Skocz do zawartości
BulletPOL

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś czegoś zapomniał to Wrog który miał grę dużo wcześniej i wbił już 100% potwierdził że po skończeniu gry można się przenieść z powrotem nawet do Syrii (ognisko) więc jak ktoś czegoś zapomni zebrać to nie ma problemu po to wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie czy po tym dx12 mam w Tomb raiderze spodziewac sie jakichs cudów tzn lepszych tekstur czy innych wodotryskow bo powiem ze syria przepiekna ale pierwsza lokacja w syberii moze nie tragedia ale kurtka lary snieg skaly lód to wyglada jak uncharted 2 i mnie na poczatku troche przestraszylo?

 

BTW dubbing jednak ssie, wyprany z emocji albo aktorzy bali sie ich okazywac zeby dzieci nie straszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo my mamy grę z USA a Ty z PL i są różne daty premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie swoje wrażenia. Mi niestety konsola nie pozwoli uruchomić gry przed piątkiem więc chociaż sobie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest więcej niż nieźle , większa ilość opcjonalnych grobowców i niezobowiązujący stealth/podrzynanie gardeł Larą w większości starć :) Już przeczekam do piątku bo za dużo mam digitali i miejsca brak ale już zdecydowałem że koljeny "ex" na xa musi zostać ograny i nie wrato czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja - jeśli poprzednia odsłona Ci podpasiła - ta w niczym jej nie ustępuje, a to ile/czy w ogóle wnosi coś więcej to za wcześnie dla mnie oceniać. Nie zgadzam się z "wioską", że dubbing ssie - dziewczyna ładnie dyszy, kiedy trzeba ;p, lecą ch..je więc dziećmi to się zbytnio nie przejmowali. Modele postaci wydają mi się poprawione względem poprzedniej odsłony, a to jak się porusza Lara... fiu fiu.. zyskała naprawdę sporo na kobiecości - studio idzie w dobrą stronę przesuwając suwak z #wannabeamodel w kierunku "ja, kobieta" (ale broń Boże feministka :biggrin: ).

HmgBCU.gif

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływająca Lara, dupa się rusza aż miło popatrzeć.

Specjalnie w Syrii pływałem w kółko i się gapiłem ... 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wytrzymam :) Jak zakupić z us store na xie , przełączam i zadziała karta polska czy zdrapki jakieś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrapki, konto pay pal na us, karta entropay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Deluxe Ed. - dwa pola w prawo masz normalną edycję

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deluxe u mnie .... po 139 $ :) Coś mi się popierdzieliło chyba w tym sklepiku , już chyba poczekam na to pudełko lol :)

O dobra lol , miałem na Australie nastawione :) Z oficjalnego store te zdrapki czy gdzieś indziej zarzućcie link jakiś zielona brać ? :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś w Kanadyjskim storze - na US teraz sprawdzałem wsjo ok


99$ jest na australijskim storze :D zmień żesz region na dole strony ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny bardzo wysokie, gra wygląda mega miodnie na gameplayach z yt. W takich chwilach, żałuje że nie mam Xa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego store te zdrapki czy gdzieś indziej zarzućcie link jakiś zielona brać ? :)

https://www.g2a.com/xbox-live-25-usd-card-us.html

 

tylko zjedź ciut niżej na stronie i masz za 20,42 - za $50 dajesz $42 :)

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisaliscie mi nic o dx12 czyli „jutro sie zobaczy nikt z fusów nie bedzie wróżył"

Pogralem 3h i jest pięknie chyba wczoraj bylem pijany ze nie zauwazylem tej grafiki i czekałem czy  ktoś napisze o „pływaniu" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisaliscie mi nic o dx12 czyli „jutro sie zobaczy nikt z fusów nie bedzie wróżył"

Pogralem 3h i jest pięknie chyba wczoraj bylem pijany ze nie zauwazylem tej grafiki i czekałem czy  ktoś napisze o „pływaniu" ;-)

 

 

Pływająca Lara, dupa się rusza aż miło popatrzeć.

Specjalnie w Syrii pływałem w kółko i się gapiłem ... 

 

a4b3fbcae52fb1dd9f509ce7cb0d4e01.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zieloni bracia za tæ stronkę już sié sciąga :) Będzie grane , akurat tu bez bicia się przyznam że myślałem że będzie tak sobie a tutaj takie opinie i oceny :) Także ten tego , też ocenie wirtualny tyłek Lary zamiast przemierzać pustkowia post apo :)

Najwyższy poziom można od razu wrzucić ? :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływająca Lara, dupa się rusza aż miło popatrzeć.

Specjalnie w Syrii pływałem w kółko i się gapiłem ... 

No i namowil...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się to preze tuje , pierwsza scena epicka :) Jade na tym najwyższym poziomie i lekko nie jest ale zdecydowanie nie ma się co śpieszyć bo pięknie się nasza protagonista rusza ( i skrada :) ) , tyłeczek faktycznie bardzo naturalny :) . Jak ktoś lubi takie klimaty to nawet nie ma się co zastanawiać tylko marsz do sklepu po xboxa , widać od razu że gra jest lepsza pod każdym względem od pierwszej części :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o północy odblokowali cyfrowe preordery.

 

Gra wygląda nieziemsko. Lód i śnieg mistrzostwo świata. Na razie mam problemy bo jak mam wciskać x to wciskam  :x: . A to nie ta konsola  :laugh:

Na takie tłuste AAA było warto czekać od początku tej generacji. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na maxa udana ;D i takiej grafiki na xboxie sie nie spodziewalem :> ogolnie propsy i polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×