Skocz do zawartości
jodzio

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do rozmów/ustawek do wspólnej gry w CS:GO. Grace/Nie gracie? Chwalić się swoimi rangami :) ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero ostatnio kupiłem w promocji na steamie i stawiam swoje pierwsze kroki. Gram na uproszczonym, żeby wbić 3lvl i ogarniać mixy. W ekipie gra się bardzo fajnie, tylko w tych uproszczonych zdecydowanie za duży chaos, za dużo osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna, aktualnie jestem MGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Counter Strike grywałem latami, praktycznie od samego początku, najdłużej w Source'a a w Global Offensive w sumie najmniej, moja ranga to Master Guardian II.

Od 2 miesięcy nie gram w ogóle, za dużo cheaterów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od bety, z tym, że była duża przeeerwa i dopiero kałach :P

Steam: tabciogaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam na steam. starkdam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos oglada turniej? wczoraj Virtusi pozamiatali
wlasnie mi wydropilo 1 paczke za 15 euro :P sprzedam i kupie sobie jakiegos kalaszka i m4a1 w stattracku, why not i tak kasy nie mozna wyplacic a na lapku nie gram.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Virtusom nie pyklo

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo zagrali to nie pykło. Jkaem świetnie zagrał. W półfinałach zobaczymy zatem dwóch beniaminków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyrownany final, widac ze oba teamy w formie, ciekawe jak kolejna mapka pojdzie.

Cobblestone jaki mi wypadl to z autografem Guardiana - takze trzymam kciuki za IVAN :p bo cena pojdzie w gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczyna się DreamHack w Lipsku. Virtusi grają o 13:30 z Mousesports, ogląda ktoś?

 

Ostatnio zacząłem grać w CS-a i muszę przyznać, ze po latach gry na konsoli jest tu jakiś powiew świeżości i w sumie byłoby bardzo przyjemnie gdyby nie jedna rzecz: fatalna społeczność. Mało póki co grałem na MM (mam coś koło 20-25 meczów, chyba 14 zwycięstw), ale ilość różnego rodzaju gamoni, mało rozgarniętej dzieciarni (choć trafia się i kumata) i innych trolli czy zwyczajnych chamów jest przerażająca. Pewnie na wyższych rangach (mam G1) jest lepiej, ale początkującemu ciężko się przebić przez to wszystko. Tym niemniej gra się w sumie fajnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największymi trollami są rosjanie, jeśli nie chcesz z nimi grać użyj tego programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.twitch.tv/izakooo

Virtusi dzis graja o polnocy. Pula - milion $ :)

Jest nadzieja w AGG jesli chodzi o kolejna Polska ekipe na skale swiatowa. Ostatnio ogladalem kwalifikacje jak wymiatali na inferno, sam Izak byl pod wrazeniem co oni tam wyprawiali. Pieknie walczyli ale kolejne mapy niestety nie pykly.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat widzę nie cieszy się popularnością, ale niech tam, spróbuję: Virtusi wczoraj wygrali pierwszy turniej w tym roku, w finale czegoś tam (wybaczcie, ale te wszystkie nazwy turniejów CS mi raczej w głowie nie zostają) w Kijowie pokonując Natus Vincere 2-1. Druga polska ekipa z tego turnieju przegrała właśnie z Na'Vi w meczu o finał (choć wcześniej z nimi wygrała), wcześniej (w pierwszym meczu o finał) przegrywając właśnie z VP. Popieprzone to bardziej niż polska ekstraklasa po reformie, ale wniosek z tego płynie taki, że Virtusi być może (bo turniej raczej był mało prestiżowy) wracają na dobre tory, a CSGL (czy raczej byłe już CSGL, bo obecnie chłopaki grają bez oficjalnego opiekuna) potrafi rywalizować na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;) a tak na poważnie to mam nadzieję, że się chłopaki już obudzili i tak jak obiecywali "wrócili silniejsi" :D online dalej pewnie będą zbierać baty, ale na lanach zawsze byli mocni. Co do dobry&gaming - na minorze kilka dni temu zagrali tragicznie, a teraz pierwsza trójka. Grają w kratkę, ale może w końcu się przełamali, bo na lanach to grali zawsze tragedię, jak niegdyś mousesports ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten juz go wkreca w konter strajki :p
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historyczna akcja Virtusow a w zasadzie Neo... polfinal turnieju 1-1 w mapach ostatnia decydujaca runda czy Virtusi sa w finale czy dogrywka. Wszyscy padli jak muchy tylko zostal Neo 1 vs 5. Jak sie to skonczylo?
 

 

masakracja :)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SkibaPL napisał:

Historyczna akcja Virtusow a w zasadzie Neo... polfinal turnieju 1-1 w mapach ostatnia decydujaca runda czy Virtusi sa w finale czy dogrywka. Wszyscy padli jak muchy tylko zostal Neo 1 vs 5. Jak sie to skonczylo?

https://www.twitch.tv/dreamhackcs/v/90000322?t=7h40m30s

 

masakracja :)

 

Może i jestem ignorantem, ale czemu on widzi przez ściany lokalizacje wrogów??

To już widzę noob mode wszędzie...

(za moich czasów czegoś takiego w CS nie było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Może i jestem ignorantem, ale czemu on widzi przez ściany lokalizacje wrogów??

To już widzę noob mode wszędzie...

(za moich czasów czegoś takiego w CS nie było)


Prosze nie zalamuj mnie...

 

Virtusi wygrali final :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SkibaPL napisał:


Prosze nie zalamuj mnie...

 

Virtusi wygrali final :)

 

Cooo?? to wytłumacz mnie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to tryb spektatora co ty myslisz ze w turnieju gdzie za 1 miejsce jest 50 tys dolkow graja z wallhackami? LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SkibaPL napisał:

Jest to tryb spektatora co ty myslisz ze w turnieju gdzie za 1 miejsce jest 50 tys dolkow graja z wallhackami? LOL

 

Nie chodzi o to, bo to oczywiste że nie, tylko widzę jak biegnie ze spluwą i ma obrys na wrogu (który jest za ścianą), no już rozumiem że to w tym trybie taki ficzer tak... A jak grał to tego nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×