Skocz do zawartości
BulletPOL

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież od dawna wiadomo, że to czasowy ex. Tylka ja np. myślałem, że szybciej wydadzą niż święta 2016.

Cieszę się, że mam też XO, a w temacie o ps4 zaraz mnie pewnie zjedzą, bo się szczerze zapytałem w co grać do 2016.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brian Horton, starszy dyrektor projektów w Crystal Dynamis postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedział w podcaście dla Game Informera o nadchodzącej odsłonie serii z Larą Croft.

 

Bez denerwujących ekranów wczytywania.

„Tak jak w przypadku ostatniej odsłony, przygotowanie gry nie sprawiło nam żadnych problemów. Tak szybko jak to tylko możliwe możesz rozpocząć nową grę, jeżeli tylko nie umarłeś lub nie wyłączysz pozycji. Rozgrywka będzie płynna przez cały czas. Dzięki temu zabiegowi chcemy zanurzyć gracza w świecie gry tak głęboko jak to tylko możliwe, by przechodzenie z misji do misji było niezwykle płynne.”

 

Twórcy przygotowali ogromnej wielkości lokacje.

„Poza tym historia Lary jest naprawdę ekscytująca i jesteśmy rozgorączkowani mogąc mówić o rozmiarach Rise of the Tomb Raider. Świat gry jest 3 razy większy niż w przypadku ostatniej odsłony, jak również grobowce są znacznie większe. Ponadto przygotowaliśmy coś co nazywamy „A Nested Puzzle Approach”, które stanowi zbiór zagadek układających się w jedną wielką zagadkę.”

 

Lara Craft otrzyma również nowe umiejętności.

„Wprowadziliśmy także nową mechanikę przemieszczania się, dzięki której Lara będzie mogła wspinać się na drzewa, pływać pod wodą, co będzie wykorzystywane nie tylko do pokonywania odległości, ale również jako sposób subtelnego eliminowania wrogów z zaskoczenia.”

 

tomb-raider-.gif

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tyle w temacie...  :shok:

Edytowane przez m0rph
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tyle w temacie...  :shok:

 

 

Oooo w morde jeża... :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

SupernaturalSurprise.gif

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno marzenie: żeby w tej grze było 30% strzelania, a 70% eksploracji, wspinaczki i zagadek.

Czekam jak na mało którą grę w tym roku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno marzenie: żeby w tej grze było 30% strzelania, a 70% eksploracji, wspinaczki i zagadek.

Czekam jak na mało którą grę w tym roku :)

 

Ty chcesz starego TR a to nie te czasy.... niestety....

pozostaje Tobie jesli posiadasz odpalic np PS3 i pograc w TR Trilogy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz starego TR a to nie te czasy.... niestety....

pozostaje Tobie jesli posiadasz odpalic np PS3 i pograc w TR Trilogy ;)

Oj nie kracz :P

Wreszcie filmik, na którym było więcej tego co ja chcę :)

Może jednak jakoś to zbalansują. Grał będę i tak, bo poprzednia odsłona mnie zauroczyła bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay z Syrii ryje banie. Czuć klimat Tr4, dla mnie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda fantastycznie, nowy gameplay z Syrii tylko utwierdził mnie w tym że Crystal poszedł w dobrą stronę, mam nadzieję że będzie jak najwięcej świątyń i grobowców w klimacie starego Tomba i nie przegną pałki ze strzelaninami jak to bywa w serii na literkę U ;). Fajnie że rozwinęli bardzo udaną formułę z TR 2013 nie wprowadzając udziwnień na siłę.Lara AD 2015 jest śliczna pod każdym względem, jedyne co można jej zarzucić to trochę dziwnie zachowujące się kłaki np. we fragmencie gdzie Lara jedzie autem, wygląda trochę jakby się jej peruka poluzowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW..... Jestem pod mega wrażeniem. Gra wygląda po prostu ślicznie. Propsy dla Crystal D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł dla marud co płaczą, że będzie mało eksploracji  :)

 

Big Tombs Are Back in Rise of the Tomb Raider

 

 

 

 

For Rise of the Tomb Raider's tombs, the studio aims to celebrate Tomb Raider's classic physics-based puzzles while wrapping them in the more modern aesthetic of the new series--and, of course, taking advantage of the new console generation's power.

 

Brzmi OK. zobaczymy jak bedzie w praktyce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to zajebiście ale...

...dla mnie to wcale nie pachnie TR, Lara tam nie pasuje, jakiś alpha male tak, ale nie ta kruszynka ;)

To nie ten klimat. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to zajebiście ale...

...dla mnie to wcale nie pachnie TR, Lara tam nie pasuje, jakiś alpha male tak, ale nie ta kruszynka ;)

To nie ten klimat. Sorry.

 

eee, tutaj ja to to jeszcze przelknę, faktem jest ze raczej do starych TR  to bedzie to tylko nawiazywac, ale z drugiej strony czasy sie zmienily gracze sie zmienili, oczekiwania inne.

 

Jak pisalem wielokrotnie TR reboot byl dobra  gra ale brakowalo mi klimatu starego TR - wymierzonych skokow, zagadek (bo te w TR reboot to nawet zagadkami nie moza bylo nazwac).

Fabularnie tez bylo tylko OK. Ale zeby bylo jasne bawilem sie dobrze.

Wiec od RotTR nie oczekuje nic poza dobra zabawa, i tego zebym mogl powiedziec OK wyciagneli wnioski z poprzedniej odslony jest lepiej.

Z informacji ktore otrzymalismy do tej pory - smiem przypuszczac iz  moje oczekiwania zostana spelnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości Lary Croft w nowej odsłonie są ogromne, podoba mi się cała mechanika rozgrywki oraz oprawa wizualna, ta gra to raczej pewniak, każdy kolejny prezentowany gameplay uświadamia tylko że jest to absolutny must have. Co do samej Lary i jej nietuzinkowej urody, no cóż, od zawsze taka była, ładna z nieprzeciętnymi umiejętnościami. Mi to w żaden sposób nie przeszkadza.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby twórcy olali porty na ps4 i pc, to możne grafika byłaby jeszcze bardziej dopieszczona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się bierze przekonanie, że TR powinien się opierać w większości na eksploracji i zagadkach. Pomijając 1 część to 2,3, Chronicles, Angel of Darkness to był shooting fest. Szczególnie w dwójce i trójce. Potem nastąpiły rebooty i remake'i w których było pół na pół i teraz kolejny restart (TR 2013), w którym też jest pół na pół. Więc jak dla mnie, gracza który przeszedł wszystkie części wielokrotnie proporcje shoot/eksplo są zachowane wręcz idealnie. A to, że nie ma mega labiryntów jak St. Francis Folly czy Collosseum? No to niestety. To było 20 lat temu. Przeszłość, daleka przeszłość :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się bierze przekonanie, że TR powinien się opierać w większości na eksploracji i zagadkach. Pomijając 1 część to 2,3, Chronicles, Angel of Darkness to był shooting fest. Szczególnie w dwójce i trójce. Potem nastąpiły rebooty i remake'i w których było pół na pół i teraz kolejny restart (TR 2013), w którym też jest pół na pół. Więc jak dla mnie, gracza który przeszedł wszystkie części wielokrotnie proporcje shoot/eksplo są zachowane wręcz idealnie. A to, że nie ma mega labiryntów jak St. Francis Folly czy Collosseum? No to niestety. To było 20 lat temu. Przeszłość, daleka przeszłość :)

 

Uwaga odpowiadam - to przekonanie bierze sie z sentymentu. Jesli ktos jako nastolatek gral cycata Lara i skupial sie na kazdym skoku, na zagadkach to tak mu zostalo w pamieci... I bedzie w uwiedlych laurow kisc z uporem stroil glowe ;) I widzisz potem dokladnie to co napisales niestety to bylo XX lat temu, ale niektorzy po prostu zapamietali tamte czasy, cos jak pare fotek ktore ktos tobie na stale w pamieci zapisze ktore tak gleboko sa wyryte w swiadomosci i podswiadomosci iz czesto nie da sie tego zmienic a argumenty beda sie odbijac.

(tak ja tak mam)

 

TR 2013 pol na pol? OK pozwole sobie miec odmienne zdanie.

 

Ale to wszystko ma drugorzedne znaczenie - jak pisalem wczesniej i tak czekam nowa odslone TR (i pewnie sobie poczekam :P :P)

 

EDIT

Kill i jeszcze jedno jak sam spojrzysz na serie gier ktore ograles, na filmy majace po  X czesci. Zawsze ktoras podchodzi Tobie  bardziej niz inna.Dajmy na to ze mamy jakąś trylogie i  to druga czesc jest ta ktora zapamietalismy najlepiej w przypadku gry mielismy najwiekszy  fun/wyzwanie/satysfakcje(co kogo kreci) to od tej czasu ogrania tej czesci bedziemy kazdy kolejny film/gre porownywac wlasnie do naszej ulubionej czesci. Byc moze przyjdzie kolejna czesc ktora bedzie ta najlepsza i wtedy zmieni sie nasza perspektywa, ale czasami po prostu tkwimy w swoim  przekonaniu.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski dubbing potwierdzony. Głosu Larze udzieli Karolina Gorczyca - ta sama co w poprzedniej części.

Dla mnie bomba, nie był zły ten dubbing :)

http://www.ppe.pl/news-38812-microsoft_potwierdza_polski_dubbing_w_rise_of_the_tomb_raider.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda świetnie tak jak zresztą poprzednia część :) .. Na sezon zimowy/świąteczny jak najbardziej zostanie ograne w przewie od Halo , Forzy i Fifki :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo gameplayu z Tokyo Gamefest 2015:

 

Oczywiście jak ktoś chce unikać spoilerów, to nie oglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×