi dla niej wartość dodaną i pozwala przyciągnąć/zachęcić niezdecydowanych klientów. Natomiast podkupywanie multiplatformowych tytułów na czasową ekskluzywność to słabe zagranie. Ale kto bogatemu zabroni  ;)

Zgadzam się z @Magiem, że Microsoft mógł stworzyć swojego  tpp akcji  i myślę, że spokojnie by znaleźli odbiorców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wili23 kolejny raz chciał zabłysnąć ;)

 

Co do wyłączności nowego TR,niestety boli fakt że od początku ta seria była tworzona na konsoli SONY.Dziś nie liczy się tradycja,tylko $$ im w glowie szumi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Magiem, że Microsoft mógł stworzyć swojego  tpp akcji  i myślę, że spokojnie by znaleźli odbiorców. 

 

A w ten sposób, zapewne bez problemu zrobią i tak i tak nowe IP, przy okazji przeciągając wielu niezdecydowanych na swoją stronę zagraniem z TR - dla mnie naprawdę genialne marketingowo posunięcie. Jeśli dodatkowo plotki okażą się prawdą z wykupem AMD - ta generacja szybko się skończy, a po następnej może już nie być Sony. Totalny mega false start i teraz takie odbicie - w przeciwieństwie do konkurencji, uczą się na własnych błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób, zapewne bez problemu zrobią i tak i tak nowe IP, przy okazji przeciągając wielu niezdecydowanych na swoją stronę zagraniem z TR - dla mnie naprawdę genialne marketingowo posunięcie. Jeśli dodatkowo plotki okażą się prawdą z wykupem AMD - ta generacja szybko się skończy, a po następnej może już nie być Sony. Totalny mega false start i teraz takie odbicie - w przeciwieństwie do konkurencji, uczą się na własnych błędach.

 

Marketingowo powiedzialbym mialo byc rewelacyjnie a wyszlo tylko dobrze. Pamietasz zapewne jaka ilosc fekaliow byla rzucana w strone SqrEnx, Crystal Dynamics i MS po ogloszeniu TR jako exa? To podzielilo troche graczy a wiekszosc tych bedacych w innych niz xbox obozach mowila jednym glosem. 

Do tego nie powiedzieli od razu ze to czasowy Ex bylo troche zamieszania ktore tylko podsycalo shitstorm. 

 

Plotki z wykupem AMD traktowalbym bardzo ostroznie. Samsung tez sobie na AMD zeby ostrzyl. Poki co nic nie wiadomo, do tego AMD korzysta z patentow intela na x86 do ktorych prawa wygasaja natychmiast po tym jak firma bedzie sprzedana - co oznacza ze trzeba by stworzyc nowa umowe lub aneksowac stara. 

 

Zgodze sie za to w pelni ze MS nauczyl sie i zmienil bardzo wiele od pierwszej zapowiedzi, walcza i dobrze, konkurencja jest zdrowa dla rynku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób, zapewne bez problemu zrobią i tak i tak nowe IP, przy okazji przeciągając wielu niezdecydowanych na swoją stronę zagraniem z TR - dla mnie naprawdę genialne marketingowo posunięcie. Jeśli dodatkowo plotki okażą się prawdą z wykupem AMD - ta generacja szybko się skończy, a po następnej może już nie być Sony. Totalny mega false start i teraz takie odbicie - w przeciwieństwie do konkurencji, uczą się na własnych błędach.

 

Halo,jest tam kto  ?  O którym roku mowa 2229  ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo,jest tam kto  ?  O którym roku mowa 2229  ? :)

A przeglądałeś ostatnio raporty finansowe Sony i MS? Nie tylko te prężne słupki wydziału odpowiedzialnego za Playstation. Sony topi kasę jak powalone, jak to co pokazują z Morpheusem okaże się takim shitem ,na jaki wygląda ten Twój 2229 może nadejść szybciej niż myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób, zapewne bez problemu zrobią i tak i tak nowe IP, przy okazji przeciągając wielu niezdecydowanych na swoją stronę zagraniem z TR - dla mnie naprawdę genialne marketingowo posunięcie. Jeśli dodatkowo plotki okażą się prawdą z wykupem AMD - ta generacja szybko się skończy, a po następnej może już nie być Sony. Totalny mega false start i teraz takie odbicie - w przeciwieństwie do konkurencji, uczą się na własnych błędach.

 

Sony zachłysnęło się faktem, że MS wywrócił się na twarz na starcie obecnej generacji. Tylko, że po tym fakcie dosyć szybko się pozbierał i zaczął pościg. Sony przegapiło moment kiedy X1 zrównał się z PS4 i nawet zaczął ją wyprzedzać pod względem contentu, jakości i ceny za usługę. Jeżeli Japończycy szybko się nie otrząsną to wykresy sprzedaży, którymi się tak zachwycają, zmienią się bardzo szybko. 

Co do tego, że po następnej generacji nie będzie Sony to bym nie wyrokował. Na początku tej miało nie być Microsoftu, a jednak dzieje się zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Of kors, że bawienie się w wyrocznię jest tyle warte co obietnice wyborcze - tyle, że zupełnie obiektywnie patrząc na obydwie firmy jako na corpo - Micro ma o wiele większe możliwości wychodzenia z jakichkolwiek dołków, a Sonny ma je coraz mniejsze - dlatego nie rozumiem ich polityki, tym bardziej, że jestem z nimi od początku i bynajmniej nigdzie się nie wybieram.

 

Uaa ale off top - trzeba nadrobić --> TR jest cool!!

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona nie istnieje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z głównej:

 

Premiera Rise of the Tomb Raider (PS4) w wersji na konsole Xbox 10 listopada tego roku.

 

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :psbutton:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z głównej:

Premiera Rise of the Tomb Raider (PS4) w wersji na konsole Xbox 10 listopada tego roku.

 

eee...? Nic nie widzę.

MAM! :P

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy gry postanowili podzielić się z graczami kolejnymi dobrymi wieściami -  Rise of the Tomb Raider na Xbox One będzie działała w rozdzielczości 1080p.

Informacja została oficjalnie ujawniona na twitterowym koncie Briana Hortona, reżysera w Crystal Dynamics.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, przecież xbox nie obsługuje 1080p ;)

Tylko Siony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i potwierdziło się, TR na PC i PS4 (koniec 2016 roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×