Skocz do zawartości
turbotomek

Chcę kupić PS4 - oznaczenie modeli,

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem tą konsolkę z allegro cuh-1216, będę informował na bieżąco jak wyglądają sprawy :biggrin:

O super! Daj znać koniecznie bo strasznie się waham z tą aukcja a czas ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te zestawy z Saturna to nie wiadomo jaki model ? 

 

Ja tez sie przymeirzam do zakupu we wrzesniu, ale czekam na nowy model. Dajcie znac z tym allegro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piernicze spuszczacie się nad tym jak nie wiadomo co :P

 

Już bo usłyszysz te kilka decybeli, a i chłodzenie gówno daje jak poprawa jest o kilka % t ile mnie będzie stopni?? 0,5 czy 1?? :P

 

Ale oczywiście już jajko znosicie... LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piernicze spuszczacie się nad tym jak nie wiadomo co :P

 

Już bo usłyszysz te kilka decybeli, a i chłodzenie gówno daje jak poprawa jest o kilka % t ile mnie będzie stopni?? 0,5 czy 1?? :P

 

Ale oczywiście już jajko znosicie... LOL

 

No ja na pewno usłyszę różnice bo póki co nie słychać u mnie PS4 w domu, a chcę kupić od razu najnowszy model.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, konsolka z aukcji dotarła :D. Wszystko OK, szybciutko i bez problemów. :). Na pierwszy rzut oka konsolka z bliska wygląda zdecydowanie lepiej niż czarna wersja z glossem, jedyne co mi się nie podoba to znaczek :psbutton: na obudowie mógł pozostać srebrny, poza tym super. Parę fotek:20150814_120606.jpg

 

20150814_120615.jpg

 

20150814_120959.jpg

 

20150814_121024.jpg

 

Porobię parę testów hałasu względam modelu CUH 1116 i wstawię później na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo ciekawe, nowa konsola, nowy model i super cena - 1350zł

A w sklepach stare modele po 1699zł :laugh:

 

Jak zrobisz kilka testów to daj znać jak wypada ten nowy model, sprawdź też czy faktycznie słychać te piszczące cewki.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę uchylić rąbka tajemnicy, w  dashu przy odpalonym sciąganiu jest 30db, przy temperaturze 27 C w pomieszczeniu :biggrin:, piszczących cewek w moim egzemplarzu nie stwierdziłem.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś jakiś dowód zakupu, paragon, faktura imienna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem u tego gościa ten model. Ile dni roboczych czekałeś na przesyłkę? Bo ja spodziewam się swojego egzemplarzu po weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam fakturę imienną z nazwą firmy i pieczątką i podbitą gwarancję. Zresztą firma jest normalnie zarejestrowana bo wczoraj to sprawdzałem.

 

EDIT: W środę rano kupiłem, dziś przybyła :)

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz paragon na gwarancje to nie potrzebujesz paragonu. Jest to wersja europejska (o czym świadczy model 1216) i wystarczy że w Sonym podasz nr seryjny i możesz serwisować ją w Polsce. 


@Zyga rozumiem że konsola jest fabrycznie nowa... Żeby się nie okazało że są jakieś jaja przy próbie zalogowania do PSN czy coś...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko nowe, fabrycznie zamknięte, już się zalogowałem do PSN i wszystko działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu ta konsola jest nowym modelem a kosztuje mniej niz to w sklepach :)

 

Ale  wydaje sie ze wszystko ok, to chyba tez sie skusze. 

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zrobię nowy temat, wstawię jak najprędzej się da ale muszę sciągnąć parę gierek do testów z psn

 

EDIT:


Panowie, napisałem do tego gościa jakim cudem mają tak tanio, oto co mi odpisał:

 

 

 

Witam dziekuje za informacje.

 
Tak naprawde jestesmy dystrybutorem tego sprzetu i mamy podpisana dobra umowe z dostawca sony :-)
 
Dostalismy duza ilosc i mamy poprostu promocje i to mega promocje :-)
 
Sporo jest paczek wyslanych i nie ma co sie obawiac towar widoczny na aukcji jest od reki.
 
WSzystkich prosimy o komentarze ;-) zeby byly mniejsze obawy
 
Pozdrawiam
Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma jest niby legalnie zarejestrowana, zajmują się hurtową sprzedażą sprzętu elektronicznego jak również sprzedażą samochodów nowych i używanych.

Cena za ten model wydaję się być bardzo atrakcyjna, ciekawe po ile będą w sklepach sprzedawać :P

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem to co zostało już napisane to gwarancja jest na rok, a nie dwa jak napisał na aukcji NEXT-GEN-ELEC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok daje sony, drugi rok sklep/firma

wiec jak minie rok to juz musisz z nimi dochodzic wiec teoretycznie nic nie zdzialasz

w sklepach stacjonarnych jak saturn i media markt nie ma z tym wiekszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję waszej pomocy odnośnie zestawu PS4 w malowaniu MGS V.Mianowicie czy jest to na 100% model CUH-1216 ponieważ planuję na dniach zamówić go w MediaMarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję waszej pomocy odnośnie zestawu PS4 w malowaniu MGS V.Mianowicie czy jest to na 100% model CUH-1216 ponieważ planuję na dniach zamówić go w MediaMarkt.

W innym wątku pisali że nie jest to model 12xx, na USA podobno są już nowe modele w europie jeszcze niestety stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję waszej pomocy odnośnie zestawu PS4 w malowaniu MGS V.Mianowicie czy jest to na 100% model CUH-1216 ponieważ planuję na dniach zamówić go w MediaMarkt.

 

Wersje są różne i dosyć rozbieżne. Na 100% ciężko będzie się dowiedzieć. A próbowałeś dzwonić do media markt i się spytać? Może oni mają jakieś informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Wczoraj przyszła mi nowa konsola PS4 model CUH-1216a.
Kupiłem już dysk 2TB także dziś wieczorem wielkie podłączanie :D

Biorąc pod uwagę że starą PS3 40gb + gry i osprzęt sprzedałem za 800zł to wydałem na nową ps4 cuh-1216 z dyskiem 2TB niecałe 930zł :) I jeszcze mi dysk 500GB zostanie do sprzedania także może zejdę do 700zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×